Gel na obočí

Gel na obočí

Obočí hraje významnou roli ve vzhledu ženy. Umožňují dát vašim očím výraz a krásu. Pro dosažení těchto cílů je však nezbytné, aby se o ně náležitě starala, a gel pro úpravu obočí v tomto bude nepostradatelným nástrojem.

Co se používá

Hlavním ornamentem se může stát obočí správné a krásné formy. Na pomoc v jejich správném designu, stejně jako na poskytování další výživy vlasů, může speciální gel. V závislosti na formě vydání plní následující funkce:

 1. Revitalizace růstu vlasů. Obočí vlasy, stejně jako celé tělo, mohou být tenké, tenké nebo vypadnout. Pro zvýšení a zvýšení růstu se používá speciální gel v obvyklé formě želé.
 2. Modelovací gel nemá žádnou barvu. Jeho hlavním úkolem je zajistit co nejrovnoměrnější úpravu vlasů. Výsledkem je, že obočí by mělo mít dokonalý vzhled a krásný tvar. Tyto gely mohou být vyráběny jak v kapalné formě, tak ve formě tužek.
 3. Zbarvení nebo světlý tón. V závislosti na počáteční barvě vlasů a na odstínu by měly mít v důsledku toho intenzivní barvicí gel a mírný tónovací účinek. Takový produkt může být vyroben ve formě gelového prášku, gelové tužky a gelového markeru.
 4. Péče o vlasy Braki také potřebují výživu, očistu a hydrataci, stejně jako všechny ostatní vlasy. Péče o gely v jejich složení mají potřebné užitečné komponenty, které se plně vyrovnávají s úkoly. Tyto nástroje lze použít pro řasy, protože také nikdy nebolí další potraviny.
 5. Fixační gel v podstatě plní stejné funkce jako modelovací gel. Má však poněkud odlišné složení as jeho pomocí se nesnaží dát obočí správný tvar, ale pouze to opravit. Tento výrobek se používá výhradně pro pečlivé upevnění vlasů.

V závislosti na konkrétním typu tohoto nástroje a jeho výrobci má složení každého gelu navzájem významné rozdíly.

Existují však také součásti, které jsou součástí každého produktu.

Vlastnosti kompozice

Všechny gely na obočí obsahují tak důležitou složku jako provitamin B5. Je to on, kdo je zodpovědný za obnovu struktury vlasů, vyživuje a hydratuje je. Tato složka aktivně podporuje posilování vlasových folikulů a stimuluje jejich růst.

Pro ochranu obočí téměř všichni výrobci přidávají ke svému výrobku keratin. Vytváří na kůži a na povrchu vlasů tenký prodyšný ochranný film a také aktivně vyživuje a hydratuje pokožku a folikuly.

Přírodní extrakty a oleje jsou zaměřeny na intenzivní výživu a obnovu obočí.

Dávají jim vše, co potřebují pro normální růst a krásný vzhled látky a stopových prvků.

Do barvicích gelů se přidává speciální barvivo pro obočí a řasy. Nejdůležitější však je, že ani jeden výrobek neobsahuje takovou složku jako alkohol. Proto se nemusíte obávat pálení, loupání nebo zvýšené suchosti kůže. Gely používané pro obočí jsou zcela bezpečné výrobky, které při správném výběru a použití nemohou přinést nic jiného než dobré.

Jak si vybrat

Nejen celkový dojem z tohoto produktu, ale také celkový vzhled bude záviset na tom, jak správný byl výběr produktu. Proto byste měli vždy vzít v úvahu následující nuance:

 • Přesně za jakým účelem je tento produkt zakoupen: pro barvení, fixaci, krmení nebo modelování obočí.Toto je hlavní parametr při provádění výběru.
 • Formulář vydání. Gely na obočí jsou realizovány jak ve formě krému, tak ve formě řasenky, tužky nebo fixky. Rozhodněte se, co bude pro vás výhodnější. Kvalita konečného výsledku závisí na jednoduchosti aplikace.
 • Jaký je den, kdy chcete výrobek používat? Pokud plánujete používat gel pouze během dne, pak se bude hodit obvyklá bezbarvá verze, která nebude viditelná. Pro večerní čas si můžete koupit třpytivé gely, které v soumraku dodají obrazu určitou chuť a tajemství.
 • Gelová stálost Stejně jako každá jiná kosmetika má dobu trvání expozice. Čím vyšší je úroveň fixace tohoto produktu, tím déle bude schopen provádět potřebné funkce.

V následujícím videu se dozvíte více o tom, jak si vybrat gel na obočí.

Chcete-li si být jisti kvalitou a bezpečností zakoupeného gelu na obočí, je lepší dát přednost známým výrobcům, kteří nebudou riskovat svou pověst, a tím zajistit výrobu vysoce kvalitního zboží.

Jak používat

Nestačí získat potřebný gel, protože k dosažení žádoucího výsledku je nutné ho správně aplikovat.

Především byste měli důkladně umýt obličej a osušit jej, protože gel může být aplikován pouze na suché vlasy. Pomocí speciálního kartáče musíte položit chlupy, abyste získali požadovaný tvar. Všechny nadbytečné vegetace musí být odstraněny pinzetou.

Jsou-li pro barvení použity tužky nebo stíny, aplikují se nejprve na obočí a pak se na ně aplikuje gel.

Je lepší použít speciální kartáč s kartáčkem, který je dodáván s gelem, ale pokud tam není, obvyklý tenký štětec na oční make-up bude dělat. Toto je obecné pravidlo pro použití modelovacích, barvicích a fixačních prostředků. Pokud se používá výživný transparentní produkt, pak se aplikuje na vlasy stejným způsobem a obchází se pouze barvením.

V obou případech by měly být chloupky položeny rychle a opatrně, protože gel je okamžitě absorbován a fixován. Proto je nutné jej používat ve velmi malých množstvích, a to vždy po jedné kapce. A pouze v případě potřeby uchýlit se k jeho další aplikaci.

Přehled nejlepších výrobců

Abychom se neztratili v množství sortimentu tohoto produktu, doporučujeme vám seznámit se s nejlepšími, vysoce kvalitními a bezpečnými gely obočí různých druhů.

 • Obočí Obarvení Gely od NYX. Poskytují nejen důkladné a přirozené zbarvení všech vlasů, ale také pomáhají modelovat a fixovat požadovaný tvar obočí.
 • Fanoušci běloruské kosmetiky určitě rádi Lux Visage "Brow Fixing". Jedná se o univerzální gelový korektor, který nejenže přispěje k tomu, aby obočí dosáhlo požadovaného tvaru a dlouhodobě ho udržovalo, ale také maloval v přirozené přirozené barvě. K dispozici ve čtyřech odstínech od sytě černé až po světle šedou.
 • Pupa "Obočí fixační gel" má bohatou strukturu, dokonale stylizuje vlasy, dává obočí dokonalý tvar a výraznost. Nepoškozuje obočí, ale pomáhá jim příznivě zvýraznit obličej. Zároveň vyživuje vlasové folikuly a hydratuje je.
 • Vyživující a obnovující obočí „Art-visage“ má univerzální použití. Používá se pro obočí i řasy. Intenzivně vyživuje a obnovuje jejich vlasy, stejně jako bezpečně fixuje jejich tvar. Složení výrobku plně vyhovuje všem požadavkům GOST.
 • Dalším skvělým pečujícím produktem je značka Rimmel. Tento gel fixuje tvar obočí, udržuje jejich barvu po dlouhou dobu, nerozpadá se a je zcela neviditelný pro zvědavé oči. Ideální pro použití kdykoliv během dne.

Pokud si myslíte, že prohlášení výrobců této kosmetické, pak by to mělo být v make-upu každé dívky, která se stará o sebe.

Ale o tom, zda samy ženy tento názor podporují, zjistíme společně.

Recenze

Většina zpětné vazby na tento produkt je stále pozitivní. Zákazníci říkají, že použití tohoto nástroje skutečně pomáhá vytvořit velkolepý make-up. Obraz vypadá dokonale, elegantně a sofistikovaně. Obočí udržují svůj dokonalý tvar po celý den, ale co je nejdůležitější, vypadají naprosto přirozeně.

Mnoho žen také poznamenalo, že chlupy jsou silnější a silnější, přestaly vypadávat a začaly vypadat zdravě a leskle.

S takovým obočím se vzhled stává mnohem výraznějším i bez dodatečného zbarvení vlasů.

Dobré zbarvení bylo také zaznamenáno zákazníky jako nesporná výhoda. Koneckonců, tento produkt umožňuje nastavit odstín obočí, dát jim správný tvar a opravit.

Negativní recenze z větší části odkazují na modelovací bezbarvé gely, které jsou vyráběny v trubkách jako řasenka. V průběhu času je kartáč natřený obočím nebo stínovou barvou, a proto mění barvu samotného výrobku. To dříve nebo později vede k nemožnosti jeho samostatného použití bez dalšího použití barviv nebo tónovacích činidel.

Gél na obočí je však spíše nezbytným pečujícím produktem než jen poctou módě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky