Gel vosk na vlasy

Gel vosk na vlasy

Na trhu kosmetiky je velký výběr různých produktů pro styling. Mezi nimi je určité místo obsazené a gelový vosk na vlasy. Zkusme zjistit, pro který styl je vhodný a jak jej aplikovat.

Výhody a nevýhody

 • Gel vosk je schopen zdůraznit téměř jakoukoli formu účesů. Dokonale fixuje prameny ve směru, který potřebujete. Současně neznamená, že jsou těžší, takže jsou pružné a pružné.
 • Může být aplikován na suché vlasy. aby se zdůraznily jednotlivé prameny a na mokru jako gel. To se liší od běžného vosku.
 • Tento nástroj je nepostradatelný pro majitele kudrnatých vlasů.jak to dělá vlákna více poslušná.
 • Výrobek také dodává lesk kudrlinkám.
 • Ve svém složení obvykle navíc obsahují vitamíny.které pomáhají obnovit strukturu řetězců, zvyšují jejich růst a hustotu.
 • Gel vosk je ideální pro každodenní použití. Nepoškozuje vlasy neustálým používáním. Dokonce i v dávných dobách Egypťané aplikovali na své vlasy výrobky na bázi vosku, aby nejen vlasy upevnili, ale také chránili vlasy před pískem a prachem.

Moderní technologové z této skladby vytěžili to nejlepší, doplnili ji a dostali nástroj, který je skvělý pro moderní realitu.

Gelový vosk nejenže pomáhá tvarovat prameny, ale také chrání kudrlinky před negativními vlivy prostředí, stejně jako umělým prachem a ultrafialovým zářením.

Kromě toho, tento výrobek je snadno umýt vlasy, jakmile je dost dobře umýt je šamponem.

K obleku

Gel vosk je potřebný hlavně pro kudrnaté prameny. Dokonale je zachytí a zdůrazní každou křivku kudrlinky.

Zvláště tento výrobek je vhodný, pokud máte suchou pokožku hlavy. Obsahuje velké množství tuku, který přispěje k výživě kadeří, dodá jim lesk a vitalitu.

Jak se přihlásit

Naneste gelový vosk dvěma způsoby.

Na mokré vlasy

K tomu je třeba si umýt vlasy šamponem. Použijte kondicionér, opláchněte vlasy v dobré kvalitě a dobře osušte ručníkem. Pak vezměte malé množství gelového vosku a otřete mezi dlaněmi. To musí být provedeno pro roztavení vosku, který je součástí výrobku. Poté se produkt nanese na prameny po celé délce, nejprve dlaněmi a pak hřebenem. Pak můžete vlasy osušit pomocí vysoušeče vlasů a dát jim kudrlinky libovolný tvar.

Pro suché vlasy

To také zpočátku potřebuje zahřát produkt mezi dlaněmi, aby produkt lehčí texturu. Poté naneste prostředek na určité prameny. Chcete-li dát vašim vlasům hotový vzhled.

Možnosti aplikace

Jak je zřejmé z výše uvedeného, ​​můžete tento výrobek použít pro úpravu účesů jakékoli délky.

Na krátké vlasy gel vosk pomůže zdůraznit jednotlivé prameny, dát jim správný směr a tvar.

Na dlouhých vlasech je také možné použití. Perfektně pomůže kudrnatým vlasům zkroutit se do hladkých kudrlinek, nebo můžete produkt jednoduše použít jako fixační prostředek například při použití kleští.

Děláte si vlastní ruce

Gel vosk lze zakoupit v každém obchodě prodávající kosmetiku, specializované oddělení pro kadeřníky nebo kosmetické salony, které prodávají profesionální kosmetiku.

Ale můžete to udělat sami. Zde je jeden z receptů.

Musí být zakoupeno:

 • včelí vosk - bude základem prostředků;
 • vazelína nebo lanolin jako změkčovadlo;
 • jojoba, vazelína nebo kokosový olej přidat lesk;
 • éterické oleje vytvořte si příjemný parfém.

S lanolinem stojí za to být velmi opatrný.Ačkoli je to přírodní látka, ale je extrahována z tuku ovcí, v důsledku toho může způsobit alergie.

Vezmeme 30 g vosku a 75 g změkčovadla, roztavíme je ve vodní lázni, přidáme oleje a důkladně promícháme, až se získá homogenní hmota, dobře rozbijeme kůru vosku, která se tvoří na povrchu.

Nalijte do sklenice s širokým hrdlem, kde se skladuje. Nechte vychladnout a ztvrdnout po dobu dvou až tří hodin. Gel vosk je připraven k použití.

Přehled hlavních značek a jejich hodnocení

Existuje několik značek, pod kterými je tento výrobek vyráběn. Zde jsou ty nejoblíbenější.

 • Londa. Normální fixní gelový voskPřizpůsobte IT". To je vývoj nejlepších německých technologů, kteří se zabývají zlepšováním stylingových nástrojů. S tímto produktem můžete snadno zdůraznit jednotlivé prameny na kudrnatých nebo tvrdých vlasech, je zajímavé dát krátký střih, a když se aplikují na mokré vlasy, můžete získat dost silnou fixaci a styling i na dlouhých vlasech. Cena produktu je asi 430 rublů na 100 g.

Zpětná vazba na tento nástroj je pozitivní. To nevytváří mastný, téměř nepostřehnutelné vlasy, ale zároveň dokonale zachytí vlasy, udržet to po celý den. Pohodlný dávkovač pomáhá kontrolovat množství extrudovaného obsahu. Spotřeba je velmi ekonomická.

 • Taft "Zářící diamanty". Tento výrobek je navržen tak, aby vytvořil nepřekonatelný lesk na vlasech a zároveň upevnil účes. Nepřetíží kadeře. Navíc chrání prameny před vysycháním při použití žehliček a ploku pro pokládání. Náklady na finanční prostředky 300 rublů za 75 g.

Recenze tohoto výrobku jsou velmi nejednoznačné. Někteří lidé píší, že je to skvělý nástroj, který dává diamantu lesk kudrlinkám a dokonale je zachytí. Jiní naopak tvrdí, že nástroj dodává vlasům tuk a neuzavírá prameny. Vše záleží na schopnosti ho používat. Tady hlavní věc není přehánět to.

Informace o použití vosku na vlasy naleznete v následujícím videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky