Gel na holení Nivea

Gel na holení Nivea

Muži, kteří čistí "vegetaci" z obličeje, potřebují různé kosmetické prostředky, které by poskytly nejen lehký posuvný břitvou, ale také prováděly péči o pleť. Jedním z těchto prostředků je gel na holení Nivea.

O značce

Značka Nivea je již dlouho známá na trhu kosmetických výrobků. V osmdesátých letech minulého století mělo mnoho žen v naší zemi modré plechovky se smetanou pro péči o pleť. Od té doby se nabídka v naší zemi výrazně zvýšila. Nyní se můžete setkat a krémy, šampony a deodoranty a sprchové gely a prostředky na opalování a mnoho dalšího. Samostatně chci zdůraznit sérii pro silnější sex Nivea "Men", ve které je nejen gel pro holení a po holení, ale také různé krémy určené speciálně pro pokožku mužů.

Výhody

Nivea Gel má řadu indikátorů, kterými lze přiřadit jeden z nejlepších holicích přípravků.

  • Výrobek se snadno nanáší, netéká, rychle se promění v hustou pěnu, která jemně obepíná každý vlas.
  • Nástroj poskytuje šetrnou péči, zabraňuje mikrořezům. Proces je bezpečnější a rychlejší.
  • Gel obsahuje různé vitamíny, které vyživují dermis a zachovávají jeho mladost. Výtažky z léčivých bylin, jako je heřmánek a aloe, jsou také přítomny.
  • Kromě toho má tento nástroj pohodlný dávkovač, který vám umožní snadno kontrolovat, kolik peněz je stisknuto do ruky.
  • Nivea Gel poskytuje hladké oholení bez podráždění kůže.

Jak používat

Před použitím gelu důkladně omyjte místo, kde bude prováděna procedura holení. K tomu použijte mýdlo nebo speciální čisticí prostředek. Po tom, musíte stisknout malý produkt na ruce a rozmazání kolem brady a knír zóny. Pak se můžete začít holit.

Po tomto postupu by se zbytky pěny měly po holení opláchnout a aplikovat.

Druhy

Gel na holení Nivea je prezentován v několika sériích kosmetiky pro muže.

"Klasické" pro citlivou pokožku. Skvělý nástroj pro snadné klouzání a dokonale hladký efekt. Složení produktu je extrakt z aloe, který zklidňuje dermis, pomáhá odstraňovat podráždění a zarudnutí. Kromě toho vitamín E, který je také jednou ze složek tohoto produktu, vyživuje pokožku, zvyšuje její regenerační vlastnosti. To má jasnou chuť k amatérovi. Cena je asi 350 rublů.

"Ochrana a péče" zvlhčující. Tento gel je určen speciálně pro normální a suchou pokožku. Tento produkt chrání a pečuje o dermis, ale také obsahuje aloe. Kromě toho výrobek obsahuje komplex hydratačních látek, které v ideálním případě zabraňují suchosti a těsnosti pokožky, poskytují pohodlný pocit po holení. Cena je asi 280 rublů.

Chlazení Gel ze stejné série je ideální pro citlivou pokožku. Dokonale zmírňuje podráždění, zklidňuje, zmírňuje nepohodlí.

"Extrémní čerstvost". Láhev tohoto nástroje má fotografického hokejistu, který symbolizuje chladící účinek použití výrobku. Obsahuje mentol, který vyzařuje a poskytuje nepřekonatelnou svěžest po holení. Ideální pro muže, kteří vedou aktivní životní styl, pomůže udržet si vitalitu po celý den. Cena je asi 250 rublů.

Stříbrná ochrana. Složení tohoto produktu se skládá ze stříbrných iontů, které v kontaktu s povrchem kůže vytvářejí ochrannou bariéru proti bakteriím. To pomáhá snížit podráždění a následný zánět dermis.Kromě toho tento produkt obsahuje vitamíny B a heřmánkový extrakt, které mají také protizánětlivé vlastnosti, stejně jako pomáhají zajistit hlubokou výživu dermis, dokonce i při holení. Cena je asi 280 rublů.

Recenze

Kupující souhlasí s tím, že gel na holení Nivea je jedním z nejlepších produktů ve svém cenovém segmentu. Jeho spotřeba je velmi ekonomická a kvalita holení a pocity ve výšce. Široká škála výrobků, reprezentovaných několika vládci, vám pomůže vybrat nástroj, který je pro vás ideální.

V tomto videu - přehled o holícím gelu od společnosti Nivea:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky