Dětský sprchový gel

Dětský sprchový gel

Oblíbené dítě v domě je považováno za koupel. Voňavá pěna, stříkající voda, hračky přispívají k aktivnímu vývoji a hrám drobků. Kromě toho, koupání je povinný hygienický postup, který poskytuje nejen řádnou péči, ale také dává mnoho pozitivních emocí. Hlavním úkolem rodičů je, aby byl proces koupání naprosto bezpečný a zábavný, neboť je nedílnou součástí péče o zdraví dítěte. První léta života drobky vyžadují zvláštní pozornost a přístup.

V současné době existuje mnoho kosmetických výrobků pro péči o děti, zejména to platí i pro sprchové gely. S jejich volbou by se mělo zacházet zodpovědně. Pokud je produkt koupání zvolen nesprávně, mohou se objevit různé alergické reakce a kožní onemocnění.

Jak víte, kůže dětí je citlivější než kryt dospělých. Epidermis není dosud plně chráněna imunitním systémem, její ochranná bariéra je minimálně odolná vůči vnějším vlivům, proto agresivní prostředí pracích prostředků rychle omývá mastný film a zanechává pokožku bezbrannou a zranitelnou.

Aby bylo možné spolehlivě chránit drobky před nežádoucími změnami, je třeba použít speciální sprchový gel, protože tradiční koupání může poškodit. Správnou volbou v tomto případě by bylo koupi sprchového gelu. Složení je zcela vyvážené a vytvořené výhradně pro dětskou pokožku, nezpůsobuje sucho, zarudnutí a odlupování.

Vlastnosti kosmetiky pro děti

V posledních letech je nemožné si představit proces koupání dítěte bez moderních detergentů, mezi nimiž mají sprchové gely velkou poptávku a popularitu. Jsou hypoalergenní, dobře se umyjí a důkladně očistí pokožku. Na rozdíl od dětského mýdla nejsou v gelu žádné agresivní složky, proto částice produktů, které zůstávají na těle, nezpůsobují podráždění, které je velmi důležité pro citlivou pokožku. Prací prostředek je kapalina jemné konzistence, která se skládá ze speciálních změkčujících prvků, které chrání pokožku před podrážděním.

Čistota hraje důležitou roli v péči o děti. Malé fidgets neustále zkoumají svět kolem nás, aktivně se plazí, běží, hrají a samozřejmě se špiní. Proto je výběr detergentu v tomto případě velmi důležitý. V poslední době většina rodičů preferuje gelové mýdlo. A to není zbytečné, protože detergent má mnoho výhod a vyznačuje se zvlhčující, vyživující vlastností. V závislosti na funkčnosti jsou k dispozici následující typy dětských gelů:

  • antibakteriální;
  • zvlhčovače;
  • čištění;
  • protizánětlivé.

Je třeba poznamenat, že veškerá kosmetika pro děti vyráběné v sérii po určitou dobu. Kromě toho většina gelů není jen na koupání, ale také na mytí vlasů. Hlavním rysem tohoto výrobku je jeho unikátní hypoalergenní složení, díky němuž se proces koupání stává příjemným.

Všechny detergenty neobsahují barviva, mýdla, nedráždí sliznice očí. Taková dětská kosmetika může být tedy bezpečně používána od prvních dnů života drobků.

Co by mělo být ve složení

Jako každý jiný kosmetický přípravek má dětský sprchový gel ve svém složení voda a glycerin. Tyto složky poskytují přirozenou regulaci vody ve stratum corneum, zabraňují ztrátě vlhkosti, zlepšují účinek pleťových vod a krémů.Hlavní složky detergentu jsou také syntetického polymeru a síran sodný díky kterému vzniká iluze silné pěny.

Zvláštní pozornost je věnována takové složce gelu jako laurylsulfát sodný. Je odvozen z kokosového oleje. Během interakce s vodou se prvek váže mezi částicemi nečistot, aniž by to poškodilo kůži.

Výběr pracího přípravku pro dítě, měli byste věnovat pozornost přítomnosti v jeho složení. minerální a vazelínykteré jsou považovány za vynikající rozpouštědla, zvlhčují a změkčují srst. Tyto složky navíc tvoří vodoodpudivý film, který blokuje ztrátu vlhkosti.

Také gely pro děti obsahují různé přírodní parfémy a éterické oleje.

Vybíráme v závislosti na věku

Aby koupání nenarušilo dítě, měly by se mycí prostředky zachytit v závislosti na věku dítěte. Baby gely jsou rozděleny na děti do jednoho roku, od jednoho do tří let a pro starší školní věk. Tyto fondy jsou zpravidla řádně označeny a doporučeny pro použití.

Gely pro novorozence projdou velmi pečlivá kontrola, charakterizovaná neutrálním zápachem, velmi účinná a nedráždivá pro oči. Mohou umýt nejen tělo, ale i hlavu dítěte, obzvláště dobře čistí „mléčné“ krusty v oblasti jara. Děti od tří let Po celá léta, výrobci představili výrobky zdobené světlé balíčky a obrázky. Často se takové nástroje stávají hračkou pro děti. Počínaje od pětileté dítě již mohou používat tradiční přírodní gely, protože kůže v této době je co nejblíže struktuře kůže dospělých.

Tipy pro použití

Chcete-li zahájit proces koupání, budete muset předem vstoupit do lázně nebo nastavit sprchu při optimální teplotě vody 36-38 stupňů. Gel se aplikuje v malých dávkách na houbu nebo houbu a vtírá se do kůže, poté se dobře vymyje.

Top značky

Trh s kosmetickými výrobky je prezentován ve velkém rozsahu, ale produkty ochranných známek si zaslouží zvláštní pozornost. Eared Nyan, Johnsonovo dítě, "Princezna", "La Cree", Disney, Bubchen. Úspěšně se osvědčili jako spolehliví výrobci detergentů, které obsahují pouze přírodní složky.

Gely těchto značek navíc neobsahují konzervační látky a barviva, proto jsou vhodné pro koupání dětí v jakémkoliv věku.

Recenze

Dětský sprchový gel se stal nepostradatelným pomocníkem při koupání. Dostal pozitivní recenze od maminek, které ho považují za zcela bezpečné, hypoalergenní. Kromě toho je nástroj univerzálně vhodný pro čištění těla a hlavy, nevysušuje pokožku, nezpůsobuje alergie.

V tomto videu zákazník hovoří o značkovém sprchovém gelu. "Princezna".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky