Sprchový gel Camay

Sprchový gel Camay

Francouzské ženy byly vždy standardem krásy na světě. Tato elegantní a ženská povaha o parfumerii vždy věděla hodně. Věděli, jak fascinovat lidi svou vůní. Tato schopnost ztělesňuje legendární značku Camay.

Camay je populární značka zabývající se výrobou a distribucí ochucených produktů péče o tělo.

Všechny produkty se skládají ze složek, které vyzařují příjemné aroma a zachovávají si příjemnou vůni po celý den. Mají příjemnou strukturu a jsou vytvořeny pomocí unikátních receptů.

Historie značky

Společnost Camay se objevila téměř před sto lety, ale v Rusku se stala známou až na konci minulého století. Tehdy se výrobky této značky dostaly do regálů domácích obchodů. Od té doby se společnost velmi rozšířila a získala popularitu mezi ruskými ženami.

Všechny produkty jsou navrženy s ohledem na znalosti profesionálních parfémů, kteří provádějí výzkum a aplikují nejnovější vývoj, aby vytvořili jedinečné a trvalé vůně. Každá kolekce má svůj vlastní jedinečný soubor vůní. Začínají lehkými květinovými tóny a končí exotickými a podmanivými vůněmi, takže každá příroda může najít ideální řešení pro sebe.

Značka každoročně vyrábí více a více nových parfumerických výrobků: deodoranty, sprchové gely, mýdla a antiperspiranty.

Pro jejich tvorbu používají parfémy nejnovější technologie a provádějí výzkum ve světě módy a parfumerie, takže každý výrobek je pro zákazníky relevantní a poptávaný.

Pro zajištění bezpečnosti svých výrobků Camay pečlivě zkoumá komponenty. Proto můžeme s jistotou prohlásit bezpečnost finančních prostředků. Značka opakovaně získala ocenění za konzistentní kvalitu a jedinečný recept.

Funkce produktu

Camay vytváří unikátní produkty péče o tělo. Kolekce jsou neustále aktualizovány a potěšují zákazníky jedinečným designem a receptem. Na tvorbě výrobků se podílejí přední vůdci světa. Vyberou potřebné komponenty a exotické květiny, aby si uvědomili sny mnoha žen vyzařovat nádherné vůně.

Camay není jen sprchový gel, deodoranty a mýdla, ale také značka nejvyšší kvality úžasných vůní pro každou příležitost.

Výrobky mají vynikající chuť, s použitím vzácných složek, vonných květin a jedinečných kompozic, aby vytvořily trvalé aroma. Společnost dělá vše pro to, aby každá žena cítila chuť luxusu a krásy.

Zvláštnost značky spočívá v tom, že všechny výrobky mají vůně identické s parfémy z nejznámějších značek. K tomuto účelu, slavní parfémy, kteří se podílejí na tvorbě parfémů pro značky jako Armani a Christian Dior. Parfémové prostředky jsou rozmanité a rozmanité, jako každá jiná dívka. Ztělesňují jakoukoliv náladu, od tenké a křehké až po vášnivou a hravou.

Sprchové gely Camay dávají důvěru v jejich vlastní neodolatelné.

Zdá se, že obklopují dívku nehmotnými vůněmi, které budou následovat s tenkým vlakem. Jemné tóny zároveň vydávají své vůně po dlouhou dobu.

Cena výrobků je tak cenově dostupná, že si ji může každý koupit. Balící sprchový gel trvá jeden měsíc pravidelného používání. Linku Camay můžete najít v každém obchodě s hardwarem nebo kosmetikou.

Působení na kůži

Sprchové gely Camay získaly obrovskou popularitu po celém světě. Mnoho lidí je používá namísto běžného mýdla. To je dáno tím, že gely nejen čistí kůži nečistot, prachu a potu, ale také je hydratují.Jejich struktura má příjemnou texturu, která se snadno omyje a je velmi snadno opláchnuta čistou vodou.

Složení sprchových gelů je bezpečné a nezpůsobuje alergické reakce. Hlavní složkou produktu je voda. Základ tvoří povrchově aktivní látky, které přispívají k hlubokému čištění kůže. Pro tvorbu pěny je nutný sodík, hořčík a laurethansulfonát amonný. Gely také obsahují kokamidopropylbetain a další neiontové povrchově aktivní látky, které přispívají k šetrnému čištění povrchu.

Všechny tyto komponenty zabraňují vzniku statistické elektřiny, účinně odstraňují znečištění a neumožňují vysychání pokožky. Nezpůsobují žádné poškození těla a nezpůsobují podráždění kůže.

Také ve složení fondů jsou zahušťovadla, konzervační látky, barviva a parfémy.

To vám umožní vytvořit voňavou a tlustou hmotu, která nemůže dlouho pokazit. V otevřené formě může balíček trvat déle než šest měsíců.

Je tedy možné říci, že sprchové gely Camay dokonale čistí tělo různých nečistot a zároveň nepřesušují pokožku. Mají příjemnou strukturu, dobře pěnou a snadno se opláchnou čistou vodou. Jejich cena je malá a volba je dostatečně velká, aby našla něco individuálně vhodného pro konkrétní dívku.

Hlavní typy

Camay vyrábí řadu úžasných sbírek, které mají podmanivé aroma. Tvůrci věří, že každá žena si zaslouží potěšení ze skladeb vzácných květin, které jsou součástí hygienických výrobků.

Použití sprchových gelů Camay je poměrně jednoduché.

K tomu je třeba aplikovat na vlhké oblasti a lehké masážní pohyby se šíří po celém těle. Zbytky by pak měly být opláchnuty teplou vodou.

Nejoblíbenější Sbírky

  • "Francouzský romantik" - vonná sbírka na bázi neobvyklých parfémových kompozic a složek, které dokonale čistí tělo různých nečistot a dotvářejí ho jemně a sametově. Rose vydává sotva znatelnou, ale trvalou vůni, která dává pocit čerstvosti a energie po celý den.

Sprchový gel z této kolekce se skládá z prvotřídních surovin a má příjemnou vůni růží. Jemně a jemně čistí pokožku, jemně obklopuje siluetu jemného aroma.

Náklady na - 130 r pro 250 ml.

  • "Francouzská levandule" - sada se skládá ze dvou prostředků: sprchový gel a voňavé mýdlo. Mají elegantní vůně francouzské levandule. Levandule pomáhá eliminovat pocit únavy, uvolňuje svaly, pomáhá rozpouštět se v pocitu neuvěřitelné harmonie.

Sprchový gel "Francouzská levandule" jemně čistí pokožku a činí ji sametovou a voňavou. Díky své příjemné struktuře a lehkému zápachu nejenže čistí pokožku, ale také činí proces koupání žádoucí.

Náklady na - 150 s.

  • "Mademoiselle" - kolekce, která ztělesňuje vůni lotosového květu a lahodného karamelu. Produkty vytvářejí pocit oslavy a očekávání rychlé změny.

Sprchový gel "Mademoiselle" má jemnou strukturu, snadno pěne a dokonale čistí pokožku. Vůně spočívá na těle několik hodin, okouzlující okolí úžasnými tóny lotosového květu.

Náklady na - 120 str.

  • "Dejour" - Sada lahodných nástrojů, které probudí a povzbudí celý den. Hlavní složkou produktu jsou zelené hrozny, které v dopoledních hodinách vytvářejí optimistickou náladu.

Sprchový gel z této kolekce má smaragdově zelenou barvu, snadno pění a jednoduše se vypere. Na pokožku navozuje pocit ochlazování a po dlouhou dobu udržuje vůni. Dobře zvládá odstranění nečistot a pachu potu.

Náklady na - 100 str.

  • "Dynamique Grapefruit" - energická vůně růžových grapefruitů a bílých květů dělají sbírku jedinečnou pro kupující. Jemné poznámky přidávají ženskost a dodávají důvěru ve vlastní krásu.

Sprchový gel "Dynamique Grapefruit" nabíjí optimismem a pomáhá naladit se na nové úspěchy. Dobře zpěňuje a jemně čistí pokožku prachu a nečistot. A pokožka vůbec nevyschne.

Náklady na - 120 str.

  • "Magické kouzlo". Základem setu je černá orchidej. Neuvěřitelný zápach vás rozveselí v dopoledních hodinách a odstraní pocit únavy ve večerních hodinách. Všechny produkty kombinují tóny černé orchideje a pačuli.

Sprchový gel jemně a rychle čistí pokožku, nezasychá a nezpůsobuje podráždění. Dobře pění a snadno se vypere. Jemné vůně zůstávají na těle několik hodin a nutí kolemjdoucí, aby se otočili.

Náklady na - 130 s.

  • "Secret Bliss" - kolekce s drahými oleji a lehkou vůní fialek. Prostředky mají příjemnou strukturu a jsou tvořeny unikátním receptem. To je ideální pro citlivé a rafinované dívky.

Sprchový gel "Secret Bliss" po dlouhou dobu obalí tělo květinovou vůní. Má příjemnou strukturu a ekonomické balení, které stačí na měsíc pravidelného používání. Gel činí pokožku čistou a jemnou, jako je samet.

Náklady na - 150 s.

  • "Creme & Strawberry" - jemný dotek výrobků, jejichž hlavní složkou je jahoda se smetanou. Výrobky v této sérii vám umožní ponořit se do světa božských radostí a cítit jemnou péči.

Sprchový gel vytváří romantickou náladu a dodává pocit pohodlí. Jahody a smetana obklopují tělo, očarují lidi kolem sebe. Nástroj má lehkou strukturu, která dobře pění a jemně čistí pokožku.

Náklady na - 120 str.

  • "Soft Aloe" - Série vytvořená na základě aloe vera a květů heřmánku. Poskytuje pocit klidu a spokojenosti, uvolňující každou buňku těla.

Sprchový gel s aloe uvolňuje svalové napětí a pomáhá zmírnit únavu. Lehká struktura výrobku má voňavé vlastnosti, snadno pění a dokonale čistí pokožku.

Náklady na - 130 r.

  • "Beaute de la Nature" - soubor, který vydává neuvěřitelné vůně ranní rosy a konvalinek. Parfém uvolňuje tělo po náročném dni a obklopuje květinovými vůněmi.

Sprchový gel nejen jemně čistí pokožku, ale také zanechává na těle trvalou vůni a vytváří pocit komfortu po celý den. V tomto případě kůže necítí pocit suchosti a těsnosti.

Náklady na - 150 s.

Recenze

Ruské ženy milují značku Camay za neuvěřitelné vůně. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují mezinárodní standardy. Kupující jsou proto spokojeni s kvalitou výrobků péče o tělo.

Sprchové gely z legendární značky jsou posílány do světa božských radostí a mohou vás zapomenout na naléhavé problémy.

Voňavé produkty obklopují něžné tělo a natahují se světelnou stopou sledující siluetu.

Kupující dává pozitivní zpětnou vazbu na všechny produkty Camay. Jsou spokojeni s kvalitou výrobků a příjemnými tóny parfému. Ekonomické náklady a nízká cena umožňují získat hygienické prostředky každému kupujícímu.

Přehled výrobků osobní péče je v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky