Gel pro řasy

Gel pro řasy

Žena jakéhokoliv věku vždy sní o expresivních a silných řasách. Jsou schopni jednoznačně zdůraznit krásu tváře. To často vyžaduje účinný gel pro řasy.

Proč potřebujete

Řasy na očních víčkách očí netrvají věčně, existuje určitý čas pro jejich růst a životní cyklus, který může dosáhnout několika měsíců. Vlasy mohou předčasně padnout kvůli různým vnějším faktorům: stresu, vystavení slunečnímu záření, přepracování, nezdravé stravě, hormonální nerovnováze v těle, použití kosmetiky nebo umělých řas. Křehké a řídké chlupy na očních víčkách kazí vzhled.

Tyto gely eliminují předčasné ztráty řas, slouží k posílení vlasů a folikulů, které jsou jejich kořeny. Kromě toho zvyšují objem a délku, v důsledku cilia získat svěží, atraktivní vzhled. Některé značky také dávají bohatou barvu různých odstínů nebo okouzlující lesk. Existují odrůdy, které dávají stabilní tvar nebo ohnout řasy, vyživují se různými vitamíny a stopovými prvky.

Gely jsou účinnější než řasenky nebo režijní varianty, vyrovnávají se s poskytováním bohaté barvy, tvaru a objemu.

Druhy

V závislosti na účelu existuje několik typů takových kosmetických prostředků.

Zpevňující gel na řasy obsahuje vitamíny A, PP, H, E, ceramidy a keratin, které obnovují poškozené vlasové buňky, činí vlasové folikuly a folikuly zdravé a zabraňují vypadávání vlasů. Tyto produkty mají poměrně viskózní konzistenci podobnou krémům. Kromě restaurování a výživy řas lze jako modelovací nástroje použít zpevňující gely - perfektně vytvářejí zakřivený tvar. Takové produkty jsou nejoblíbenější, mezi nedostatky zákazníka, které zaznamenávají pouze jejich vysoké náklady ve srovnání s jinými typy.

Regenerační gel pomáhá obnovit normální růst řas při stresu, narušení hormonů nebo jiných zdravotních problémech. Tyto produkty obsahují vitamíny, aktivátory a minerály, které stimulují vznik nových zdravých buněk.

Po 2-3 týdnech použití poskytuje vysoce kvalitní regenerační řasový gel viditelný výsledek.

Lékařské typy Taková činidla mohou mít složky, které obnovují poškozené folikuly, žárovky a vlasové hřídele, které mají příznivý účinek na kůži očních víček. Jejich zvláštností je přítomnost přírodních složek v kompozici. Například výtažky z bylin a květin, semena, šťáva z různých druhů ovoce, mořské minerály. Často se jedná o univerzální regenerační a zpevňující látky, které nemají denní účinky.

Fixační gely pomoc v péči o zlobivé řasy, což jim dává stálý tvar, který přetrvává po dlouhou dobu. Kromě toho mnoho z nich zvyšuje objem, dává okázalost, bohaté barvy a lesk. Před použitím řasenky se často nanáší fixační gel.

Jsou okrasných druhů které nemají léčivé nebo regenerační vlastnosti, ale jsou schopné poskytnout řasám vizuální objem a délku po dlouhou dobu. Tyto nástroje lze použít namísto řasenky, mohou mít také lesklý efekt. NapříkladTřpytící se řasinka»S třpytem ve složení, které je vhodné pro večírky nebo jiné zvláštní příležitosti, ale není určeno k pravidelnému používání.

Gely s lepidlem také nemají žádné léčivé vlastnosti.slouží pouze k lepení umělých řas. Jsou tak zvané pouze podobnou konzistencí se zpevňujícími a obnovovacími prostředky.Tam jsou produkty odstranit falešné řasy a odstranit zbytkové lepidlo od chlupů a víček s komponenty rozpouštědla. Kromě čistících vlastností tyto látky změkčují pokožku a řasy, dávají jim přirozený, originální vzhled.

Akce

Řasy, stejně jako všechny ostatní vlasy na těle, se skládají z tyče, žárovky a kořene. Jejich ztrátu může ovlivnit nezdravý stav posledních dvou, způsobený různými vnějšími faktory. Složky obsažené v zpevňujících a regeneračních gelech jen vyživují kořeny a cibule, v důsledku čehož se stávají zdravými, zabraňují předčasnému vypadávání vlasů a stimulují jejich růst. Příznivě působí na folikuly - vaky, ve kterých jsou vlasové folikuly.

Živiny v těchto gelech stimulují růst buněk, jsou intenzivnější. V důsledku toho se vlasy stanou delšími a objemnějšími. Vysoce kvalitní kosmetika může zvýšit délku řas o 45% za několik týdnů a jejich objem o 97%. Aktivní látky bojují proti ztrátě, což vám umožní snížit o 75%. Některé typy obsahují také pigmenty, které dodávají vlasům bohatou barvu.

Tipy pro výběr

Pro správný výběr gelu je nutné nejprve určit účel jeho použití. Pokud má žena problémy s objemem a délkou řas, pak byste měli nakupovat produkty na přirozeném základě, bohaté na stopové prvky a živiny pro intenzivní růst. S křehkými a padajícími chlupy pomůže regenerace a obnovení gelů obsahujících vitamíny, minerály a výtažky z léčivých bylin.

Před nákupem je nejlepší podrobně prostudovat kompozici a zjistit, která složka má určité vlastnosti.

Pokud žena nemá problémy s objemem a délkou řas - jsou už tak dlouhé a tlusté, pak byste se měli omezit na modelingový nebo fixační gel. Pokud je cílem vytvořit bohatý tón nebo tlusté stíny, pak je nutné zvolit ne transparentní, ale speciální tonální nástroj. Pro zvláštní příležitosti mohou být glitrové gely použity k zdůraznění vašeho vzhledu.

Před nákupem, s výjimkou známé a osvědčené značky věnujte pozornost následujícím údajům:

  • trvanlivost zboží;
  • přítomnost kartáče s hustými elastickými vlákny stejné délky a rovnoměrně rozloženými;
  • konzistence musí být homogenní, ne tekuté, ale gelové;
  • přípravky by neměly obsahovat alkohol nebo rozpouštědla, která mají škodlivý vliv na jemnou pokožku očních víček;
  • pokud je to možné, gel musí být hypoalergenní, zvláště pokud existuje imunita vůči některým složkám.

V každém případě, před nákupem stojí za to pečlivě studovat složení a nárokovaný účinek, který musí být uveden na obalu výrobku.

Doporučení pro použití řasových gelů od kandidáta lékařských věd, viz následující video.

Jak používat

Před použitím musíte očistit řasy a pokožku kolem nich od kosmetiky, lepidla a dalších nečistot. K tomu můžete použít olej, pleťové vody nebo tonika. Nejdříve je třeba plátek rozčesat suchým štětcem, který jim dá tvar. Poté pomocí kartáče, který je dodáván s výrobkem, jemně naneste gel s rovnoměrnými pohyby. Pro zpevnění nebo uzdravení je dostačující několik tahů, pro upevnění nebo modelování je nutné držet kartáč několikrát.

Namísto řasenky se obvykle používá modelovací nebo barvící tonální gel. Některé druhy vyžadují po aplikaci barvení. Po postupech rychlého sušení můžete použít fén. To by však nemělo být prováděno při použití gelu s třpytkami, protože malé částice se mohou dostat do očí.

Top značky

Nejoblíbenější značky gelu pro řasy najdete v lékárně, v kosmetických odděleních nákupních center nebo online. Nejznámější z nich jsou následující.

Výrobce Estel jeden z nejpopulárnějších, vyrábí produkty pro tenké nebo poškozené řasy se speciálními komponenty, které pronikají hluboko do vlasových buněk a posilují je. Gel "Jedinečný Otium" vytváří dobrý hydratační účinek a dodává svěží objem.

Gely-kondicionéry od slavné značky Oriflame zabraňují vypadávání a dobře fixují objemové řasy. Součástí balení je pohodlný a robustní kartáč. Kromě léčivých vlastností dávají ohromující vizuální efekt.

Mavala "Dvojité řasy" má řadu léčivých účinků, nedráždí oči a snadno se používá. Pod řasenkou lze použít průhlednou konzistenci.

Belor Design "Bio Formula" od běloruského výrobce kosmetiky zcela účinně dává tvar a zarovnává řasinky. Barva gelu je transparentní tyrkysová.

Náprava Inki je regenerační, to znamená, že kromě toho, že je více nádherné, také posiluje řasy a zabraňuje jejich křehkosti.

"Art-Visage" lze použít jak pro řasy, tak pro obočí. Obnovuje strukturu a stimuluje růst.

Gel "Cil-Glamour" docela účinně zvládá prevenci ztrát a rychle zvyšuje délku a objem řas.

Nástroj od výrobce Relouis je určen pro tvorbu velkolepého objemu se stálou formou. Výsledek bude patrný po 2-3 týdnech aktivního užívání. Gel má silnou texturu, spotřebovává velmi ekonomicky.

Gely Maxi Lash obsahují D-panthenol, který dodává vlasům lesk a pružnost a speciální recepturu "Incell" stimuluje tvorbu kolagenu, z něhož se skládá 90% buněk z řas. Slouží také jako vynikající zpevňující činidlo a zabraňují vypadávání vlasů v důsledku aminokyselin. Tato značka se doporučuje všem ženám bez výjimky.

Gel pro řasy Talika Efektivně vytváří objem a dodává řasám lesk. V kompozici se liší výhradně přírodními složkami.

Recenze

Zákazníci hovoří pozitivně o gelech pro růst a obnovu poškozených řas. Mnozí lidé dávají přednost jejich použití namísto řasenky nebo falešných řas a doporučuje se, aby si vybrali produkty založené na přírodních surovinách.

Recenze gelu pro řasy Otium unikátní Podívejte se na další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky