Dětské oblečení Lucky Child

Dětské oblečení Lucky Child

Pokud chcete, aby vaše dítě vyniklo mezi jinými dětmi od samého narození a nosilo pouze kvalitní věci, pokud nemáte rádi monotónní dětské oblečení a chcete vštípit smysl pro styl z dětství tímto způsobem.

Historie značky

Zakladatel společnosti Vladimír Mamut čelil problému monotónního, „standardního“ oblečení pro děti po narození dcery. Mladý otec nebyl spokojen s primitivním designem předmětů ekonomické třídy od ruských výrobců a nepřiměřeně vysokými cenami za evropské zboží. Vzniklo tak rozhodnutí vytvořit vlastní značku, jejíž politika bude schopna uspokojit estetické potřeby mnoha mladých ruských rodičů.

Lucky Child byl zaregistrován v roce 2010 a v současné době vyrábí oblečení pro děti od 0 do 6 let v segmentu „průměrný plus“, který prodává více než 600 maloobchodníků po celé republice.

Charakteristickým rysem značky Lucky Child - odchod z "baby". Klidné barvy, neobvyklé tisky, prvky dospělého stylu - motýli a šle, šperky, kabelky, dělají toto oblečení mezi standardní sortiment dětských obchodů.

Různé modely

Do roku 2017 vyvinuli designéři Lucky Child 45 sbírek dětského oblečení, z nichž každý obsahuje 8-15 položek. Rozmanitost modelů je reprezentována 43 pozicemi a pokrývá rozsah od ponožek, škrábanců a punčochových kalhot až po kombinézy a bundy.

Pozornost je věnována takovým nestandardním prvkům sbírek, jako jsou bryndáky, velurové botičky, pískoviště. Pěkný nález je šortky pod plenou, protože mnoho matek se potýkají s tímto problémem - když se dítě v pleně nevejde do kalhot, stanou se nepohodlnými a sklouzávají po celou dobu.

Pro dívky, kromě nádherných šatů, si můžete vybrat čelenky s luky a květinami, a pro chlapce si můžete vybrat originální bandány, které nádherně doplní obraz.

Zpětná vazba maminky, které si kupovaly věci Lucky Child, vždy pozitivní. Kvalita materiálu, design, provedení švů nikdy nezpůsobí stížnosti. Mnozí vyjadřují politování nad tím, že tyto oděvy jsou určeny pouze dětem do 5-6 let a v budoucnu musí opustit svou milovanou značku.

Kombinézy

Montérky jsou nedílnou součástí dětského šatníku, protože jsou tak pohodlné a praktické. Lucky Child hýčká své zákazníky velkým výběrem kombinéz pro každou příležitost. Tenké kombinézy ze 100% bavlny pro novorozence na knoflíky a zipy, hustší, s přidáním polyesteru, velvetové polstrované kombinézy, se stopami a škrábanci, splňují všechny požadavky na kvalitu a pohodlí.

Zimní kombinézy jsou vyrobeny z tkaniny odolné proti vlhkosti, s výplní izosoft a prodyšnou podšívkou. S dvojitým zipem je snadné oblékat a svlékat dítě, neomezovat jeho pohyby. Odnímatelné palčáky nebudou ztraceny a zahřejí rukojeti.

Obálky

Teplé kombinézy, obálky - nepostradatelná věc pro novorozence narozené v zimě. Obálky Lucky Child zahřáté lehkým plnivem izosoft zahřejí drobky během první cesty z mateřské nemocnice a dlouhé procházky. Prodyšná podšívka ze 100% bavlny nedovolí, aby se dítě potilo, a to i při dlouhém pobytu na čerstvém vzduchu do -30 ° C.

Soupravy

Lucky Dětské lakonické soupravy - kalhoty s kapucí a sako, kalhoty a bunda pro starší děti, světlé, nasycené barvy vypadají příznivě a jsou doplněny kloboukem ze stejné kolekce, vytvářejí úplný, harmonický obraz vašeho dítěte.

Mikey

Trička pro chlapce a dívky jsou prezentovány jako prvky nejen spodního prádla, ale i svrchních oděvů. Trička se vyznačují praktičností a minimalistickým designem a v elegantních tričkách ze sbírek Romantická a Letní kavárna budou malé holčičky rádi procházet v letním dni.

Tělo

Rozsah těla od Lucky Child je velmi různorodý. Jsou přítomny v mnoha sbírkách, což je naprosto nepřekvapivé - je to tak pohodlná věc. Prolamovaná kombinéza pro nejmladší, „hooligan“ kombinézu s dlouhými rukávy ze sbírky „Streets“ nebo romantickou kombinézu ze kolekce „Retro“ - každé dítě se v nich určitě bude cítit skvěle.

Posuvníky

Jezdci jsou první oblečení malého muže, začíná se v nich učit světu, a proto je pro děti tak důležité, že jsou pohodlné, neklouzají a netrhají bříško. Vysoký oblek na šaty s přezkami na ramenou nebo klasický oblek na šaty s měkkým a pohodlným elastickým materiálem na opasku originálního designu učiní z každého rodičského úsměvu a drátům poskytne spoustu příjemných hodin strávených v nich.

Šortky

Šortky nejsou jen sportovní. Roztomilé šortky pro dívky ze sbírek Lucky Child s tkaničkami a květinami vytvoří jemný, ženský vzhled pro malé módy a pohodlné šortky pro chlapce jim umožní vychutnat si hry na letní den s pohodlím.

Sukně

Sortiment sukní v Lucky Child je malý, ale každý je exkluzivním modelem. Jednoduchý střih, bez zbytečných detailů, umožní dívkám, aby se v nich cítili jako skutečné dámy a fascinují každého kolem sebe.

Plenka

Plenka - to je první věc, o které si nastávající matka myslí, že si vybírá věno pro své dítě. Každý ví, že by měli být tenké a teplé, ale návrháři Lucky Child ukázali, že i jednoduché plenky mohou být elegantní a elegantní. S roztomilými jehňaty nebo ve výrazných černobílých barvách jsou tyto výrobky vyráběny nejen s fantazií, ale také se starají o jemnou pokožku dítěte. Velikost pleny je optimální - 90x120 cm, hrana je zpracována bez ohybu, což nevytváří dodatečné zahuštění při zavádění.

Šaty

Šaty pro dívky ve sbírkách Lucky Child jsou prezentovány pro výstup "a na svátek a na světě." Přísné dámy, romantické osobnosti, bezstarostné princezny a sportovní fidgets - každý si bude moci vybrat oblečení podle svých představ. Tyto šaty vždy zdůrazňují krásu a osobnost, která je pro dívky tak důležitá.

Čepice

Dítě by mělo mít vždy zavřené uši, takže potřebuje pohodlnou čepičku. Ale i toto jednoduché příslušenství může být vytvořeno s představivostí a podílem kreativity. Výrobci Lucky Child opatrně vytvářejí kapsy se stehy venku, aby nevznikaly další nepříjemnosti pro miminka.

Mikiny

Teplá a pohodlná mikina - radost pro chlapce. S kapucí a kapsou "klokan", s jasným potiskem, měkkým a noskoy, to se určitě stane nejoblíbenější věc v šatníku malého muže.

Kostým

Teplé návrhářky Lucky Child jsou krásné a praktické. V nich je tak snadné a pohodlné, aby děti podnikly první kroky životem. Jemný velúr pohladí pleť, originální barvy jsou příjemné pro oči a vy chcete v takových šatech chodit co nejdéle, protože jsou vždy teplé a pohodlné.

Tabulka velikostí

Výrobci Lucky Child vyvinuli svůj rozměrový rastr s poměrem věku a výšky dítěte.

výška výška cm

18 50-60 0-2 měsíce

18 60-62 2-3 měsíce.

22 62-74 3-6 měsíců.

24 74-80 6-9 měsíců

26 80-86 9-18 měsíců

26 86-92 2 roky

28 92-104 3-4 roky

30 104-116 5-6 let

Barva

Barevná paleta kolekcí Lucky Child se vyznačuje klidnými pastelovými tóny a hlubokými, bohatými odstíny, které jsou příjemné pro oči. Jemná béžová halenka nebo tmavě fialová bunda, kombinovaná kombinéza nebo světlé tyrkysové šaty - každá z těchto věcí se vyznačuje trvalým stylem a stručností, která může zdůraznit individualitu vašeho dítěte.

Jen málo z dětských oděvních návrhářů riskuje, že budou ve svých sbírkách používat černou. Ale designéři Lucky Child dokázali, že černé věci vypadají stylově nejen na dospělých, ale i na dětech.

Výrobci se neobešli pozornost a módní trend - barva armády. Sbírka „zdvořilých lidí“ nabízí možnost vyzkoušet si to s nejmenšími - na těle, čepičkách, jezdcích a nejen.

Materiál

Většina věcí Lucky Child z vysoce kvalitní 100% bavlny, příjemná pro jemnou pokožku dítěte. Teplejší oblečení, bundy a kombinézy jsou šity na polstrovaném polyesteru z měkkého veluru. Zimní kombinézy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a 100% bavlny. Všechny materiály jsou hypoalergenní a neobsahují formaldehyd.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky