Podzimní oblečení pro děti

Podzimní oblečení pro děti

Nachlazení se bez povšimnutí vplíží a donutí rodiče, aby přemýšleli o tom, co děti na podzim budou chodit. Časy, kdy byla volba učiněna pouze jedním kritériem - přítomností, zůstaly ve vzdálené minulosti. Podzimní oblečení pro děti ideálně kombinuje několik důležitých bodů: pohodlí, styl, praktičnost, teplo. Psychologové doplňují tento seznam: vše, co děti nosí, by mělo být krásné a elegantní.

Kritéria výběru

Podzim je nejnepříjemnější období roku. Proč Protože den je teplý a noci jsou chladné. To, co je vybráno pro podzimní období pro dívky a chlapce, kombinuje následující kvality:

  • Speciální krejčovský materiál. Musí mít nepopiratelné vlastnosti "dýchání". Pokud budeme zanedbávat jejich přítomnost, v budoucnu se dítě bude potit a chytit chlad se silným větrem;
  • Izolace. Dětské oděvy vystupují z dopravníku vlněnou, spodní nebo kožešinovou podšívkou;
  • Impregnace. Dítě měří kaluže s botami a padá do nich s jakýmkoliv neúspěšným pohybem. Aby nedošlo k navlhčení, je tkanina pláště impregnována vodoodpudivou impregnací;
  • Řez. Hodně záleží na něm: pokud není promyšlený, pohyby dítěte budou omezeny.
  • Impregnace. Dítě měří kaluže s botami a padá do nich s jakýmkoliv neúspěšným pohybem. Aby nedošlo k navlhčení, je tkanina pláště impregnována vodoodpudivou impregnací;
  • Řez. Hodně záleží na něm: pokud není promyšlený, pohyby dítěte budou omezeny.

Prostorné oblečení je ukázáno na všechny drobky až 1 rok. Neví, jak chodit a pohybovat se výhradně na invalidním vozíku v poloze na zádech. Kromě toho je obtížné je sbírat na ulici. Plačou a pláče, když je spousta oblečení, a dokonce i těch, kteří mají nepochopitelné „rohy“, ve kterých padají jejich pera. Pro pohodlí, přišel s transformující kombinézy. Během procházek je ideální díky vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem bez stlačení končetin.

Svrchní oděvy pro děti nedovolí větru do záhybů a nezaschnou kvůli lehkému mrholení. Ona není inherentní objemnost. Při nákupu bundy nebo kombinézy na podzim je důležité zvolit modely, které neomezují pohyb. Někdy ji kupuje, maminka vidí, že se její dítě změní na hvězdu a nemůže v ní udělat krok. Mám to koupit? Ne

Jakmile dítě vyroste, problém se vyprchá, protože se sám zúčastní výběru, vyjádří svůj vlastní názor a zhodnotí navrhované možnosti vzhledu.

Někdy mommies ve snaze o vnější krásu nevypadají, kvalitní bunda nebo ne. V důsledku toho chybí nerovná linie a oblíbená věc dítěte je roztržena kvůli náhlému pohybu prvního dne.

Sbírky na podzim jsou velmi rozmanité. Tam jsou kvalitní věci a ne moc. Zima je také hned za rohem a pravidla pro výběr oblečení pro tuto sezónu jsou sotva odlišná. Tak, aby dítě nezachytilo chladné počasí v dunném počasí, na tělo se položí tělo z přírodní tkaniny, nahoře je teplý svetr z úpletu a na konci je bunda z fleece podšívky.

Co nosí na nohou? Džíny nebo punčochové kalhoty. Je-li hojnost oblečení je obtížné pohybovat, koupit kombinézu z nepromokavé tkaniny, uvedení na tělo bez bundy.

Trendy dětské módy

Bunda je nejoblíbenější oblečení pro mladé módy na podzim 2017. Stal se praktičtějším a atraktivnějším a některé modely jsou podobné dospělým. Návrháři vyhlásili hlavní pravidlo budoucího podzimu - napodobování dospělých. Na ulici se sejdou maminky a dcery, tatínky a synové ve stejných bundách.

Všechny modely podzimní bundy se vyznačují vynikajícími vlastnostmi, stylovým designem, praktickým materiálem a pohodlným střihem.Vzhledem k tomu, že děti tráví většinu svého času na ulici běžící kolem, mnoho modelů sportovního stylu. Vypadají vtipně, ale starají se o ně lépe. Jednoduchost v péči dosažená šitím membránového materiálu. Dokonale zadržuje teplo, nedovolí, aby se dítě potilo, takže se cítí mnohem pohodlněji.

Za každého počasí na podzim si vyzvedněte oblečení. Pokud se pouze ochladí, vyberte si lehké větrovky z inovativních materiálů. Je nepravděpodobné, že dítě zamrzne. Ve sbírkách převažuje sportovní styl, ale nemyslete si, že bunda bude černá s jasným klíštěm na nohavici (v nejlepších tradicích Adidas).

Ne, určitě to bude jasné. V šití se tkanina používá v několika barvách a kombinace je postavena na kontrastu. Jasné modely bund byly vynalezeny pro chlapce i dívky.

Jak jste vyřešili problém tepla v chladném větrném počasí? Návrháři se obrátili na následující prvky:

  • Hluboká kapuce;
  • Pletené manžety tak, aby se studený vzduch nedostal do rukávů a nevychladil ruce;
  • Stand-up obojky;
  • Kapsy na zip s klopami.

Pro dívky

Mladí módy nabízejí množství romantických a jemných modelů. Všechny bundy se vyznačují komplexním stylem připomínajícím dospělého.

Jako dekorace používají různé dekorativní prvky, ať už se jedná o obláčky nebo volánky, flounces nebo nášivky, korálky nebo výšivky. Ale co tyto prvky neodporují a neporušují obraz jemné a mladé dámy.

V podzimních sbírkách dominují bundy, šité z látky světle zelené, světle zelené a bílé. Nechoďte kolem modelu, který kombinuje barvu aqua, vínové a modré. Tam jsou dokonce možnosti v barvách leoparda (jak maminky milují tyto věci, a dcery oblékají se v podobném). Originální barvy jsou zlaté nebo stříbrné.

Návrháři experimentovali s materiály dětského oblečení pro dívky. Výsledkem experimentů byly kombinované modely. Jejich zvláštnost spočívá v tom, že nepromokavá tkanina doplňuje úplet. Experiment je úspěšný, protože dívky v nich nezmrznou.

Něžnost, romantika a luxus jsou zvláštními rysy spodních polstrovaných kabátů pro mladé módní ženy zdobené kožešinou. Kožešinový lem je na manžetách, na spodní straně výrobku, na límci a kapuce.

Navzdory hojnosti srsti není bunda těžká a objemná. Nevytváří nepříjemnosti pro dívku a v ní se vydá na procházku v nádherné náladě.

Pro chlapce

Podzim 2017 bude opět korunován převratem v módě. Designéři ukázali modely na Fashion Week, které se ukázaly být něco mezi průměrnými bundami a lehkými vesty. Chlapci jsou nabízeni ke změně na izolované vesty.

Všechny rady matek: dávejte přednost modelům s izolací ve formě holofiber nebo tinsuleyta.

Chlapci jsou budoucí muži, kteří, stejně jako jejich tatínky, neradi vystupují v davu. Oblečení pro ně na podzim v tlumených barvách. Tak, aby dítě nezamrzlo v vestě bez rukávů, je zámek pevně upevněn, krk je uzavřen límcem a jsou vyrobeny tak, aby spočívaly na bradě co nejtěsněji. Aby se ozdobily bundy tlumených tónů, byla na okrajích zahájena kontrastní linie. Malí muži ocení množství kapes a potisků na viditelných místech.

Lesklé tkaniny pro přizpůsobení bund bundy vycházejí z módy. Používejte méně znatelné materiály, které nemají výrazný kovový lesk. Pokud si můžete koupit park nebo bundu z jasného odstínu, kalhoty nebo kalhoty zvolit neutrální odstín.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky