Dětské oblečení Alessandro Borelli

Dětské oblečení Alessandro Borelli

V mnoha oblastech Ruska nechce zima vzdát své místo krásnému prameni, takže mnoho rodičů stále není ve spěchu, aby oblékli své dítě do lehčích šatů. Ale už bylo na čase se postarat o nákup demi-sezónních sad pro děti. Máte právo si vybrat, v jakých šatech si obléknete své dítě, ruskou nebo zahraniční značku. Stále více rodičů dává přednost italské značce Alessandro Borelli.

Vlastnosti a výhody

Každé dítě si zaslouží obléknout si to nejlepší, teplé a kvalitní oblečení. Rodiče vždy zodpovědně volí svrchní oblečení pro své oblíbené děti. Italský designér Alessandro Borelli osobně zajišťuje, že produkty jeho značky splňují všechny standardy kvality, jsou pohodlné, praktické a krásné. Spolu se skupinou návrhářů neustále studuje potřeby dětí, jejich fyziologii. Každý kus oblečení značky Borelli je tedy vyroben se zvláštním zděšením.

Mnoho ruských rodičů oceňovalo zimní a demi-sezónní oblečení. Navzdory skutečnosti, že všechny věci jsou vyrobeny v Itálii, jsou dokonale přizpůsobeny tvrdým ruským zimám. Pro výrobu bund a kombinéz byly použity nejkvalitnější materiály, které jsou velmi odolné vůči extrémnímu chladu. Vybrané chmýří nebo syntetické zimy uchovává teplo dobře, nenechávají šanci na mráz.

Při mytí v pračce se dolů neuvolní díky speciální technologii krejčovství. Věci zůstávají po dlouhou dobu nezměněny a nadále zahřívají své malé majitele.

Každou sezónu italská značka překvapuje zákazníky novými neobvyklými barvami a modely. Žádná nová bunda není podobná bundě, která byla nalezena v předchozích sbírkách.

Odrůdy

Demi-season

Právě teď nastalo období roku, kdy už je čas sundat zimní oblečení, ale je příliš brzy nosit jarní oblečení. To bylo pro takový přechodný čas že demi-období oblečení bylo vynalezeno. Věci tohoto typu umožňují pohodlný přechod z teplé bundy na lehký kabát.

Kolekci dětského demi sezóny Borelli oblečení reprezentují izolované kalhoty s neprodyšnou vnitřní vrstvou. Ochrana před větrem a deštěm je hlavním principem italského značkového oblečení. Díky využití inovativních technologií je oblečení mimo sezónu teplé, ale neobyčejně lehké. Může se to zdát těm, kteří jsou kolem vás, že vaše dítě nosí větrovku, ale ve skutečnosti je to teplá a velmi lehká bunda.

Designéři značky Borelli věří, že je to hlavní oblečení pro konkurenty. Světlé barevné palety, moderní modely a nepřekonatelný komfort jsou velmi oceňovány rodiči a jsou velmi oblíbené u dětí. Nebudete muset přesvědčit své dítě, aby se o to, nebo o to, aby se na dlouhou dobu. Návrháři společnosti znají preference dětí každého věku, takže jejich věci jsou v takové poptávce.

Borelliho demi-sezónní oblečení je ideální pro nepředvídatelné ruské klima, kde sníh ustupuje dešti, a mraky - jasné slunce.

Zima

Alessandro Borelli tvrdí, že je nesmírně rád, že pracuje na vytváření oděvů pro ruské děti. Zde můžete ukázat všechny své představy vynalézáním různých prvků skříně. Italský designér dokáže předpovědět klima Ruska, takže zimní oblečení pro děti se vždy ukáže být neobvykle teplé a pohodlné. V každé nové kolekci představuje značka nejrůznější kombinézu pro nejmladší zákazníky. Bib a bundy pro starší děti.

Malé ženy módy si budou moci vychutnat teplý kabát, který se stane opravdu oblíbenou věcí. Designéři Borelli pečlivě sledují módní trendy, předkládají jim a vynalézají vlastní jedinečné prvky oblečení. Pro výrobu zimní kolekce se používají nejlepší tepelně úsporné materiály, které jsou schopny ohřívat i v nejtěžším mrazu. Věci mají vždy dobrou hodnotu za peníze, takže si je většina rodičů může dovolit.

Pro zvláštní příležitosti

Elegantní a formální oblečení ve sbírce italského návrháře reprezentují stylové obleky pro chlapce a neobvyklé šaty pro dívky. Obleky s ocasy a kalhotami zase z malého chlapce na opravdového gentlemana, který může vyhrát srdce mladých dam. Dámy zase nedokážou nechat okouzlit svými bujnými nebo elegantními šaty.

Oblečení pro speciální příležitosti od Borelli je skvělé pro matinény ve školce, k narozeninám své milované babičky nebo své vlastní.

Všechny oděvy tohoto typu dokonale zapadají do dětské postavy díky jedinečnému a dokonalému střihu podle speciálních vzorů. Krása, elegance a elegance, doplněná mimořádným komfortem - to jsou vlastnosti, které charakterizuje oděv od Borelli.

Příslušenství

Pokud jste se již rozhodli pro modely zimního nebo demi-sezonního oblečení pro vaše dítě, pak je čas přemýšlet o vhodném příslušenství. Krásná a teplá kombinéza musí být doplněna teplým kloboukem. Čepice Borelli jsou vyrobeny z prodyšného, ​​ale vodotěsného materiálu. Vaším úkolem je vybrat správnou čelenku pro vaše dítě.

Čepice by měla dokonale sedět na hlavě. To je případ, kdy si nemůžete kupovat věci "pro růst". Velký klobouk padne na vaše oči a sedí pevně, což nebude schopno chránit vaše dítě před chladem a větrem. Příliš úzká pokrývka hlavy bude vyvíjet tlak na hlavu a uši. A vaše dítě pocítí nepohodlí. Pro děti do šesti let musí mít klobouk nutně spolehlivé vazby.

Kromě klobouků připravili italští návrháři velkou sbírku rukavic a rukavic. Každé příslušenství je perfektně kombinováno s jiným, a proto je lze snadno kombinovat a doplňovat.

Jak si vybrat

Odpovědnost za výběr oblečení pro děti leží zcela na rodičích. Měli by pečlivě zkoumat každý detail zimního oblečení, aby si byli jisti jeho spolehlivou ochranou před chladem. Nejmladší děti by měly vyzvednout teplou kombinézu, která může být se zavřenýma nohama, což vylučuje potřebu nosit boty na malé noze. Všechny kombinézy Borelli mají pohodlný dvojitý zámek, který umožňuje rychle sejmout a oblékat dítě.

Pokud si vyberete bundu pro starší dívku, pak by měla být dostatečně dlouhá, nejlépe na kolena. Je lepší, když bude spodní bunda mít malý steh, aby se zabránilo válcování po mytí.

Recenze

Jako každá značka oblečení, i Borelli má své fanoušky a ty, kteří nemají rádi oblečení. Mezi pozitivními vlastnostmi si kupující všimnou mimořádné praktičnosti oblečení, ve kterém není zima ani v těch nejtěžších mrazech. Kromě toho, stejné věci, jako jsou kombinézy, lze nosit v jiném počasí kvůli odstranění teplé podšívky. Veškeré svrchní oděvy jsou velmi lehké, děti se cítí pohodlně i po dlouhém pobytu na ulici. Také rodiče jsou potěšeni, že oblečení z minulých sbírek je vždy prodáváno za sníženou cenu, což umožňuje výrazně ušetřit rodinný rozpočet.

Někteří kupci nejsou spokojeni s kvalitou doplňků, zámky se rychle rozbijí a struny se ztratí. Někteří kupci zaznamenali nedokonalou kvalitu vrchní vrstvy oděvu. Tkanina nevydrží aktivní použití, jízdu na kopcích a lezení na sněhu. Bundy a kalhoty rychle otřete a stanou se nepoužitelnými.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky