Pletené oblečení pro novorozence

Pletené oblečení pro novorozence

Kupte nebo kravatu nejvíce?

V poslední době, pletení je stále populárnější. Během těhotenství, mnoho mladých žen zvládnout tento druh kreativity a začít dělat pletené věno. Takové oblečení pro novorozence má ve srovnání s těmi, které byly v obchodě zakoupeny, nepopiratelné výhody.

Pletení a háčkování vám umožní vytvářet měkké, pohodlné věci pro vaše dítě, aniž byste museli trávit mnoho času a peněz, což bude užitečné nejen pro procházky, návštěvy kliniky nebo kliniky, ale také pro první focení.

Trochu úsilí a fotografie dítěte v okouzlujícím pleteném oblečení budou zářivými dekoracemi stránek rodinné historie.

Oblečení spojené s láskou, vždy relevantní, módní a krásné, schopné vzbudit obdiv druhých.

Pro starší dítě se věci mohou vždy prodloužit, svázat, rozpustit staré a navázat nový model, který pomáhá výrazně ušetřit rozpočet.

V procesu pletení jednoduchých drobných věcí žena získá neocenitelnou zkušenost s vlastní pletení a háčkování, které se později hodí při tvorbě složitějších modelů pro dospělé.

Co může být svázáno

Sada oblečení, která vám umožní oblékat vaše dítě od hlavy až k patě, se může skládat z pohodlné kombinézy s rukávy s praktickým zipem, dětské tílko nebo knoflíkovou blůzu s kapucí, která odpovídá barvě vesty, kalhot a jho. Jako velkolepý doplněk přijde vhod i čepice, botičky nebo ponožky.

Dokonce i nejzkušenější pletařky budou moci plést obálku, polštář nebo malou bavlněnou přikrývku se zvýšeným vzorem v postýlce nebo kočárku s tlustým pletením nebo háčkování. Zkušenější řemeslníci pletou unikátní křtitelnice.

Jak si vybrat příze

Každá milující maminka má tendenci oblékat své dítě v nejpohodlnějším, nejpohodlnějším a nejbezpečnějším oblečení. Proto je nejlepší vybrat speciální přízi z linek pro dětské pletení, která se skládá z akrylových a přírodních vláken: ovčí nebo merino vlny, alpaky, mohair, bavlny a lnu. Rozsah a rozsah barev těchto nití je nyní poměrně široký.

  • K dispozici je ruská příze Troitskaya „Detskaya“, ve které je 20% merino vlny a 80% akryl, Pekhor „Dětská novinka“ z vysoce kvalitního akrylu. Výrobky z těchto přízí jsou dobře promývány, rychle schnou, nedeformují se a neprovádí.
  • Název turecké společnosti "NAZAR" je dobře známý ruským jehličnany. Textura příze "Baby" tohoto výrobce, podobně jako boucle, umožňuje použít nejjednodušší háčkování háčkování stehy, obličeje a zpět smyčky v pletení, při získávání elegantní plátno.

Není třeba usilovat o koupi čisté vlněné příze. To může způsobit alergie nebo podráždění na jemné dětské kůži. To je přísně nedoporučuje příze s poškrábáním lesklé nitě. Při výběru příze, aby bylo možné pochopit její vhodnost pro pletení, je třeba se správně dotknout přadeno rukama, lehce použít na rty. Ostnatý nit není vhodný pro pletení.

Výběr barev a vzorů

Oblečení pro děti tradičně pletené z nití světlých pastelových barev. Dobré přírodní odstíny broskve nebo melounu, kuře světle žluté, máta, růžová, modrá, bílá, šeřík.

Při pletení dětí modely v kurzu obvykle jít jednoduché vzory, kombinující přední a zadní smyčky. Široce používané koláže z různých motivů páření. Vypadá skvělá kombinace podélných a příčných směrů pletení v produktech. Osvěžující a oživující práce je zábavná hra proužků zbytků příze různých barev.

Jak se zdobí

Fantasy craftswoman navrhuje mnoho možností pro zdobení hotového oblečení. Zábavné aplikace, jemné výšivky, háčkované květy, stuhy, korálky, bambule, roztomilé uši kontrastních barev nebo odpovídající základnímu pletení vypadají organicky na dětské oblečení. Hlavní věc je, že všechny dekorativní prvky jsou bezpečně šité.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky