Dětské oblečení Lassie

Dětské oblečení Lassie

Tam jsou značky oblečení pro děti, čas-testovány a zaslouží si dobrou pověst. Mezi tyto společnosti patří značka Lassie od společnosti Reima, která začala svou existenci ve vzdáleném roce 1959.

Vlastnosti a výhody

Výhody značky jsou četné a první se týká země výroby. Je to Finsko, které se blíží ruskému klimatu, což znamená, že není pochyb o teple a pohodlí výrobků společnosti i v silných mrazech.

Lassie navíc nabízí cenově dostupné ceny ve srovnání s Reima. Je třeba říci, že to nemá vliv na kvalitu, protože všechny oděvy pro děti jsou šity ve stejných továrnách. Odlišují se pouze návrhy a výtisky.

Výhody finské oděvní firmy:

  • Vrchní oděv je vyroben z nepromokavé a vzduchotěsné tkaniny;
  • širokou škálu finských vzorů;
  • dokonalé přizpůsobení vzorů pro správné přizpůsobení;
  • užitečné detaily v oděvu ve formě kapes, ochranných lamel atd.;
  • použití tkanin a izolace nejvyšší kvality.

Přehled modelů

Finská značka každoročně představuje dvě kolekce svrchních oděvů. První z nich je zaměřena na sezónu podzim-zima, druhou na sezónu jaro-léto.

Zimní oblečení

Lassie vyrábí zimní kolekci pro děti od narození do 12 let. Pro krásné drobky, značka dělá transformační kombinézy, snadno přeměněn na spací pytel. Dva zipy na bocích, bavlněná podšívka zpříjemní a zpříjemní pobyt dítěte v modelu. Pro děti je zde vysoký stupeň izolace rovný 200 gramům.

Starší děti a děti do 12-14 let nabízejí stylové jednodílné kombinézy s gumou na zádech, manžety, pásky a další užitečné detaily. Stupeň izolace je vysoký a dosahuje 180 gramů.

Velmi populární jsou také samostatné soupravy Lassie. Zimní podprsenka a bunda vypadají stylově a umožňují svlékání v supermarketech nebo u lékaře. Rozměrová mřížka začíná s růstem 74 cm a končí kolem 140. Další výhodou samostatných sad je možnost měnit kalhoty nebo bundu na vhodnou velikost. Takže pokud se semi-overaly staly malé a bunda je stále fit, můžete výrazně ušetřit rozpočet.

Rádi Vám nabídneme také oddělené semi-overaly Lassie. Snadno je rozeznáte, protože zipy na modelech jsou po stranách, na rozdíl od klasických modelů jiných značek s upínadlem uprostřed.

Je třeba poznamenat, a zimní oblečení kategorie Lassietec s těžkou tkaninou. V takovém modelu to bude nejen teplé, ale je také naprosto bezpečné dobýt sněhové a ledové vrcholy.

Demi-season oblečení

Oblečení na jaře a na podzim jsou prezentovány jednodílnou a samostatnou kombinézou, bundami a kalhotami z nepromokavých a větru odolných tkanin s polyuretanovým povlakem. V modelech je malá vrstva izolace 80 gramů, která je schopna chránit proti nepříznivému počasí.

Samostatný oblek na podzim je také ve verzi bez izolace. Vzhledem k tomu, že podšívka působí síťovinou, poskytuje větší vedení vzduchu. Všechny modely jsou vyrobeny v praktických odstínech, takže světlé bundy doplňují tmavé kalhoty. Rodiče se nyní nemusí starat o čistotu dítěte.

Membránové oděvy

Dnes je membránové oblečení velmi oblíbené mezi modely pro děti. Díky svým vlastnostem pro odstranění vlhkosti zevnitř a ochraně před vlhkostí zvenčí je membrána nepostradatelná pro aktivní kluky.

Tkanina se skládá ze syntetického základu - polyesteru a tenkého filmu z polymerů, které dodávají materiálu jedinečné vlastnosti. Porézní povrch, který není vystaven pouhému oku, zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu. Všechny švy membránového oděvu Lassie pečlivě nahrané, což umožňuje použití obleků a kombinéz v podzimním období jako pláštěnka.

Je třeba říci, že membrána je účinná pouze při nasazení na vhodné oblečení. To může být fleece, také široce zastoupený ve sbírkách značky.

Nová kolekce Jaro-léto 2017

Nová kolekce jaro-léto společnosti Lassie je zastoupena v celé paletě obnovené přírodní palety. Zde najdete květinové motivy na sakách a vyzvedněte si beanie. Stojí za to říct, že klobouky jsou vyrobeny z organické bavlny s 5% přidáním elastanu. Nezapomeňte na výrobce a větrné vložky na uších, což umožňuje dětem jít na zábavnou procházku, a to i ve větrném počasí.

Pokračování tématu příslušenství, nelze zapomenout na pohodlné vodotěsné rukavice, protože to je důležité zejména v době tání sněhu a jarní potoky. Palčáky jsou vyrobeny z vysoce odolného vodotěsného materiálu a navíc mají vrstvu na dlaních. Vnitřní bavlněná podšívka s hromadou nedovolí zamrznout nebo se potit na jemné rukojeti.

Jako poddeva pod membránovými soupravami a jako nezávislá šatní skříň za teplého počasí nabízí Lassie kombinézu z fleecu a obleků. V růžových, modrých a světle zelených odstínech odráží veselost jarní sezóny.

Pro letní sezónu vyrobila značka v nové kolekci čepice pro chlapce a dívky. UV ochrana tohoto modelu je 50+, což znamená, že se může spolehnout na bezpečnost dítěte i na dovolené s aktivním opalováním.

Recenze

Oděvní společnost Lassie dobyla ruské maminky a tatínky, protože nyní jezdí na mokré skluzavce, plavání v louži a procházky bahnem byly zařazeny do kategorie zábavných her. Podle rodičů, kombinézy mnoha modelů, a to zejména Lassie Suprafill, nedostanou mokré vůbec kvůli lepené švy a membránové horní.

Pokud jde o demi-sezónní sety, rodiče souhlasí s teplotním režimem a nosí modely s 80 gramy izolace s zaháknutím do -5 stupňů a bez toho až do +12. Oblek na podzim a na jaro bez izolace lze bezpečně nosit až do +20 stupňů. Podle uživatelů se děti opravdu nepotírají ve svrchním oblečení značky.

Další výhodou, kterou rodiče zaznamenali, je jemnost výrobků s vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Tak, zimní bundy mohou podobat podzimní pláštěnky a složité lidi kolem. Teplo je cítit a nesmírně šťastní rodiče.

Nepochybná výhoda ruských matek zvažuje rozpočet této finské značky. Jeho kvalita je ve srovnání s Reimou a nadšeně hovoří o úžasných úsporách.

V recenzích o značce je vysoce oceňován finský design. Světlé výtisky v podobě geometrických vzorů, pand, medvědů a dalších dojemných postav dobývají nejen děti, ale i dospělé, přinášejí je na poslední emoce.

Moucha v masti je však připevněna k knoflíkům na nohách kombinézy pro novorozence. Podle matek, s aktivitou, dítě snadno tlačí a rozepíná zipy, odkrývá nohy, takže není třeba extra boty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky