Dětské oblečení Lorita

Dětské oblečení Lorita

Novorozené dítě je tak malé a bezbranné. Každá matka se ho snaží chránit před všemi možnými problémy, proto je zodpovědná za výběr věcí, které potřebuje, a především za oblečení. Oblečení pro novorozence Lorita pomůže zajistit vaše dítě správné pohodlí a ochranu.

O značce

Historicky, obyvatelé celého Sovětského svazu požadovali pletené a lněné prádlo vyráběné v pobaltských republikách - Lotyšsku, Litvě a Estonsku. Časy se mění a ta velká země už není na mapě, ale pletenina z pobaltských států stále drží značku a udržuje si vysokou kvalitu.

Litevská továrna Lorita, která zahájila svou výrobu v roce 1994, pokračuje v těchto tradicích. Od té doby má společnost dlouhou cestu a dnes zahrnuje celou řadu potřebného oblečení pro děti do 1 roku, stejně jako široký výběr různých doplňků.

Nákupní seznam

Čekání a narození nového člověka je vždy doprovázeno bouří emocí. Přesto je třeba uvážlivě zvážit nákup prvních předmětů dětského šatníku.

Nezapomeňte, že v prvních měsících stačí pouze několik položek každého typu, protože v prvních dnech života děti rostou velmi rychle a to se stává, že některé věci nemají ani čas na nošení, mnohem méně oblečení. Níže naleznete seznam potřebných položek, které lze zakoupit v obchodech Lorita:

  • plenky;
  • Lehké čepice a teplé klobouky;
  • tělo, košile;
  • kombinézy, kombinézy a polomasky;
  • posuvníky;
  • botičky a palčáky.

Továrna Lorita vyrábí přikrývky a obálky pro vyprazdňování, záclony, soupravy ložního prádla a tenké podložky, včetně kočárků.

Eko-bavlněné oblečení

Vizitkou litevské značky je použití moderních technologií a nejlepších materiálů. Co znamená výraz „nejlepší materiály“ pro dětské oblečení? Samozřejmě, přirozené, pohodlné a naprosto bezpečné. Jedním z těchto materiálů je organická bavlna, nebo jak se také nazývá ekologická bavlna.

V podstatě je to stejný materiál jako obyčejná bavlna, ale podmínky pro jeho výrobu jsou radikálně odlišné. Eko-bavlna se pěstuje v ekologických podmínkách, bez použití herbicidů, pesticidů, chemických hnojiv. Semena GMO se zde také nepoužívají.

Sběr surovin se provádí ručně, což umožňuje pečlivě vybrat měkká vlákna a zabránit vniknutí dalších malých částí rostliny do materiálu. Tak je zaručena absolutní hypoalergennost eko-bavlny.

Tento materiál je mnohem měkčí než obyčejná bavlna a je o 20% lépe prodyšný, což umožňuje dýchání pokožky novorozence. V oblečení Lorita není vaše dítě ohroženo dermatitidou nebo podrážděním kůže.

Merino oblečení

Pro děti narozené v chladném období, Lorita vyrábí oblečení z merino vlny. Zde je rozdíl mezi tímto typem vlny:

  • Vlna Merino je velmi jemná a příjemná na dotek. Na rozdíl od jiných druhů vlny, to není píchnutí, nezpůsobuje svědění.
  • Díky speciální struktuře vláken vám tento materiál umožňuje nastavit přenos tepla při zachování konstantní teploty. Pro novorozence je to obzvláště důležité, protože systém termoregulace v prvních měsících života je stále nedokonalý.
  • Merino vlněné oblečení neztrácí svůj tvar a je méně náchylné ke kontaminaci.

Je důležité poznamenat, že materiál pro výrobky z vlny Lorita je vyráběn v Litvě pod přísnou kontrolou a v souladu s evropskými normami.

Styly a design

V sortimentu Lority najdete několik elegantních sbírek pro chlapce, pro dívky i unisex modely.Tlačítka, ne zipy, se používají jako spojovací materiál, čímž se eliminuje riziko sevření jemné kůže. Švy v mnoha modelech jsou vyvedeny, hlavně aby se zabránilo podráždění, ale to dává oblečení zvláštní okouzlující vzhled.

Různé sbírky jsou velmi podobné ve stylu, stejně jako všechny oblečení pro novorozence, ale návrháři se podařilo diverzifikovat modely přidáním roztomilé volánky, krajky, závěsy. Zajímavé akcenty vytvářejí nenápadné kresby.

Barvy všech modelů jsou velmi jemné: světle růžové, modré, odstíny béžové, šedé. Výrobci se záměrně vyhýbají jasným barvám. Snaží se použít co nejméně barviv a být blíže k přirozeným barvám použitých materiálů, aby se zabránilo sebemenšímu riziku alergie.

Rozměrová distribuční společnost Lorita zahrnuje rozměry 80+. Dokonce i když váš malý vyroste trochu, začne se plazit a aktivně zkoumá okolní prostor, můžete si být jisti svým komfortem a bezpečností, a to díky kvalitnímu oblečení značky Lorita.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky