Dětské oblečení Gloria Jeans

Dětské oblečení Gloria Jeans

Děti rostou ve dne a hodinu a oblečení, které se hodí právě na podzim, na jaře, je pro dítě zcela nevhodné. Proto se designéři dětského oblečení neustále ujišťují, že nejmenší zákazníci si mohou vybrat ze široké škály věcí. Velké množství oblíbených značek je naštěstí spokojeno s novými produkty. Ruský oděvní výrobce pro celou rodinu Gloria Jeans není výjimkou.

Vlastnosti

Dětské oděvy Gloria Jeans se vyrábí v Rusku, ale prodává se v mnoha zemích světa. Rozsah každé nové kolekce je poměrně široký, je zde oblečení pro děti všech věkových kategorií a dospívajících. Hlavní směr oblečení - ležérní mládež. Kromě oděvů, džíny a úpletu v buticích najdete spodní prádlo pro děti i dospělé, obuv a doplňky. Každé léto výrobce dělá dívky a dívky šťastnými stylovými modely plavek.

Za zmínku stojí zejména demokratické cenové rozpětí všech oděvů této značky, díky čemuž je cenově dostupné pro mnoho kategorií ruských občanů. Značkové butiky jsou neustále spokojeny s propagací a prodejem minulých sbírek, kdy se zejména zvyšuje poptávka po oděvní značce.

Populární skříň položky

Bundy

V předvečer jarní sezóny jsou sako zvláštním požadavkem mezi dětmi a jejich rodiči. Nová jarní kolekce Gloria Jeans představuje řadu modelů módních bund. Bundy pro děti a mládež mají módní design, světlé barvy a různé modely. Jako tepelně izolační materiál se používá vysoce kvalitní sintepon, díky kterému jsou bundy velmi teplé a lehké. Výrobce prakticky nepoužívá chmýří jako ohřívač, což dělá věci mnohem levnějším a praktičtějším.

Pro léto připravila značka novou kolekci dětských bund z džínoviny, které jsou nepostradatelnou a velmi vhodnou věcí na chladných letních večerech. Džínové bundy po mnoho let nevyjdou z módy, jsou win-win možnost vytvořit stylový vzhled pro vaše dítě.

Džíny

Bylo by zvláštní, kdyby ve sbírkách značky Gloria Jeans nebyly žádné kalhoty z džíny. Když společnost právě začala svou propagaci, hlavní součástí sortimentu byly džíny. Nyní tento druh oblečení také zabírá jedno z hlavních míst v každé sbírce. Džíny kalhoty jsou prezentovány v různých typech modelů a barev, určených pro všechny věkové kategorie.

Džíny pro dívky mohou být zdobeny kamínky nebo výšivkou, mají zúženou, rovnou nebo rozšířenou siluetu. Modely pro chlapce mají stručnější design. Jako dekor používají designéři aplikace s obrazem svých oblíbených kreslených postaviček.

Džíny pro děti jsou vyrobeny z nejjemnějších materiálů, nemají zámek a místo toho - pohodlný široký gumiček.

Trička

Žádná dětská letní šatní skříň nemůže existovat bez spousty krásných triček. Všechna trička od Gloria Jeans mají široký rozsah velikostí. Například po dobu 3 let si můžete koupit stejné tričko jako po dobu 12 let. Ale to je pouze v případě, že barevné schéma a výtisky jsou univerzální pro všechny věkové kategorie.

Trička pro nejmenší jsou prezentována v jasných barvách, mají knoflíky na límci, takže věc může být snadno nasazena a odložena.

Trička pro teenagery mají širokou škálu, která se prezentuje v nejmódnějších odstínech. Jako tisky, nápisy a abstraktní kresby jsou používány.

Mikiny

Mikina je často teplý svetr na zámku, vyrobený z fleece materiálu. Tento oděv je nepostradatelnou věcí v chladné zimě, používá se jako poddeva pod svrchním oděvem.Díky stylovému designu a krásným barvám lze mikiny nosit v jakékoli jiné sezóně jako svrchní oděvy.

Mikiny jsou mimořádně náročné jak pro děti, tak pro dospělé. Fleece je jedinečný materiál, který dokonale zahřívá a udržuje teplo po dlouhou dobu.

Spodní prádlo

Spodní prádlo je nepostradatelným a velmi důležitým prvkem skříně. Dětská kolekce spodního prádla Gloria Jeans je reprezentována jako jednotlivé prvky a soupravy, skládající se z triček a šortek. U dospívajících dívek může být spodní prádlo prezentováno v podobě oříznutých vrcholků a krásných kalhotek. Spodní prádlo pro děti a mládež této značky je vyrobeno z přírodních hypoalergenních materiálů a je vhodné i pro děti s citlivou pokožkou. Kalhotky pro chlapce mohou mít několik možností. Nejoblíbenější jsou boxerské modely a klasické plavky.

Punčocháče

Až do určité věkové punčochové kalhoty jsou nezbytnou věcí pro dívky i chlapce. Ve sbírkách značky existují modely pro každou kategorii. Punčocháče pro holčičky mají světlé barvy, mezi kterými je zvláštní místo obsazeno růžovými, bílými, červenými barvami. Punčocháče pro chlapce jsou prezentovány ve stručnějších odstínech, včetně šedé, černé, modré. Pro starší chlapce, pro které jsou punčochové kalhoty již irelevantní, návrháři připravili sbírku různých typů kalhot. Tento oděv je dodáván ve světelných a izolovaných provedeních.

Pyžama

Pyžama - perfektní oblečení pro spaní a domácí pobyty. Dětská pyžama Gloria Jeans může být zimní i letní. První možností jsou dlouhé kalhoty a bunda. Pyžama pro chladné období může být vyrobena z tlusté pleteniny s použitím dodatečné izolace. Taková pyžama jsou spasením pro ty rodiče, jejichž děti odmítají přikrýt přikrývku.

Lehká pyžama se skládá z trička a lehkých kalhot nebo kalhot.

Škola

Pro ruskou značku dětského oblečení Gloria Jeans se každoroční uvolňování oblečení pro školu stalo tradicí. Školní sbírku představují různé šaty pro dívky a obleky pro chlapce.

Pod každým z těchto prvků si můžete vybrat krásnou halenku nebo košili. Školním sbírkám dominují pastelové odstíny, které dobře zapadají do školního oblečení.

Kromě sundresses pro dívky, můžete si koupit přísné sukně různých modelů. Nezapomeňte na krásné bílé punčocháče, které budou skvělým doplňkem k obrazu studenta.

Pro novorozence

Gloria Jeans se také starala o nejmladší děti, které se právě narodily. Sbírka oblečení pro novorozence z této značky výrazně usnadňuje úkol rodičů při hledání kvalitního oblečení. Oblečení pro drobky má mnoho variant. Najdete zde pohodlné kombinézy, praktické kombinézy, lehké košile a jezdce. Kromě toho všeho máte možnost zakoupit ponožky pro nejmenší nohy.

Recenze

Soudě podle recenzí dětského oblečení Gloria Jeans lze vyvodit závěr, že většina kupujících byla se zakoupeným zbožím spokojena. Tkaniny, které dělají oděv, nevylévají a netvoří pelety. Cenově výhodná cena je také velkou výhodou oblečení této značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky