Dětské oblečení Lenne

Dětské oblečení Lenne

Značka LENNE je z Estonska a je známá vysoce kvalitním, stylovým, moderním oblečením pro děti a mládež. Společnost byla založena v roce 2001 a od té doby je značka dobře zavedena v Rusku, Finsku, Lotyšsku, na Ukrajině, na Islandu a v řadě dalších zemí.

Vlastnosti

Výroba oděvů finské značky LENNE je zaměřena na výrobu ležérních kombinéz, bund, kalhot, doplňků, jako jsou klobouky, šály, rukavice a rukavice. Vysoce kvalitní oděvy LENNE pro děti a dorost vám umožní rozhodnout se v jeho prospěch a originální design dává široký záběr pro fantazii a dává vám možnost vytvářet stylové snímky.

Při výrobě dětského a mladistvého svrchního oděvu, doplňků nejlepších tkanin a vysoce kvalitních doplňků se používají moderní vysoce výkonná zařízení. Svrchní oděvy LENNE se vyrábějí s přihlédnutím ke zvláštnímu klimatu pobaltských zemí, kde převažují zatažené a větrné dny. Proto jsou oděvní tkaniny tak lehké a praktické, a péče o ně přichází až na minimum práce - mytí v pračce.

Svrchní oděv LENNE je proslulý svou lehkostí, odolností proti vodě, bezpečností, ochranou před větrem a prodyšným povrchem, díky kterému se snadno odstraní přebytečná vlhkost a zachová se cenné teplo.

Velikost kombinéz a svrchních oděvů je větší než 6 cm.

Tabulka velikostí

Značka LENNE vyrábí kombinézu pro děti od 0 let do teenagerů do 158 centimetrů. Nejmenší velikost kombinézy a dětské obálky je 62 cm, až jeden a půl roku starý.

Chcete-li zjistit velikost dítěte, změřte jeho výšku v poloze na břiše (pokud dítě nestojí samo) nebo stojí. Při výběru kombinézy je nutné správně určit požadovanou velikost, pro toto opatření dítě v pleně a oblečení, které plánujete nosit pod dnem. Mimochodem, velikost kombinézy LENNE má zásobu 6 centimetrů, to znamená, že označení velikosti "74" je ve skutečnosti rovné 80 cm, což je zárukou schopnosti dítěte v obleku, dokonce i v izolovaném oblečení.

Velikost čepice je určena podle průměru hlavy dítěte a velikosti značky: pro dítě do roku se vejde velikost 46, do 3 let - 48 let, věk 3–4 roky se vejde do klobouku o velikosti 50, 4-5 let - 52, 5-7 - 54 let velikost, 7 - 10 let - 56 velikostí.

Velikost legínků je stanovena s ohledem na věk: do jednoho roku stojí za to zvolit velikost 0, 1-2 roky - 1 velikost, až 3,5 roku přijde v době palčáků 2 velikosti, až 4,5 - 3 velikosti, až 6 - 4, a až 8 let přizpůsobit velikost 6.

Jak si vybrat

Kolekce LENNE zahrnuje teplé zimní a demi-sezónní kombinézy, obálky pro děti do 2 let, nebo 92 cm vysoké, pro novorozence obvykle volí obálku se zavřenýma nohama (minimální velikost je 62 cm), což je výhodná volba pro rodiče a děti: rodiče jsou klidní a dítě zůstane v teple. Ostatní matky a otcové dávají přednost kombinéze pro novorozence s označením 62 cm, ale zpočátku může být souprava příliš velká a dítě v ní „potopí“.

Zpravidla děti do dvou let rychle rostou, a někdy zimní kombinézy nestačí na pár sezón a někdy i na celou zimu. V tomto případě můžete zakoupit modely různých velikostí - pro růst; a ve druhém - další použití dětského oblečení, uvolnění nohou a úchytů dítěte díky manžetám a přidáním k nim zahřáté botičky a dětské nepromokavé rukavice. Tím „kombinujete“ kombinézu a přinesete ji o něco déle.

Pro děti vyšší než 92 cm, nebo po dvou letech si můžete vybrat oblečení na delší dobu.Stojí za to koupit soupravy (kalhoty a sako) stejné velikosti, ale je docela možné koupit kalhoty, které jsou o jednu velikost větší, aby se „pojistily“ a umožnily kostýmu sloužit déle. Značka LENNE je známá tím, že rukávy v bundách a kombinézách jsou dlouhé, takže je snadné vyzvednout kalhoty, pokud jsou předchozí malé, a používat vysoké boty pro kombinézu.

Jak se nosí

Kombinézy a soupravy svrchních oděvů LENNE jsou vyrobeny z tenkých praktických materiálů, což je důvod, proč se vytváří názor na jejich nedostatečně teplé vlastnosti, ale to v žádném případě není. Existuje několik pravidel pro správné nošení kombinéz a jiných svrchních oděvů LENNE:

  • Oblečení s izolací lze použít jak v mimosezóně, tak iv zimě. Pokud je počasí dostatečně teplé od +10 do +15 stupňů, stačí použít tlusté bavlněné prádlo a punčochové kalhoty. Při teplotě do +5 pod dno stojí za to nasadit další mezivrstvu - lehkou vlnu nebo tenké rouno.
  • V zimním období, kdy značka teploměru klesne pod nulu, stojí za to použít vrstvení, tj. Kromě bavlněného prádla, nosit izolované fleece nebo tlusté vlněné kombinézy nebo spodní prádlo pro vytvoření vrstvení.
  • Svrchní oděvy bez izolace jsou hustější v texturách a velmi lehké, vhodné pro nošení v pozdním jaře nebo v teple na podzim. Takové oblečení má vnitřní bavlněnou podšívku a znamená, že v teplém období můžete nosit oblečení na tenké dětské spodní prádlo (košile, tričko).

Modely

Modely svrchních oděvů LENNE jsou rozděleny do dvou širokých kategorií: s izolací na zimu a bez demi sezóny, ale každá z nich má odolnost proti větru a voděodolnost. Dětské zimní kombinézy mají po celé délce ohřívač, zimní možnosti jsou navíc ohřívány vrstvou fleece v zadní části.

Lehké varianty bez izolace jsou potaženy 100% bavlnou.

Sady kalhot a bundy mohou mít topení pouze v bundě, tento oblek je užitečný pro mimosezóny a období vysoké vlhkosti.

  • Lenne bundy pro dívky a chlapce jsou k dispozici ve velikostech od 104 do 158 (což znamená výšku dítěte v cm), stejně jako semi-overaly.
  • Dětské soupravy (semi-overaly a bunda) jsou od 80 do 122 velikostí.
  • Kombinézy a obálky se používají hlavně pro děti do 2 let, nebo růst od 62 do 92-98 cm.

Když přemýšlíte o koupi oděvů Lenne pro estonské oblečení, vyberte si sadu, která vyhovuje věku a výšce vašeho dítěte.

Předtím je lepší vyzkoušet si model, který se vám líbí, ale pokud to není možné vyzkoušet, odstraňte růst dítěte nebo dospívajícího, protože všechny kostýmy firmy jsou větší než 6 cm.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky