Dětské oblečení baby jít

Dětské oblečení baby jít

Baby Go je domácí značka produktů pro děti ve věku 0 a více let za přijatelné ceny. Značka Baby Go si zaslouží zvláštní pozornost, je prezentována pouze v síti obchodů Dětský svět. Zaměřuje se na ruského spotřebitele. Nemá vlastní webové stránky a není prodáván přes internet. Výroba je ruská, ale výroba tkanin a krejčovství se provádí také v Číně a Uzbekistánu. Dodavatel dodává kvalitní a bezpečné výrobky, které splňují požadavky ISO.

Sortiment

Dětské oblečení Baby Go má širokou škálu: od sbírek pro novorozence až po teen sety. Počínaje pleteninami, ponožkami, punčochami a svetry, kalhotami a svrchním oděvem.

Pro nejmenší děti v „Dětském světě“ jsou bavlněné výrobky prezentovány, měkké, příjemné na dotek, vysoce kvalitní krejčovství, bez vyčnívajících nití. Oblečení pro novorozence má vnější šev, můžete ho umýt mnohokrát i při vysokých teplotách, což nebude mít vliv na kvalitu. Tkanina si zachovává svou barvu, pokud existují aplikace, při praní neprasknou, a co je nejdůležitější, při žehlení se nelepí na železo. Velkou výhodou je značka a velikost oblečení, které je našito, že se časem nenosí a věc může být zděděna.

U starších dětí najdete stylové oblečení, ve kterých bude dítě svítit ve školce nebo ve škole. Většinou je oblečení vyrobeno z kvalitní bavlny, pohodlně se nosí. Pravítko velikosti odpovídá specifikacím ruského státu.

Svrchní oděvy pro děti

S nástupem chladného počasí se mnozí rodiče zajímají o výběr svrchních oděvů pro své děti. Velký výběr produktů komplikuje proces výběru správné kombinézy nebo bundy. Každý chce koupit ten s nejlepším výkonem a ne příliš drahý za cenu, protože dítě vyrůstá rychle. Věci, které přitahují jejich cenou, nejsou spokojeny s mnoha kvalitou šití.

Svrchní oděv Baby Go se liší svými parametry mimo jiné. To potvrzují pozitivní hodnocení zákazníků.

Na zimu Baby Go vyrábí kombinézy od 0 do 2 let s Sledkovem a palčáky.

Podzim a jaro jsou prezentovány v bundách na polyesterové izolaci o hmotnosti 60-100 gramů, nebo semi-overaly.

Pokud je vaše dítě neaktivní, nikdy nezamrzne v dětském zimním oblečení. Materiál vrchního oděvu je polyester, podšívka v poměru 60:40 se skládá z bavlny a polyesteru, výplně dolů a peří v poměru 70 až 30.

Výhody

Svrchní oděv je vyroben z moderních materiálů s vyváženým složením izolace a velmi funkční. V zimě dítě nikdy nezamrzne, jen sedí na invalidním vozíku a se zvýšenou aktivitou se nebude potit. Baby Go se stará o svého kupujícího, takže cena produktu je cenově dostupná pro většinu lidí. Různorodá barevná paleta oblečení potěší každé dítě a jeho rodiče. Návrháři týmu pečlivě zpracovávají každý model, který je šitý podle přesných vzorů.

Kromě oblečení, Baby Go vyrábí širokou škálu produktů pro děti.

Během období prodeje si můžete výrobky této značky zakoupit téměř za nic.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky