Značkové oblečení pro novorozence

Značkové oblečení pro novorozence

Čekali jste dlouho a nesli svého malého pod srdcem. A tak se vaše dítě narodilo. Každá matka již v prvních fázích těhotenství přemýšlí o tom, co bude nosit nového člena rodiny. Nákup oblečení NewBorn je důležitým a zásadním krokem. Mezi mnoha značkami, které se podílejí na výrobě dětského oblečení, je někdy obtížné vybrat ten, který se ukáže být opravdu dobrý a splní všechny nezbytné požadavky.

Vlastnosti

Dokonce i oblečení pro dospělé je velmi obtížné vybrat. Samozřejmě, každý chce najít perfektní kombinaci ceny a kvality. Oblečení pro novorozence je samostatná konverzace. Dětský šatník je vždy zvláštní, nedbalost a nákup prvních věcí, které zde nejsou přijatelné, jsou nepřijatelné.

Oblečení pro nejmenší by mělo splňovat všechny normy kvality, projít spoustou zkoušek a kontrol před tím, než bude na policích. Věci pro novorozence nejsou zdaleka levné, protože jsou vyrobeny z nejlepších přírodních materiálů. Tkaniny jsou dobře zpracovány, aby se měkké a nedráždí jemnou pokožku dítěte.

Značkové oblečení pro novorozence je ve velké poptávce mezi rodiči, tisíce matek jí důvěřují a věří, že si jejich dítě zaslouží jen elitní skříň.

Prvky dětské skříně

Tělo

Je nepravděpodobné, že by předchozí generace měla možnost nosit takový prvek oblečení jako kombinézu na novorozence. Tento detail dětského šatníku je nyní ve většině rodičů velkou poptávkou. To není překvapující, protože tělo je perfektní oblečení pro dítě. Zadní část dítěte bude vždy uzavřena díky bezpečnému uchycení mezi nohama. Tělo - skvělé pro chůzi v každém ročním období. Obyčejné halenky a trička jsou neustále vyzvednuty, bez ohledu na to, jak moc je naplňujete.

Tělo může být dvou typů: s krátkými rukávy a dlouhými rukávy. Tam jsou také ohřívané modely tohoto typu oblečení. Bodys se hodí pro dívky i chlapce, v závislosti na výběru barev.

Posuvníky

Jezdci nebo kalhoty pro novorozence jsou nezbytnou a nepostradatelnou věcí. Jsou široce používány jako domácí oblečení. Posuvníky hrají roli punčochových kalhot, noha v nich je zcela zavřená, což eliminuje nutnost nosit pár párů ponožek.

Posuvníky s ramenními popruhy jsou neobvykle pohodlnou věcí, zvláště když se dítě začne aktivně pohybovat. Popruhy spolehlivě upevní kalhoty, nedovolí jim spadnout a způsobit drobky. Všechny jezdce jsou vyrobeny z různých materiálů. Oba tenké a teplejší a hustší. Pro každé roční období mohou rodiče snadno vyzvednout kalhoty pro hlavního člena rodiny.

Montérky

Mnoho mumií zvažuje kombinézu jako jednoduše nenahraditelnou věc, kromě jednoho z nejpohodlnějších. Vskutku, moderní kombinézy pro novorozence zachraňují rodiče před nutností nosit na dítěti spoustu věcí. Ano, a dítě je nepříjemný obvaz. Zvláště dobré kombinézy pomáhají při pediatrovi, kde potřebujete rychle svléknout novorozence.

Kombinézy mohou mít dvě možnosti upevnění: zámek a nýtování. Každý z rodičů si pro sebe vybere nejvhodnější ze dvou navrhovaných. Větší pravděpodobnost, že zámek nebude rozepínat, ale nýtování je považováno za praktičtější možnost.

Vesta

Mnozí rodiče postupně opouštějí svá roucha a nahrazují je halenkami a košile nýty nebo knoflíky. Vesta má zpravidla pouze dva nýty, takže se neustále vyboulí. Nedostatek extra pevných částí však snižuje tlak na dětskou pokožku.

Vesta může být použita od prvních dnů života dítěte tím, že ji vložíte pod plenu. Takže vaše dítě bude mnohem teplejší. Moderní vesty mohou mít zavřené rukojeti tak, že se novorozenec nepoškodí a nebojí se jeho rukou. Když dítě vyroste, můžete jednoduše odšroubovat spodní část rukávu a rukojeti se otevřou.

Čepice a ponožky

Čepice a ponožky - to je to, co potřebuje každá matka s sebou do porodnice. Dítě narozené na světě po určitou dobu si zvykne na nové prostředí a teplotu. Je nutné, aby jeho hlava a nohy byly vždy teplé. Nejlepší je vybrat klobouky se švy ven, takže nedávají tlak na malou hlavu.

Pokud jde o ponožky, může se jednat o velmi teplé froté modely a tenké bavlněné. Vše závisí na ročním období a teplotě v nemocničním pokoji.

Populární značky

Crockid

Tato značka je oblíbeným ruským výrobcem oblečení pro děti všech věkových kategorií. Věci pro novorozence nebo sbírku mateřských škol zde zaujímají zvláštní místo. Řada modelů je poměrně široká. Ve sbírce firmy najdete různé typy kombinézy, tělo, malé obleky. Značka navíc vyrábí svrchní oděvy pro ty nejmenší.

Teplé kombinézy jsou vyráběny s využitím moderních technologií, díky nimž jsou lehké a měkké.

Džíny Gloria

Gloria Jeans je další značkou populárního ruského oblečení. Navzdory tomu, že hlavní místo ve výrobě je vyhrazeno pro džíny a pletené zboží pro dospělé, zaujímá své postavení i oblečení pro novorozence. Ve sbírce tohoto výrobce najdete světlé kalhoty a halenky, ponožky a klobouky, stejně jako elegantní šaty pro nejmladší módy.

Tato značka láká kupující s poměrně dostupnou cenou výrobku, což nemá vliv na kvalitu oblečení pro novorozence.

Chicco

Oblečení z Itálie bylo vždy známé svou nepřekonatelnou kvalitou. Chicco je oděvní značka z Evropy, která se specializuje na design a výrobu výrobků pro novorozence. Stejně jako každá jiná italská společnost, Chicco nedovoluje zanedbávat kvalitu.

Všechny věci pro nejmenší obyvatele planety mají teplé odstíny příjemné nejen pro matku, ale i pro dítě. Máte-li rádi oblečení pro novorozence tohoto nesmyslu, pak můžete pokračovat v oblékání svého dítěte do oblečení italského výrobce, protože velikost sortimentu výrobků je poměrně široká.

H & M

Originální oděv této značky je vyroben v Německu, ale nyní existuje mnoho dceřiných společností. Ve které zemi by se pro novorozence této značky nevydávaly věci, mají vždy vynikající kvalitu a široký rozsah.

H & M butiky vám umožní obléknout celou rodinu najednou, protože značka je univerzální a designéři dělají věci pro různá pohlaví a věkové kategorie. Kvalita a jedinečný design věcí činí tuto značku velmi konkurenceschopnou.

Orby

Tato značka je považována za poměrně mladou. Společnost byla založena v Rusku v roce 2002. Nyní butiky pro dětské oblečení najdete v mnoha městech Ruska. Značka se specializuje na výrobu oděvů pro všechny věkové kategorie, včetně novorozenců. Ruský výrobce je důstojným konkurentem drahých oděvů prvotřídní kvality, i když náklady na věci jsou výrazně nižší.

Návrháři společnosti dělají vše pro to, aby se rodiče rozhodli pro věci ruských výrobců.

Gulliver

Tato značka je také registrována na území Ruské federace. Od roku 1997 společnost vyrábí nejen dětské oblečení, ale také výrobky pro novorozence, včetně různých typů hraček a panenek. Značkové oděvy Gulliver je ve velkém poptávce na trhu s oděvy pro nejmenší. I přes poměrně dlouhou existenci se značka stále vyvíjí a přitahuje zákazníky svými zářivými designovými věcmi.

Zara Kids

Zara je jednou z mála univerzálních značek, která vyrábí oblečení pro ženy, děti a zboží pro domácnost. Tato španělská značka je velmi populární v Rusku, takže stále více a více butiků tohoto výrobce lze nalézt v ruských městech.

Španělské oblečení pro novorozence potěší oko rodičů a poskytuje mimořádný komfort pro miminka. Kvalita a styl jsou dvě hlavní kritéria, která mohou charakterizovat produkty této značky.

George

Slavný anglický výrobce oblečení pro novorozence George dobývá kupce jemnými tóny a měkkými tkaninami. Všechny věci pro miminka jsou vyrobeny švy, které velmi oceňují nově vyrobené matky.

Jak si vybrat

Při výběru oblečení pro novorozence, ať už luxusní nebo jednoduché, zvažte kvalitu materiálů. Vždy si představte, jak se dítě bude cítit, když na něj položíte tuto věc. Všechna trička a halenky by měly mít spíše široký krk nebo další knoflíky, které vám umožní bezbolestně nosit výrobek.

Nikdy nepodléhejte pokušení koupit něco levnějšího. Levné dětské oblečení je zpravidla vyrobeno ze syntetických materiálů, které způsobují alergie a podráždění kůže iu dospělých.

I když si kupujete exkluzivní předměty od nejlepších návrhářů, neměli byste slepě důvěřovat značce. Dokonce i luxusní zboží stojí za nákup pouze tehdy, když jste pečlivě studovali složení látky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky