Dětské oblečení Brums

Dětské oblečení Brums

Dětské oblečení Brums vytvořené více než 50 let. Vyrábí se tak, aby vaše děti byly jasné, individuální a jedinečné. Značka Brums si klade za cíl doprovázet mladé výzkumné pracovníky života, každý den dělat nové objevy. Dovolená, oslava, výlet do moře nebo babička, procházka v lese, vystoupení před hosty nebo na matinee - italská značka Brums oblečení pomůže dětem být neodolatelný kdykoliv.

Vlastnosti a výhody

Oblečení pro děti podléhá moderním trendům a trendům. Moderní matky jsou velmi aktivní, jejich životní styl je různorodý a dynamický. Italské oblečení Brums tomu rozumí a drží krok s dobou. Samotní producenti říkají, že Brums je přání tvořené očima zavřenýma a ztělesněným ve skutečnosti s láskou a stálostí. Najdete modely pro každý vkus a barvu.

Italské oblečení Brums vyrábí široký sortiment oblečení pro chlapce a dívky od mladých až po staré. Barevné, barevné modely potěší mladé módy v nepříznivém počasí.

Teplé pletené šaty pro dívku v šedé barvě s růžovými pruhy a vzorem Minnie Mouse. Na vrcholu své krásy můžete hodit prodlouženou bundu z tmavě modré barvy s růžovým srdcem. Obraz bude doplněn pleteným šátkem a růžovo-šedo-modrým kloboukem.

Módní obrázky

Na hezký jarní nebo podzimní den, malé ženy módy mohou jít na procházku v červeném sako s třemi čtvrtiny rukávy a černé velká tlačítka. Nebo v černé těsné sako bunda se zipem, zdobené kresleným nášivka. Ruce zahřejí červené pletené prodloužené rukavice bez prstů. Na hlavě je červená pletená čepice.

Odpočinek na moři je skvělým důvodem pro aktualizaci nejen vašeho šatníku, ale také dětského. Jasné barvy a moderní formy absorbují letní věci Brums. Šortky z džínové kalhoty s dlouhým rukávem, zdobené modrým lukem a bílou bundu s originálním potiskem jsou ideální pro procházky po pláži. Dalším vhodným pohledem jsou obnošené džíny, prodloužená modrá halenka s černým potiskem a krajkou. Nahoře je tmavě modré námořnictvo sako.

Lehkost, romantika a dětská spontánnost vyjádřená v letních šatech pro dívky. Bílé a světle růžové modely, s krajkou, světlým květinovým potiskem. Linky pro děti jsou džíny, pletené vesty, trička, šaty s kreslenými potisky.

Pro nejmenší, italská značka Brums nabízí kombinézu, tělo, trička, šortky v námořnickém stylu, šedo-žlutou paletu se Simba nebo v pastelové verzi. Mohou také najít vícebarevné lehké nafukovací bundy a vesty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky