Cool oblečení pro novorozence

Cool oblečení pro novorozence

Dnes mohou mladí rodiče najít nejneobvyklejší, zajímavé oblečení pro své děti jakéhokoliv věku. Zároveň bude mít vysokou kvalitu a originální design. Dokonce i ve věku jednoho měsíce si můžete vyzvednout vtipné a cool oblečení. Nákup módní a stylové věci od útlého věku, budete učit své děti, aby dobrý vkus.

Originální dětské oblečení není nějakým druhem rozmarů rodičů, kteří své dítě nezištně milují. To je další příležitost ukázat lásku a péči. Děti samy o sobě způsobují náklonnost a úsměv na tváři druhých a v zábavných kostýmech budou dvojnásobně šťastné.

V obchodech najdete všechny druhy jezdců, kombinéz, těla, obleků, klobouků.

Kombinéza s nápisy

Cool oblečení pro novorozence - to zahrnuje osobní spodní prádlo a kombinézu. Mohou být snadno objednány online a přijít s originálním nápisem, který bude vytištěn. Různé stránky nabízejí hotové šablony s nápisy. V tomto případě zbývá napsat jen jméno hrdiny příležitosti. A dar od obvyklého se stává exkluzivním.

Můžete si vytvořit vizitku novorozence. Ve speciálních polích na oblečení se hodí výška, váha dítěte, narozeniny, jméno. Je ještě jednodušší sledovat, jak dítě roste a získává váhu. Na oblečení mohou být zábavná zvířata: medvědi, králíčky, mláďata. Zajímavé nápisy, jako například: „tatínkova dcera“, „tatínek“, „nejsem dar, jsem překvapení“, „vstávám brzy, protože jsem slunce“, „nespím - nikdo nespí“. S nápisy o otci oblečení pro novorozence vypadají obzvláště roztomilý.

Dávejte pozor na složení. Vyberte si sto procent bavlny věci vyrobené podle GOST. Nezapomeňte si před objednáním poprvé umyt všechny objednané položky.

Stejné oblečení pro děti a rodiče

Oblečení pro novorozence je skvělý dárek také proto, že se musí několikrát denně měnit. Rodiče často skončí se strategickou dodávkou jezdců a vest. Děti vyrostou velmi rychle, takže musí aktualizovat svůj šatník se záviděníhodnou pravidelností.

Zajímavou verzí dárku budou stejná pyžama pro děti a jejich rodiče. V takových kombinacích můžete vytvářet skvělé rodinné fotografie. Budou vytvářet zvláštní náladu. Můžete jít na dovolenou nebo jen na procházku s celou rodinou ve stejných tričkách. Takže nikdo nebude ztracen.

Na sobě teplé bílé červené svetry, žádný člen rodiny zmrazí v zimě. Navíc si na vánočním stromku vezměte skvělé rodinné vánoční fotografie.

První focení pro nejmladší může být organizováno na břehu moře nebo řeky. Pro takové případy vhodné oblečení v námořnickém stylu. Na matku bílé jednoduché šaty s modro-černo-modrý proužek níže. Táta v bílé košili a černé a modré bez rukávů. Pro trochu módy můžete vyzvednout šaty v tónu mé matky, svázané modrým páskem a zdobené volánky. Nebo chlapec vzal vesta, jako papin.

Zajímavé obrázky

Kostýmy s neobvyklými potisky a zábavnými zvířaty budou čelit každému novorozenci. Můžete si vyzvednout konfekční soupravy s tričkami, svetry, kalhotami a klobouky. Pruhované oříznuté široké kalhoty, klobouk se stejným mořským potiskem a ušima, sako s legrační opičím obrázkem bude vyhovovat chlapci.

V plyšové kombinéze bude vaše dítě měkké a pohodlné. V takovém oblečení je dítě vylitým medvědem. Stopy tlapek jsou na podrážkách sešité, vtipné uši a zvířecí tlama na kapotě. V takovém obleku se váš návrh nebude bát žádného návrhu. A vy se na něj znovu podíváte, budete se znovu usmívat a radovat se.

Velká jasně červená beruška na světle žluté kombinéze potěší malého dandyho. Kombinéza je zdobena černým hráškem. K dispozici je kapuce, na které jsou vyrobeny černé kníry. V takovém obleku bude vaše dítě vypadat jako beruška, pouze žlutá.

Novorozenci brzy nosí přísné večerní obleky. Kdo to řekl? Tvůrci dětského oblečení s tím nesouhlasí. Pro chlapce můžete snadno najít elegantní černý oblek. Bude mít dokonce motýl a kapesní šátek. Získá se opravdový pán.

Mezi zábavnými oděvy pro novorozence najdete kostýmy slonů, pand, medvědů, kuřat. Dokonce i tam je námořník oblečení z filmu "Ghostbusters". Nikdo neomezuje představu rodičů při výběru nápisů, potisků a vzorů na těle a tričkách. Mohou napsat: „50% - táta, 50% - maminka“, „Plešatý, nezaměstnaný, stále žije s mámou“, „Chytrý v táboře“, „Krásný ve mně“. Posuvníky na papeži mohou být zdobeny nápisem: "Neflákni."

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky