Řetěz na tělo

Řetěz na tělo

Mezi mnoha vyznamenáními dnes patří nejen klasické šperky, ale i něco originálního. Příkladem takové neobvyklé dekorace je řetěz na těle. Toto příslušenství se nosí na různých částech těla, v závislosti na vlastnostech stylu a vzhledu dívky.

Vlastnosti

Vynikající přívěsky se nosí nejen na krku, ale i na jiných částech těla, od ramen až po pas. Tento klenot se nazývá „bodichain“, který se doslova překládá z angličtiny jako řetězce těla. S ním můžete zdůraznit krásné křivky vašeho těla a zaměřit se na jeho nejatraktivnější části.

Tato dekorace se nejčastěji nosí v létě, kdy je možné ji nosit přímo na nahém těle nebo přes lehké letní šaty. Řetěz zlaté nebo stříbrné barvy vypadá skvěle na pozadí opáleného těla, kontrastujícího s ním. Výsledkem je ženský a fascinující obraz.

Móda pro nositelné řetězy k nám přišla z východu. Dívky se tam snažily vždy ozdobit velkým množstvím doplňků ze zlata. Řetězy byly nošeny přes zavřené šaty. Když móda pro tyto řetězy přišla do Evropy, začaly být kombinovány s více otevřenými šaty.

Odrůdy

Máte-li zájem o takovou variantu dekorace, měli byste se rozhodnout, jaký typ řetězu těla si chcete vybrat sami. Tyto šperky najdete v mnoha sbírkách také pod názvem "směs náhrdelník". Podstata se však od změny názvu nemění. To vše je stejný řetěz pro tělo, který se skládá z různých tloušťek a délky článků.

Existují různé typy tkaní, které pomáhají, aby dekorace více individuální a originální.

Nejoblíbenější verze řetězu na těle je šperky, které se nosí na linii pasu. Můžete ho nosit nejen pro dívky s dokonale štíhlou postavou. Máte-li jakékoli nedostatky na těle, stačí jen nosit své šperky na oblečení, které vám nesedí moc. Takové dekorace jsou jen ty, které se objevily před mnoha staletími a stále neztrácejí svůj význam.

Další zajímavou verzí těla šperky je kovový řetěz na ramenou. Může to být buď tenký řetízek skládající se z malých vynikajících článků, nebo originální příslušenství vyrobené ve formě sady tenkých řetězců rozptýlených po ramenou.

V poslední době je takové originální příslušenství jako pás v módě. Vyrobeno z kovových nití, dokonale doplní ležérní luk i večerní outfit.

Také nezapomeňte na řetězy, které zdobí vlasy. Nejsou tkané do vlasů, jako jsou stuhy, ale jednoduše umístěny nad vlasy, díky kterým vlasy vypadají originálně, stejně jako u elfů.

Co a jak se nosí

Tyto dekorace jsou kombinovány s řadou oblečení. V první řadě je důležité, aby vás „řetěz řetězu“, který jste si zakoupili, hodil ke konkrétní konstrukci. Tak, tenké nitě budou vypadat dobře v jakémkoliv tvaru, a příliš objemný je lepší pro dívky s tvary.

Pro každodenní nošení jsou nejvhodnější řetězy z jednoduché kovové slitiny. Nejsou tak drahé, takže pokud toto příslušenství rozbijete nebo ztratíte, nebudete tak rozrušeni. Šperky vyrobené ze skutečného zlata nebo stříbra je nejlepší ponechat na některé zvláštní příležitosti. Levná kovová slitina s řádnou péčí vám vydrží téměř tak dlouho jako dražší alternativa. A není to o nic horší.

Když si vyberete vhodnou variantu šperků, stojí za to jít k otázce, kterou chcete nosit.

Jak již bylo zmíněno, nositelné řetězy jsou ideální pro letní počasí. Vypadají skvěle v kombinaci s otevřenými plavkami nebo zavřenými, ale s tělem přizpůsobenými modely. Abyste se v takové ozdobě cítili co nejpohodlněji, měli byste si vybrat možnost, která se do těla neřeže a nevytváří na ní neuspořádané záhyby.

Pokud se nebojíte experimentovat se svým vzhledem a vytvářet jasné extravagantní obrazy, můžete bezpečně kombinovat několik takových nositelných doplňků najednou. Tato sezóna je vícevrstvá v trendu, takže můžete bezpečně kombinovat doplňky v podobě ramenních popruhů s tenkými pásy na pasu, aniž byste se báli vypadat směšně.

V kombinaci s večerními šaty s otevřeným hřbetem vypadají kovové řetízky, které padají na záda od ramen, skvěle. Toto příslušenství doplní váš luk a učiní ho zajímavějším. Proto je můžete bezpečně nahradit známým náhrdelníkem nebo přívěskem.

Když už mluvíme o jasném letním vzhledu, nemluvě o kombinaci krátkých džínových kraťasů s monochromatickým tričkem, které se také stane výborným základem pro dámský pás nebo pás z tenkých kovových řetězů. Pokud máte napjaté břicho, které se nebojí ukázat ostatním, pak se můžete rozhodnout pro šortky s vysokým pasem, krátkým topem a pásem, který je přesně uprostřed. Chcete-li ozdobit obraz, můžete použít buď tenký kovový pásek nebo řetěz, který se obalí kolem žaludku a zvedne se na krk.

V horkých letních dnech si můžete také vybrat jednobarevné lehké šaty ve stylu lnu. Vypadá to skvěle na pláži a na jednoduché procházce s přáteli. Nejlepší ze všech s lehkými řetězy kombinují jednoduché šaty světlých barev.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky