Gumový řetěz se zlatými vložkami

Gumový řetěz se zlatými vložkami

Stále častěji přicházejí designéři s jedinečnými produkty a odvážně je ukazují na módních přehlídkách. Světu představili sbírku gumových řetězů se zlatými vložkami. Matt dark se krásně mísí se záře zlata. Jako ozdobné prvky se používají zlaté vložky z bílého nebo červeného zlata. Dekorace jsou elegantní, originální a stylové.

Vlastnosti

Pro temperamentní a odvážné ženy, klenotníci vynalezli gumové šperky s vložkami drahých kovů. Produkty zdůrazňují zdrženlivost a osobnost módy. Tento materiál získal popularitu ve světě módy a má své výhody:

  1. Pryž - hypoalergenní materiál, lehký a elastický.
  2. Většina výrobků je zesílena magnetickými vložkami-zámky. Tyto dekorace mají neobvyklý a elegantní design.
  3. Tento materiál příznivě odstíny kov, kameny vypadají velkolepě.
  4. Je cenově dostupný, bezpečný a nezpůsobuje alergickou reakci.
  5. Gumové šperky se hodí do klasického i sportovního stylu.

Guma - Jedná se o syntetický výrobek. Ve své původní podobě ztrácí svou flexibilitu již při 30 ° C. Když je teplota nízká, tato surovina glazuje a praskne. Takže gumový řetěz se zlatými vložkami není takový obyčejný výtvor, jak si mnoho lidí myslí.

Při vulkanizaci se zahřívá přidáním síry a barviv. Výsledkem je pryž požadované barvy. Síla produktu závisí na množství přidané síry. Materiál je tvrdý, pokud je kaučuk 30-50% minerálu. Proto je třeba dávat pozor, aby nedocházelo ke kontaktu materiálu se složkami obsahujícími síru, aby byl řetěz pružný a měkký.

Význam kaučukových šňůr se zvyšuje. Na šňůře se zlatým zámkem můžete zavěsit jakýkoli zlatý přívěsek nebo přívěsek. Vypadá stylově a elegantně. Návrháři zahrnou tento materiál do svých sbírek, kombinujíc krajku kolem krku s náramkem a taškou.

Prvními majiteli prstenů a řetězů z gumy se stala automobilka Porsche. V roce 1971 pozvala německá společnost klenotníka Aristide Manfreddyho a vyzvala ho, aby vymyslel nové doplňky. Produkty si objednali organizátory soutěže pro své oblíbené. Příslušenství muselo být v souladu s konceptem "Porsche" - v němčině být vysoce kvalitní, diskrétní a luxusní. Návrhářovi přišel zajímavý nápad. Spojil zlato a gumu. Jeho dekorace se proslavily a automobilka se stala populárnější společností.

Tipy pro péči

Guma je stále rozmarný materiál a potřebuje řádnou péči.

Je důležité vědět, že před sprchováním musí být krajka odstraněna. Zpracování mýdlem a gelem může snížit životnost výrobku. Materiál se bojí jak moře, tak sladké vody. Tento výrobek neotírejte acetonem a jinými agresivními látkami. Různé kyseliny, výpary rtuti a síra mají devastující účinek. Také netoleruje cigaretový kouř. Materiál absorbuje a mění barvu. Doporučujeme čistit šperky suchým hadříkem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky