Gumový řetěz

Gumový řetěz

Více nedávno, gumové výrobky byly považovány za výběr teenagerů. Dnes se situace změnila, materiál začal být spojován s drahými kovy a výrobky se staly šperky.

Co to je?

Co je to gumový řetěz? Nejdříve se ještě nenaučili, jak vytvořit odkazy z této suroviny, takže řetěz se nazývá řetězec. Výrobek má své jméno díky vložkám vyrobeným z drahých kovů, například zlata 585 a stříbra 925. Modely zároveň vypadají velmi elegantní a hodné nejen každodenního, ale i večerního nošení.

Výhody

Výhody gumového řetězu zahrnují jeho měkkost a teplo. Povaha této měkkosti je odlišná a přímo souvisí s cenovým segmentem produktu. Tak přirozený kaučuk proudí dolů kmeny stromu gevee, spadá do rukou osoby, po které prochází procesem. Takové suroviny jsou příjemné a nezpůsobují alergie. Syntetický kaučuk vzniká z ropných produktů a někdy i nebezpečného obsahu škodlivých nečistot.

Přídavek kaučuku má pozitivní vliv na hodnotu řetězů. Výrobky ze zlata a stříbra jsou mnohokrát levnější, pokud mají modely gumové vložky.

Mezi výhody patří hojivé vlastnosti gumových řetězů. Ne, čistý kaučuk nepřinese žádný užitek, ale dekorace detaily ze zlata a stříbra se s tím plně vyrovnávají. Například, zlato hromadí pozitivní energii a stříbro dezinfikuje, nezpůsobuje alergie. Spojovací prvky na gumových řetězech, vyrobené ve formě magnetů, šetří majitele před nepříjemnými migrénami a bolestmi hlavy.

Samozřejmě, mladé ženy módy přemýšlejí o léčivých vlastnostech posledního. Hlavní věc pro ně je stylový a originální vzhled šperků. Tyto lehké modely s matným hladkým povrchem vypadají velkolepě s ležérním tričkem a večerními šaty, aniž by vyžadovaly vhodnou šatní skříň, jako by mohly být s pevnými zlatými šperky.

Nevýhody

Stejně jako jakýkoli jiný materiál má pryž své nedokonalosti a funkce, které brání nákupu pro některé lidi. Například, bohužel kuřáci, cigaretový kouř je absorbován do gumy, mění jeho barvu a nepříznivě ovlivňuje reprezentativní vzhled. Na druhou stranu, nákup exkluzivního pryžového řetězu s drahými kovy může být vynikající motivací k poklesu tohoto zlozvyku.

Kromě toho, náramky a řetězy se bojí vody a kapalin obsahujících síru, takže je důležité odstranit řetězy před přijetím vody a práce s chemikáliemi. V opačném případě řetěz rychle ztuhne a pokud na tuto skutečnost nebude reagovat, může se zlomit a ztratit.

Jak se starat

Nicméně i kalený řetěz může být rehabilitován. Odborníci mají v arzenálu několik efektivních způsobů, jak tento řetězec zmírnit:

  1. produkt se umístí do nádoby s benzínem nebo petrolejem. Pro rychlejší účinek jsou pokrmy zakryty víkem. Po určité době, jak změkne, by měl být řetěz umyt teplou vodou a dobře osušen ručníkem;
  2. náročnější metoda - změkčení proudem horkého vzduchu s fénem. Zahřívání může probíhat od 3 do 5 minut přerušení. Je důležité sledovat vzdálenost mezi řetězem a vysoušečem vlasů, aby nedošlo k roztavení materiálu, ke kterému dochází, když teplota dosáhne 85 stupňů;
  3. parní generátor je také docela dobrý v dosažení počáteční měkkosti;
  4. vařící voda je pravděpodobně jednou z nejjednodušších a nejdostupnějších metod. Pryžový řetěz je držen nad párou pomocí kleští a hledá jeho změkčení.Stojí za to připomenout jednotnost tohoto postupu, musí být změněna poloha řetězu.

Klenotníci také doporučují, aby výrobek do stavu tvrdosti, protože péče o ně je jednoduchá a snadná. Pro dlouhou a šťastnou operaci nestačí nenosit produkt na dovolenou na moři, protože slaná voda je hlavním nepřítelem této původní suroviny.

Co na sebe

Gumové řetězy se zlatými a stříbrnými vložkami jsou dokonale kombinovány s různými styly šatníku. Takže modely s geometrickými deskami z drahých kovů jsou nepostradatelné v tandemu s přísným kancelářským oblekem. V přítomnosti gumové krajky bez dekoru je pro kancelář přijatelné použít malý přívěsek na krku.

Příležitostné luky také nejsou bez gumy. Je tu spousta představivosti. Četné přívěsky na náramcích, rytí, vzory v podobě květin, srdcí a abstrakcí jsou harmonické v kombinaci s tričkami, mikinami, koženými bundami, koženými bundami.

Večerní oblečení přijímá luxusní modely na krku v podobě vícevrstvých náhrdelníků nebo s použitím objemových přívěsků s drahokamy a polodrahokamy. Surové, ale jen mírně „oříznuté“ kameny s gumovým řetězem vypadají mnohem důstojněji než modely, které se dostaly k dokonalosti při řezání. Křišťálový křišťál, jasper a kubický akvamarín činí z nejobvyklejšího gumového řetězu stylový prvek večerního vzhledu.

Stylové modely

  1. Módní gumový náramek s prvky 585 bílého a červeného zlata vyhraje módní ženy s mladistvým a svěžím vzhledem. Obraz delfína v centru symbolizuje lásku a oddanost.
  2. Gumová krajka na krku se zlatými vložkami je světlý a stylový prvek každodenních obrazů.
  3. Vícevrstvý gumový náhrdelník s vložkami z červeného zlata inspiruje svou lehkostí a vzdušností. Zlaté míče organicky zapadají do obrazu mládeže.
  4. Gumová šňůra na krku se zlatými vložkami opakuje hadí vzor a stává se jasným detailem luku.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky