Dětské řetězy

Dětské řetězy

Vlastnosti

Při výběru dětských řetězců je třeba zvážit následující vlastnosti:

  • Je nutné získat produkt pro děti v takovém věku, aby si dítě již uvědomovalo význam nošení šperků a nehrozilo riziko jeho používání.
  • Tkaní by mělo být co nejjednodušší a nejbezpečnější, aby nedošlo k přilepení na vlasy a nepoškozování kůže dítěte.
  • Spona by také měla poskytovat pohodlí a bezpečnost, být chráněna před prodloužením.
  • Materiály musí být neškodné a nezpůsobují alergie.

Psychologové a pedagogové doporučují nákup podobného výrobku pro dítě od 5 let. Z těchto let si děti již mohou uvědomit estetický význam šperků a uvědomit si jejich nošení. Kromě dekorativního významu může v řetězcích existovat určitá funkčnost: mnoho drahých kovů a dalších materiálů má dlouhodobě osvědčené léčivé a zpevňující vlastnosti.

Modely

Nejčastěji pro děti používají modely řetězů s křížovým stehem, který je na křtu kladen na dítě. Pokud rodiče nechtějí používat běžné krajky, pak si můžete vybrat složitější kovový výrobek. Nejlepší je zvolit stříbro jako tradiční kov pro takové případy. Je možné zakoupit ihned a řetěz a kříž, který bude osvětlen.

Jednoduchý kovový řetěz s vazbami tkanými brněním může být pro chlapce nejúspěšnější volbou. To platí pro aktivní dětské hry, výrobek má nižší riziko trhání nebo zakřivení.

Pro dívky může být vhodný stříbrný řetízek, tkaný kotvou nebo brněním, s ozdobným přívěskem nebo amuletem barevných kamenů nebo kovu.

Materiály

Pokud se rozhodnete použít pro své dítě předměty z drahých kovů, zlato by mělo být zakoupeno ne méně než 585, a stříbro nižší než 875. Tyto slitiny jsou speciálně navrženy pro šperky, dokáží si zachovat svůj původní vzhled po mnoho let i při pravidelném opotřebení. Stříbro má řadu užitečných vlastností, pro dítě je zvláště důležité posílit imunitní systém, ochranu před infekcemi a bakteriemi. Stříbrné řetězy navíc pomáhají zlepšovat trávení, zabraňují trávení, což může být důležité pro tělo dítěte.

Je to velmi úspěšné vybrat si řetězec z nerezové oceli pro vaše dítě. Náklady budou nižší než u zboží z drahých slitin a vzhled těchto šperků může být velmi krásný, s intenzivním jasným leskem. Rodiče budou méně znepokojeni skutečností, že dítě zlomí nebo ztratí drahou věc.

Mezi další kovy pro dětské šperky lze považovat palladium, zirkonium, platinu. Tento materiál je nejdražší, ale má maximální pevnost a trvanlivost. Pokud chcete ušetřit peníze, pak je lepší koupit palladiové řetězce, které jsou ve fyzikálních vlastnostech blízké platině. Zirkonium má pro tělo celou řadu užitečných funkcí.

Pro dítě budou velmi praktické řetězy kolem krku z přírodní kůže nebo gumových plexusů. Jsou velmi lehké, téměř nepostřehnutelné na těle, nepadnou do kůže. Kvalitní přírodní materiály nezpůsobují alergie. Takové produkty mohou být použity s aktivním odpočinkem, vodními hrami, protože nejsou vystaveny vlhkosti.

Velmi originální a levnou variantou jsou řetězy s články z přírodního dřeva. Můžete si vyzvednout pěkné modely, vyleštěné a malované, z léčivých dřevin, které mají kromě krásy také užitečné vlastnosti pro tělo dítěte.

Pro nejmenší si můžete zakoupit výrobky s vazbou z plastu.Jsou naprosto neškodné a nemají ostré hrany a rohy. Barevné prvky jsou schopny potěšit dítě.

Tipy pro výběr

Ze způsobů tkaní vazeb je optimální zvolit kotvy nebo pancéřované, jako ty nejodolnější a nejjednodušší, které nebudou narážet do kůže. Neměli by mít duté nebo příliš masivní prvky. Pro dítě je lepší vybrat nejjednodušší modely bez složitých ohybů a odkazů.

Při nákupu je důležité zvolit blokovací mechanismus tak, aby za prvé bylo snadné upevnění a rozepnutí, a za druhé, v otevřeném stavu se nelepí na krk s možnými zraněními. Nejlepší volbou jsou karabinové nebo pružinové zámky.

Je důležité vzít v úvahu délku řetězu, měl by být asi 2-násobek průměru základny krku, například, na 15 cm, výrobek by neměl být delší než 30 cm na délku.

Ale příliš krátké, těsné řetězy samozřejmě nelze koupit. To by mělo zohlednit rychlý růst dítěte.

Standardní velikost šperků na krku je vždy násobkem 5. Takže pro děti jsou vybrány modely 30, 35, 40 cm.

Syntetické materiály, zejména různé polymery nebo kaučuk, mohou způsobit podráždění těla nebo alergie. Proto by tyto přípravky pro dítě měly být užívány opatrněji. Přírodní dřevo je téměř neškodné.

Co nosit?

Elegantní výrobky s přívěskem nebo jednoduchými, vyrobenými ze stříbra nebo zlata, mohou být úspěšně slavnostně nasazeny na slavnostní kostým. Lze je kombinovat s každodenním školním oblečením: šaty, košili nebo košili s kalhotami. Pro sportovní nebo yardové oblečení, je lepší nepoužívat drahé dětské dekorace, zejména proto, že to zajistí bezpečnější zábavu pro vaše dítě.

Zlato, stříbro a šperky z nerezové oceli jsou téměř univerzální v barvě, mohou být nošeny s oblečením jakékoliv barvy.

Ale barevné šperky z kůže, dřeva, plastu by měly být vybrány v souladu s kostýmem.

Velkolepé obrazy

  • Světle elastický řetízek s barevnými kovovými přívěšky bude pro dívky velmi vhodný. Jedná se o velmi světlou a zároveň bezpečnou dekoraci na krku.
  • Elegantní bude stříbrný dekorační výrobek, který mohou nosit jak chlapci, tak dívky. Díky jednoduchému prokládání a bezpečnému zámku je to velmi praktické.
  • Různé barvy a přívěsky různých forem plastů pro chlapce a dívky všech věkových kategorií.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky