Tkaní v benátském řetězci

Tkaní v benátském řetězci

Řetěz ze zlata nebo stříbra - jeden z nejběžnějších typů šperků, které jsou vhodné pro dospělé i děti, muže a ženy všech věkových kategorií, těla, stavu a postavení ve společnosti. Lidé a jejich potřeby se liší, protože jejich vkus a vkus, preference ve výběru šperků. Odtud a nekonečné spektrum různých šperků, včetně řetězů.

V tomto článku se zaměříme na benátské tkaní.

Benátské tkaní nebo, jak říkají klenotníci „benátští“, jsou řetězci kotevního typu, vyznačují se širokými a plochými spoji. V závislosti na použitých slitinách jsou spoje vytvořeny obdélníkové nebo čtvercové.

Tvorba technologií

Hlavním materiálem pro šperky je slitina zlata. Zlato neoxiduje, neztmavuje, při styku s kůží neztrácí své vlastnosti při použití jako šperky. Zlatý řetízek slouží svému majiteli po dlouhou dobu, pokud není vystaven fyzickým nárazům.

Řetězy zlata zdůrazňují krásu tváře, krku, barvy pleti, vypadají dobře na zápěstí, široká a úzká.

Výroba tkaných řetězců "Benátky" se vyrábí v tzv. Klasickém stylu. Všechny odkazy, držáky jsou vyrobeny ze stejného typu, nepřidávají další dekorace, ne gravírují.

Podle tradiční technologie, každý článek je vyroben ručně, kov je přidán v bodech ohybu ke zvýšení pevnosti a trvanlivosti. Tvar spoje a jeho tloušťka ovlivňují případnou křehkost, pokud plošné spoje nejsou dostatečně masivní. Čím masivnější je spojení, tím spolehlivější je řetěz. Cena produktu samozřejmě roste.

Podle alternativní technologie je vybrání provedeno na protilehlých okrajích každého prstence, do kterého je vložen další článek. Jedná se o takzvané "žebrové" spojení, ve kterém jsou spoje vzájemně spojeny podél krajního okraje. Takové spojení umožňuje měnit vzájemnou polohu vazeb, aby se získaly různé formy tkaní, trojrozměrného a krásného vzoru.

Benátské styly tkaní

  • Přímo tkaní přísného klasického stylu s jedním držákem, jednoduchá práce s průřezem od 3 mm do 6 mm.
  • Kolo tradiční styl, volumetrický se zaoblenou strukturou s jedním širokým držákem. Práce jednoduché složitosti, průřez od 3 mm do 5 mm.
  • Dvoulůžkový pokoj elegantní styl, plochý široký řetěz se dvěma držáky. Práce obtížná, průřez od 1 mm do 5 mm.
  • Třílůžkový. Masivní řetěz ve třech základech velmi obtížnou práci. Průřez od 2 mm do 8 mm.

Dvojitý náramek je vhodnější pro ženy ve večerních šatech. Oblečení na zápěstí náramek samozřejmě, hra světla bude přitahovat pozornost.

Pompézní náramek trojitý tkaní v neformálním prostředí může nosit muži. Velké benátské držáky - vytvořit klasické pánské náramky, malé, tenké - pro dámské výrobky.

Často existují celé sady šperků založené na benátském tkaní stejného stylu. Tam může vstoupit a řetězy, náramky a náhrdelníky a náušnice. Móda pro řetězy nikdy neoslabí nebo nezmizí. Se zdánlivou jednoduchostí výběru řetězců, hojnost různých typů tkaní vás zajímá, co zastavit vaši pozornost. Řetězec by měl být krásný, odolný, odpovídat stylu oblečení, času a atmosféře akce.

Vlastnosti

Když vidíme řetěz spojů připomínajících boxy, které se bez dalších vložených prvků třpytí tajemným zlatým světlem,Jsme fascinováni krásou a obdivem k jemné práci klenotníků.

Když vám obchod řekne, že řetězec benátského tkaní patří do kategorie kotev, nebudete věřit. Jednoduchý řetězec typu kotvy nemá takovou hru s duhovými světly.

Je to vše o komplexní technologii tohoto produktu. Každý odkaz benátského je samostatný, ručně zpracovaný kus, který ve spojení s ostatními tvoří kompletní soubor. Získané po propojení všech spojení, řetězec po mnoho let díky své síle bude sloužit jako nádherná dekorace.

K obleku

Řetězy tohoto tkaní s velkými spojovacími boxy ocení především sebevědomí muži. Řetězy s tenkými a elegantními boxy se nosí a ženy, které milují speciální sofistikovaný styl. Bez ohledu na pozici a představu o vlastnictví řetězce benátského tkaní, styl "Benátky" v šperky bude vhodné v různých situacích.

Tyto řetězy a řetězy jsou vyrobeny nejen ze zlata, ale také z jiných šperkových kovů. Proto je volba cen těchto výrobků velmi rozsáhlá. V klenotnictvích a internetových obchodech můžete vždy najít vhodný řetězec pro vaše chutě a možnosti.

Řetězec tohoto tkaní v životě vypadá, můžete to zjistit sledováním našeho videa:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky