Fitness náramek s pulsním a tlakovým měřením

Fitness náramek s pulsním a tlakovým měřením

Fitness náramky s jinou sadou funkcí jsou stále populárnější. To není překvapující, protože taková zařízení jsou velmi pohodlná a užitečná. Hlavními funkcemi jsou měření tepové frekvence a tlaku. Dosud slovo "fitness" získalo širší význam, než bylo původně zamýšleno. Každý člověk musí sledovat své zdraví 24 hodin denně. Pro tento účel bylo vynalezeno zařízení schopné kontrolovat stav organismu.

Vlastnosti

„Chytré“ zařízení existuje ve formě náramků a náramků, které se nosí na zápěstí. Nosit je velmi pohodlné, což je mnoho uživatelů. Tyto přístroje plní svůj zdravotní účel a fungují jako normalizující životní parametry. Patří mezi ně puls a tlak.

Když děláte kardio v posilovně (nebo dáváte svému tělu jakékoli zatížení), aby nosil tento náramek by bylo velmi dobré rozhodnutí. Tyto produkty jsou také relevantní pro starší lidi, protože informace o srdečním rytmu jsou pro ně také důležité.

Existují zobecněné parametry, ale tělo každého člověka je individuální. Měli byste mít jasnou představu o výsledku měření naměřených hodnot.

Funkce

Tato zařízení jsou vybavena různými senzory, které dokáží číst informace z vašeho těla a okolního prostoru.

Prakticky všechny z nich mají monitor tepové frekvence, který měří srdeční tep. Tato funkce je velmi oceňována uživateli. Nastavením tohoto parametru můžete snadno zobrazit na monitoru kardiogram popisující práci a stav vašeho srdce.

Vzhledem k určitým okolnostem se může srdeční tep zvýšit a zpomalit. To je třeba vzít v úvahu při provádění kardiogramové analýzy.

Mezi tyto faktory patří denní doba (během dne je hodnota větší než v noci), teplota okolí (jak stoupá, zvyšuje se tepová frekvence), příjem potravy (také přispívá k častějším). U žen je srdeční frekvence mírně vyšší než u mužů. Důležité jsou také léze těla a onemocnění v tomto období. Růst ovlivňuje také růst. Lidé s vyšším růstem mají srdeční frekvenci mírně nižší než lidé středního a malého vzrůstu.

Se zhoršením stavu, doprovázeným změnou tepu, stojí za to vyzvánět alarm. Koneckonců, pokles v ní může být důkazem skrytých lézí srdce, zánětu tkání srdečního svalu, zvýšeného intrakraniálního tlaku, ulcerózní patologie, infarktu myokardu (nebo slouží jako projev intoxikace v těle).

Důležitou funkcí těchto náramků je senzor ukazující tlak člověka. Hodnota tlaku implikuje sílu, kterou proudění krve ovlivňuje povrch cév. Tento indikátor závisí na množství krevního oběhu za minutu. Tam je soubor hodnot norem krevního tlaku (krevní tlak), který je určen stavem těla. S ním můžete sledovat fungování orgánů jako celku a každý systém zvlášť.

Krevní tlak je individuální ukazatel, jeho hodnota závisí na různých faktorech. Můžete vybrat ty hlavní:

 • srdeční frekvence a jejich síla;
 • ateroskleróza;
 • vazokonstrikce a dilatace;
 • práce endokrinního systému;
 • krevní funkce.

Indikátor závisí na věku, hmotnosti, době měření, způsobu života a dalších faktorech:

 • krevní tlak je považován za hodnotu 120/80;
 • nízká rozmezí od 110/70 do 100/60;
 • trochu zvýšené může být nazýváno od 139/89 do 130/85;
 • vysoká hodnota je 140/90 nebo více.

Ve většině případů se tento ukazatel s věkem zvyšuje. Nezapomeňte však na individualitu každého organismu.

Spolu jsou tyto faktory určeny tonometrem, zabudovaným do většiny modelů náramků.

Po spuštění prvního krokoměru v šedesátých letech se objevila teorie, že pro správné fungování těla je třeba udělat 10 000 kroků denně. V současné době, vzhledem k obrazu a stravě lidí, je pocit, že tato částka nestačí. Je třeba ji zdvojnásobit. Taková vzdálenost by však byla užitečná i pro léčbu. Koneckonců, je to mnohem lepší než nic.

Někdy nemáme představu o počtu kroků. Díky krokoměru zabudovanému do inteligentního zařízení můžete snadno sledovat a kontrolovat hodnotu během posledních 24 hodin.

Je nutné vzít v úvahu faktor, že náramek může vnímat zbytek pohybů ruky pro předaný krok.

Jak to funguje?

Postupné zvyšování jejich počtu může přispět ke zlepšení práce organismu jako celku. Konec konců, pohyb je život. Všechno se začíná měnit v okamžiku, kdy dochází k vědomému narušení měřené životní aktivity člověka. Najděte si sílu ke zlepšení zdraví a tělo vám bude po celý život vděčné.

Začněte nový den vám pomůže budíkdostupné v přístroji.

Každý moderní člověk se snaží ovládat svou fázi spánku a čas strávený v něm. Princip probuzení těla spočívá v tom, že přístroj nosí pulzující akce v čase, který jste nastavili předem. Když se probudíte, můžete vidět všechny fáze. Tato data zaznamenávala dobu, kdy jste usnuli, probudili se a také období hlubokého a intenzivního spánku.

K dispozici je také užitečná funkce, která vám umožní naprogramovat alarm pro požadované dny v týdnu.

Typicky jsou zařízení vodotěsná, schopná odolat normálním pracovním podmínkám při ponoření do určité hloubky. Vzhledem k tomu, není nutné je sundat při sprchování nebo koupání v bazénu.

Všechny fitness náramky mají podobný pracovní princip. Hlavním prvkem zařízení je akcelerometr. Jedná se o zařízení, které určuje rozdíl mezi hodnotami změny pohybu v prostoru vzhledem k gravitačnímu zrychlení. Obvykle se vyrábí ve formě citlivých zařízení kombinovaných do jednoho, které dále spočívá v zavěšení. Výsledkem je část, která může zachytit jakékoli změny.

Typický akcelerometr má dvě desky s elektrickými náboji, mezi kterými je protizávaží. V procesu interakce protizávaží s deskami se začíná vytvářet prostorový obraz pohybu držáku ve tří-souřadném systému.

U některých zařízení existují další funkce:

 • fixace geografické polohy - díky GPS (satelitní navigační systém);
 • měření tělesné teploty, prostředí, potu (senzorem teploty a vlhkosti);
 • spalování kalorií;
 • rozpoznávání typů činností;
 • motivační systém úkolů.

V zásadě neexistuje žádný software pro tyto parametry, existuje pouze jejich fixace.

Pokud instalujete program pro zařízení (např. Tablety a smartphony), pak když se náramek a zařízení vzájemně ovlivňují, je možné analyzovat, organizovat a systematizovat činnost vlastníka. Pro dokončení instalačního programu je třeba zadat základní parametry vlastníka. To je věk, výška a váha. Jsou nezbytné pro přesnější výpočty získaných hodnot.

Vaše čtení dat vstupuje do programu přes Bluetooth nebo Wi-Fi. Pak je zde zpracovatelský program a nakonec dostanete výsledek ve formě grafů nebo grafů.

Po přezkoumání výsledků můžete opravit fyzickou aktivitu a životní styl, což je činí optimálním.Děláte tyto kroky vám skvělý pocit a nebude přepracování, pokud máte nadměrné zatížení.

Přítomnost každé funkce závisí na zvoleném modelu. Zvažte konkrétně ty, které potřebujete. Pak dostanete přesně zařízení, ze kterého obdržíte maximální užitek.

Příklad marketingového průzkumu ukázal, že sportovní náramky soutěží poměrně úspěšně s podobnými zařízeními - chytrými hodinkami. Jednou z jejich hlavních výhod je cena.

Jsou asi dvakrát levnější, tedy přístupnější. Přesná naprogramovaná základna v náramcích jako výsledek dává více informací o jeho majiteli. Výhodou jsou také delší hodiny.

Jak si vybrat?

Pro určení výběru konkrétního modelu je důležité jasně porozumět kritériím, která jsou pro vás nezbytná. Poté bude možné porovnávat zařízení s ostatními volbou nejlepší možnosti.

Cenová politika je poměrně různorodá. Existuje velké množství zařízení, která mohou být nazývána dobrá v cenovém segmentu až do pěti tisíc rublů. Tato volba obvykle kombinuje sadu základních funkcí. Bude to pro vás vhodné, pokud nechcete přeplatit.

Dalším kritériem výběru je platforma. Tyto náramky často komunikují s tabletem a telefonem, zaznamenávají a analyzují všechna data. Stojí za zvážení tento okamžik před nákupem.

Téměř vždy se základní funkce nemění a je identická pro všechna zařízení. Počet provedených kroků, vzdálenost, spálené kalorie - to je pro mnohé dostatečné minimum. V modelech dražší, můžete najít přítomnost takových funkcí, jako je počet tepů, kontrola váhy a dieta, sledování pomocí GPS, schopnost přijímat příchozí hovory.

Nezbytný je také nezávislý pracovní čas. Obvykle práce fitness náramek bez dobíjení dosáhne jednoho měsíce.

Pro ty, kteří vedou aktivní životní styl, angažují se v různých sportech, by bylo správným rozhodnutím zvolit vodotěsné náramky. Jsou velmi pohodlné při plavání.

Můžete zaznamenávat hodnoty nezbytných parametrů těla, i když jste ve vodě.

Materiály

Suroviny pro výrobu zařízení jsou nejrozmanitější.

Popruhy pro ně mohou být:

 • nylon s lepivou sponou;
 • pevný kaučuk, díky kterému je náramek odolnější;
 • guma s kovovými sponami, které umožňují nastavení velikosti;
 • silikon bez spojovacích prostředků, s větší pružností (na rozdíl od pryže);
 • silikon s knoflíkem;
 • kůže na sponu.

Vnější plášť je převážně z plastu a pryže. Prvky uvnitř mohou být vyrobeny z různých slitin, mědi nebo grafenu. Tento materiál je schopen vyzařovat méně tepla, což umožňuje vytvářet vodivé sloučeniny o tloušťce menší než 22 nanometrů. Rychlost pohybu nábojových částic v grafenu a pohyblivost jsou důležitější než v předchozích.

V tomto případě zůstávají měděné prvky pro tento den společné (díky své spolehlivosti).

Pro dražší modely existuje speciální technologie - dvanáct stupňů zpracování kovovým povlakem.

Hlavní modul je potažen jedním milimetrovým kovem. Tato akce probíhá ve dvanácti fázích. Prvek se vyrábí metodou formy, poté se provádí leštění a otryskávání. Při tvarování efektu zrcadla se provádí hranové frézování hran. Vzhledem k procesu laserové mikroperforace jsou vyvrtány otvory (91). Každý z nich má průměr 0,02 mm. Společně tvoří tři ukazatele - o průměru 1 mm. Otvory jsou vyplněny UV lepidlem speciálně pro ně určeným (aby se zabránilo vniknutí prachu do zařízení).

Výrobci

Počet těch, kteří mají zájem o výrobu inteligentních náramků, roste každým rokem. To indikuje poptávku po produktech. Hlavní seznam je následující:

 • Adidas - německý průmyslový výrobce;
 • Apple je americká globální korporace;
 • Alcatel - dříve francouzská společnost, se v roce 2006 spojil s Američanem;
 • ASUS je čínská společnost, která vyrábí různá zařízení a komponenty;
 • Fosilní - americká organizace, rok založení -1984;
 • Garmin je švýcarský výrobce navigačních přístrojů a hodinek;
 • HTC je tchajwanský výrobce;
 • Huawei je jedním z největších čínských výrobců v oblasti telekomunikací;
 • LG je jednou z největších společností z Jižní Koreje;
 • Uwatch je čínská organizace, která vyrábí inteligentní zařízení;
 • Meizu - společnost je mezinárodní;
 • Microsoft je hlavní softwarová výrobní společnost;
 • Qumo - projekt pěti jihokorejských organizací;
 • Xiaomi - organizace z Číny založená v roce 2010;
 • Samsung je skupina společností spojených v Jižní Koreji v roce 1938.

Čínské modely ("CK11", "Sansui H2", "Makibes B15P", "H09") nejsou v konkurenci nižší než ostatní.

Přehled modelů

Teď považujme nejlepší za nejlepší. Všechny podporují platformu Android 4.4, iOS 8.0 nebo vyšší.

Čínský náramek "CK11". Hlavní funkce: účtování spotřeby kalorií, ujeté vzdálenosti, sledování kvality spánku, krokoměr, nastavení budíku, připomenutí a stávající sdílení v sociálních sítích. Normální doba používání je 7 dní.

 • obrazovka má velikost 0,66 palce;
 • kapacita baterie je 110 mAh;
 • typ nabíjení - magnetický;
 • Popruh ze silikátového gelu, tělo - plast.

Chytré zařízení "Makibes B15P" má pouze sadu základních funkcí. Hlavní je kontrola krevního tlaku. Dokáže zaznamenat vaše pohyby a postarat se o kvalitu spánku bez nutnosti kombinovat se s aplikací. Po synchronizaci se systémem Android 4.4 / iOS 8.0 nebo výše uvedeným systémem je rozšířena sada funkcí.

 • obrazovka má velikost 0,86 palce;
 • kapacita baterie je 80 mAh;
 • Typ nabíjení - odnímatelná kolébka;
 • silikonový pásek, tělo - plast.

Inteligentní náramek "H2" má sadu funkcí podobných předchozím modelům. Regulace tepové frekvence, kalorií a spánku - základní funkce.

 • obrazovka má velikost 0,66 palce;
 • kapacita baterie je 110 mAh;
 • typ nabíjení - kabel USB
 • polyuretanový pás, tělo - akryl.

Model "H09" liší se velkou velikostí obrazovky a rozšířeným souborem příležitostí (ve srovnání s předchozími čínskými modely). Sledování fyzické aktivity, tepové frekvence, spánku, alergické reakce, funkce SMS upozornění a volání, volba režimu alarmu - hlavní funkce.

 • obrazovka má velikost 0,95 palce;
 • kapacita baterie je 100 mAh;
 • typ nabíjení - nabíječka;
 • kožený opasek, pouzdro - CNC slitina, tvrzené sklo.

Apple - Společnost je jedním ze zakladatelů produktů. Zaměřuje se na vydávání „chytrých“ hodinek. Jsou určeny pro platformu iPhone. Modely jsou neustále aktualizovány, vylepší se číselník, stejně jako sada funkcí, rozhraní, rychlost aplikace a další. Vše začíná velmi rychle a snadno. Konec je naplánován na podzim 2017 "WATCHOS 4".

Recenze

 • Apple. Výrobce pečlivě přistupuje k testování zařízení a správně sestavuje výrobní cyklus, uživatelé zaznamenávají poměrně vysokou kvalitu. Kvůli své cenové politice však získává 4,8 z 5.
 • "CK11". Průměrné hodnocení je 4,6 z 5. Zákazníci si všimnou dobrého designu, přiléhavého přizpůsobení ramenu a příchozí sady funkcí. Někteří z nich zaznamenali nepřesnosti v měření krevního tlaku.
 • "Makibes B15P". Výrobce tvrdí, že odolnost proti vlhkosti, ale uživatelé stále nedoporučují snižovat náramek do hloubky více než jeden metr delší než půl hodiny. Nízké náklady a hlavní funkce jsou hlavní charakteristiky modelu, označené kupujícími. Průměrné hodnocení je 4.5 z 5.
 • "H2". Majitelé si všimnou jednoduchosti provedení všech funkcí, příjemného materiálu, kultivovanosti modelu, který je ideální pro dívky. Pohodlí a nastavení náramku také jít do plus k ratingu.V důsledku toho je 4,5 z 5.
 • "H09". Kupující tohoto modelu zdůrazňují rychlou synchronizaci se zařízením, minimální chyby ve čtení, stylový vzhled. Převažující hodnocení je 4,6 z 5.

Následující video vám pomůže rozhodnout o výběru náramku pro fitness.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky