Pánské kamenné náramky

Pánské kamenné náramky

Od dávných dob, lidé nosí šperky ukázat své bohatství a předat důležité symboly pro ně. Tyto důvody jsou dodnes relevantní. Lidé nosí náramky, což dokazuje, co je pro ně důležité. Drahokamy jsou často vybírány s léčivou silou.

Typy náramků

Náramky z přírodních kamenů jsou stále populárnější. Tento pozoruhodný vynález vypadá velmi organicky na silných mužských rukou. Můžete je rozdělit do následujících typů:

  • "Shambhala" - jsou vyrobeny z kulatých kamenných korálků, pletené krajkou. Takový produkt je vhodný jak pro duchovní, tak pro kreativní lidi. Pokud jste zástupcem podnikatelské sféry (podnikatel, právník, architekt), nebo se jednoduše považujete za důležitou osobu, pak v tomto případě bude náramek Shambala nepostradatelným doplňkem vaší ruky a organicky doplní styl.
  • Růženec - identické kuličky na niti. Obvykle je takový náramek několikrát ovinut kolem ramene. Nejedná se pouze o náboženský symbol, ale také o nádhernou výzdobu. Růženec je velmi módní doplněk. Jsou estetické a mají léčivé účinky přírodních materiálů, které lze denně používat.

Často můžeme vidět růženec na zrcadlech aut. Řidiči je používají jako talisman.

8 foto

Mnozí používají růženec jako atribut manuální terapie. Když se člověk otočí přes korálky, uklidní se, objeví se sebedůvěra, posiluje se duchovní síla. Vzhledem k účinku korálků na nervových zakončeních dlaní je vyhlazeno dýchání, zmizí bolest hlavy, deprese a účinky stresu ustupují.

Přirozené kameny dávají člověku pozitivní energii a zároveň jsou talismanem. To je skvělý nástroj pro dosažení vnitřní harmonie, stejně jako skvělý dárek pro blízké.

  • Náramky Cabochon jsou vytvořeny speciálním způsobem. Mají hladkou stranu a přední - konvexní. Kameny jsou upevněny drátem, svázané nití, korálky nebo připevněny k základně. Cabochons bude vyhovovat jednotlivcům, kteří chtějí vystupovat z davu. S určitými dovednostmi si můžete udělat takovou dekoraci sami. Kombinace kamenů různých tvarů, kůže, kovu, drátu, plastů a dalších materiálů ve výrobě dává mnoho příležitostí vyjádřit jejich individualitu.

Černé labradorské náramky

Každý kámen má určité vlastnosti, svou vlastní historii, energii a informace, které sám sebou přináší. Labrador je úžasný minerál. Je velmi individuální. Dostal různá jména: lynxové oko, pávový kámen, býčí oko, kámen slunce a kámen černého měsíce (záleží na paletě barev).

Vzhledem k tomu, Labrador, můžete pozorovat úžasné hry. Hra světla na jejím povrchu vytváří iluzi pohybu, jako by dýchala a ožívá ve vašich rukou. Tento kámen má také metafyzické vlastnosti. Předpokládá se, že absorbuje negativní energii a mění ji na pozitivní.

Umělci, básníci, spisovatelé a umělci používají minerál jako talisman, který dává inspiraci a pomáhá stát se slavným.

Labrador netoleruje osamělost vždy by měl být v dohledu. V žádném případě jej nenecháváte dlouho ve tmě - například umístěním do skříně, zásuvky nebo krabice. Kámen oslabuje a ztrácí své magické vlastnosti. Jasné sluneční světlo je pro něj také kontraindikováno.

Vzhledem k tomu, že minerál má metafyzické spojení s Měsícem, musíte ho pravidelně nabíjet z měsíčního světla. V noci ho můžete nechat na parapetu nebo na stole - aby se ho dotýkaly měsíční paprsky.Tento kámen je poměrně silný a trvanlivý, ale mělo by se s ním zacházet velmi opatrně. Nedoporučuje se namočit náramek v normální nebo mořské vodě. Kov použitý v dekoraci může korodovat.

Dodržováním všech těchto pravidel a dodržováním doporučení si můžete vždy vychutnat oslnivou krásu Labradora. V každém případě si kámen zachová své magické vlastnosti a bude vám sloužit po dlouhou dobu, chrání a pomáhá vám ve vašem životě.

Při nákupu náramku je třeba zvážit:

  • Velikost Měření obvodu zápěstí, je třeba přidat k němu jeden nebo dva centimetry (v závislosti na vaší přání, jak volně bude náramek bude kladen na ruku). Bude to velikost, kterou potřebujete.
  • Typ spojovacího materiálu

Spengel spona, Carabiner lock - nejběžnější volba používaná ve špercích. Takový uzávěr dokonale drží výrobek na ruce. Zkontrolujte, jak mechanismus funguje. Při zaseknutí se zámek nemusí zcela zavřít. Při práci na jaře musíte věnovat zvláštní pozornost. Pokud je oslabena, vede to k slabé fixaci prstence.

Zámek "box" - složité zařízení. Používá se v náramcích zřídka, když potřebujete zamaskovat zámek pod plochou spojkou. Velmi silný a spolehlivý mechanismus.

Skládací zámek a motýl - Obvykle se používá na řemíncích, snadno se připevní dekorace na kartáč.

Šroubový zámek a zámek "berle" - Nejvhodnější varianty náramků z korálků. Ve srovnání s jinými zámky lze poznamenat, že se nejedná o velmi spolehlivé zařízení.

7 foto

Vpravo nebo vlevo?

Nasazení náramku na pravé straně štětce přiláká bohatství a kariérní úspěch. Poruchy obcházejí stranu, plány a nápady jsou aktivně realizovány, obtížné situace zmizí z vašeho života. Tam jsou užitečné známí. Ve vašem zorném poli - pouze pozitivní lidé. Vždy máte skvělou náladu, věci se „zvednou“.

Kameny na levé straně rozvíjet intuici, fantazii a dávat inspiraci. Náramek zvyšuje kreativní podněty, chrání lásku, chrání a chrání vás.

Kolik můžete nosit?

Výběr náramku pro muže, někteří vydávají ne jeden šperk, ale několik. Žádný velký problém! Neexistují žádná pravidla, která by omezovala jejich počet na vašich rukou. Můžete nosit dva, tři nebo i více. Pokud jste si zakoupili jeden náramek, můžete ho nosit na jakékoli ruce. Pokud dva, pak je žádoucí dát je na levou ruku. Nebo jeden - vlevo, druhý - vpravo.

Pokud jsou tři, pak bude správné nosit náramky pouze na levé straně. V tomto případě pracují pro vás, vzájemně se ovlivňují, rozvíjejí vaše schopnosti. Málo lidí nosí více než tři. V tomto případě by měla být upřednostněna levá ruka, aby totemy měly na vás hlavní vliv, a ne na ty kolem vás.

Je třeba také poznamenat, že rovnováha by měla být určena harmonickou kombinací dekorací. Pokud nosíte náramek a vyberete prsteny, pak byste měli zvážit otázku odpovídajícího stylu, materiálu, barvy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky