Balzám na vlasy

Balzám na vlasy

Málokdo o tom ví, ale vlasy po šamponování trpí. S cílem neutralizovat účinek poškození, minimalizovat destruktivní účinky šamponu a tvrdé vody, použijte balzám-kondicionér.

Vlastnosti

Vlasový kondicionér má směrový účinek: stará se, chrání a odstraňuje nepříznivé účinky barvení, curlingu a horkého vzduchu.

Je žádoucí, aby vlasový kondicionér obsahoval přírodní oleje, bylinné extrakty a ovocné kyseliny. Za tyto funkce odpovídá každá z těchto složek:

 • přírodní oleje vyživují a chrání prameny před negativním dopadem slunce, tepla a chladu. Velké množství vitaminů - jako tokoferol a retinol - přispívá k posílení a nápravě poškození;
 • bylinné extrakty a přírodní soli pomáhají obnovit rovnováhu vody a soli pokožky hlavy a aktivují regeneraci buněk;
 • ovocné kyseliny hladké vlasy, měkčí vlasy.

Princip činnosti

Balzámový kondicionér pro vlasy může působit na strukturu vlasů různými způsoby. Hlavní body, na které odpovídá:

 • zlepšuje česání kudrlinek;
 • chrání před teplotními extrémy každý vlas - po kondicionéru není použití rovnacích kleští nebo vysoušeče vlasů tak destruktivní;
 • zabraňuje vypadnutí pramenů;
 • snižuje suchost posiluje a činí kadeře silnějším;
 • obnovuje rovnováhu pletiv důsledku toho je eliminován přebytečný obsah tuku;
 • dělá vlasy poslušnějšíměkké a lesklé.

Použijte kondicionér by měl být ihned po mytí hlavy - tak účinek nástroje se projeví na maximum.

Rozdíl od oplachu

Vlastnosti balzámového kondicionéru jsou chráněny, snadno se česají a vyživují, ale tento výrobek má více kosmetického účinku než hojení.

Kondicionér zakrývá vlasy speciálním tenkým filmem, který zabraňuje nepravidelnostem a poškození plomby. Stejná vrstva zesiluje kadeře, dodává jim lesk a zář. Měkkost a hedvábnost jsou spojeny se stejnou vlastností. Balzámové kondicionéry se nedoporučují nanášet na kořeny, jinak se rychle zašpiní, objem zmizí.

Balzámový kondicionér působí trochu jinak. Jeho hlavní činností je péče o vlasy a restaurování. Jako pravidlo, lék má léčivou sloučeninu, která působí na vnitřní vrstvy kadeří. Je také nutné ji aplikovat po umytí hlavy, ale je nutné udržovat vlasy delší - 10 až 15 minut.

Druhy

Při nákupu je třeba zvolit ošetřujícího agenta podle typu vlasů a také stupně poškození. Pro zjednodušení výběru výrobce uveďte místo určení přímo na obalu.

Například, tam jsou celé série pro špatně poškozené vlasy, a tam jsou speciální skladby pro blondýnky. Počet zobrazení:

 • kondicionér kondicionéru. Aplikuje se ihned po šamponu. Jeho hlavním účelem je usnadnit česání a zamezení zamotání kudrlinek. Na vlasech se udržuje asi minutu nebo okamžitě omyje. Shag se po použití oplachového prostředku stane hladkým a lesklým;
 • obnovení kondicionéru balzámu. Tato kosmetika se často vyznačuje expresním působením. Po aplikaci se nevymyje a účinek se dosahuje nejen kosmetickým, ale i léčivým.Tyto prostředky slouží k okamžité výživě velmi suchých a silně poškozených vlasů (zpravidla se jedná o narovnané nebo chemicky zvlněné prameny);
 • zpevnění. Je navržen tak, aby vyřešil každý jednotlivý problém. Například, tam jsou sloučeniny, které pájené rozdělené konce nebo péče o kadeře poté, co jsou natřeny (také udržet barvu).

Jak si vybrat

Na trhu je velké množství výrobků - dokonce i 2 v 1 šampon, který eliminuje nákup doplňkové kosmetiky. Samozřejmě, že nemohou zcela nahradit klimatizaci, ale mohou být doporučeny na výlet nebo výlet. Ale v podstatě je složení šamponu a vlasového kondicionéru naproti sobě.

Pro správnou volbu je třeba použít několik tipů:

 • Přípravky pro péči o vlasy a čisticí prostředky by měly být v jedné liniiod jednoho výrobce;
 • měly by být upřednostňovány přírodní formulace;
 • v případě potřeby vyřešit konkrétní problém lépe používat profesionální značky;
 • pro barvené prameny je třeba koupit sloučeninu, která chrání pigment;
 • s pravidelným použitím balzám-kondicionér, volba by měla zaměřit se na prostředky typu vlasů;
 • tak, aby vlasy nebyly použity pro kosmetiku, doporučuje se střídat dva nebo tři fondy nebo je měnit každé tři měsíce.

Pravidla použití

Při nákupu balzámu kondicionér musíte pochopit, že v závislosti na složení a způsobu použití se může lišit. Expresní kompozice se například nemohou vyplavit, aplikují se na mokré vlasy po celé délce a vyhnou se kořenům. Péče o kondicionéry však musí být aplikovány na mokré vlasy a vydrží určitý čas. Zde je malý návod k použití:

 • použití jakéhokoliv kondicionéru musí pouze čistit vlasy (mokré nebo mokré). Jinak je možný „špinavý“ efekt;
 • Kosmetika jedné značky má nejlepší účinek. V takových prostředcích se složky vybírají tak harmonicky, jak je to jen možné, a nepřekrývají se navzájem prospěšné vlastnosti;
 • aplikujte pleťové vody, emulze, balzámy musí být rovnoměrné - je klíčem k úspěšnému používání. A pro maximální pohodlí, měli byste vytlačit kadeře trochu z přebytečné vody, a teprve pak rozdělit nástroj nad nimi s lehkými kruhovými pohyby. Připomínka: je lepší neaplikovat kompozici na kořeny;
 • Kadeře z klimatizační jednotky čistěte pouze teplou vodou, dokud se zcela nesmyjí. Vzhledem k tomu, že jsou po mytí bezbranní, neměli byste je důkladně a nemilosrdně otírat ručníkem, stačí se trochu namočit. Je také lepší zapomenout na tvrdé hřebeny, ale pouze na okamžiky sušení a stylingu;
 • aplikovat malé množství látky (chytí objem, který se vejde do poloviny dlaně). Před použitím může být také zředěn vodou.

Přehled odborných nástrojů

Všechny dívky znají ten pocit zmatku, jakmile se dostanete do kosmetického obchodu: není jasné, co si vybrat, co je třeba věnovat pozornost a co znamená nejlepší. Hlavní balzám-kondicionéry, které jsou populární a splňují uvedené požadavky, zvažujeme níže.

Weleda s extraktem z ovsa

Speciální výrobek firmy Weleda (specializuje se na výrobu pouze lékařské kosmetiky), která je vhodná pro další péči. Kompozice obsahuje složení olejů a přírodních výtažků, které přispívají k hladkosti a snadnému česání kudrlinek. Balzám se doporučuje pro velmi suché a poškozené prameny.

Kašmír Bielita-Bitex c a biotin

Běloruská značka, která je populární díky velkému množství finančních prostředků, ekonomické ceně a dobrému efektu. I při zohlednění skutečnosti, že kompozice obsahuje silikonový olej, je kondicionér schopen zlepšit horní vrstvu vlasů a chránit je před nepříznivými účinky. Účinnými látkami jsou kašmír, biotin a koenzym. Nástroj je prezentován ve velkém objemu a spotřebován velmi ekonomicky.

Workshop Olesya Mustaeva. Prostředky s brokolicí

Balzám se vyznačuje přírodními ingrediencemi a komplexem vitamínů. Obsahuje také brokolicí olej, který dokonale obnovuje a vyživuje vlasy po celé délce, zabraňuje statickému efektu a vyhlazuje šupiny.

Nástroj pomáhá hydratovat pokožku hlavy a prameny a jeho výhodou je boj proti lupům a nadměrnému suchu.

"Lopuch" proti vypadávání vlasů

Další klimatizace z Bielita-Bitex. Pomáhá posilovat vlasy a výživu jejich žárovek. Kompozice využívá olej z lopuchu a bylinné extrakty, díky čemuž je vůně lehká a nenápadná a konzistence je měkká a krémová. Po několika použitích se vlasy stanou lesklejšími, méně vypadnou.

Zelená maminka "Biolaminace"

Společnost Green Mama vyrábí vysoce kvalitní kosmetické výrobky. K vyřešení problému dělení konců lze použít kondicionér s účinkem laminace vlasů. Výrobek obsahuje výtažky z fíkusu, mořských řas a hroznového oleje.

Aby se dosáhlo zahuštění chlupů po celé délce, měla by se používat denně.

Linda kosmetika

Značka vyrábí výrobky pro péči o vlasy. Jedním z nich je kondicionér s hedvábným extraktem a komplexem keratinu. Výhody kosmetického výrobku jsou jeho náklady, velký objem, pohodlný dávkovač a zvlhčující vlasy. Mínus je po použití trochu štiplavý a mastný, proto se nedoporučuje dávat ho na kořeny.

Nexxt

Reprezentuje profesionální vlasové kondicionéry. Značka má řadu produktů, které posilují a zlepšují strukturu vlasů - "Lázeňský balzám - kondicionér Hydro a výživa"V jeho složení, konopný olej, mořské extrakty a vitamíny. S pravidelným použitím, balzám hluboce zvlhčuje zámky a pokožku hlavy, a také dává lesk a sílu vlasy."

Schwarzkopf

Profesionální nástroj je obzvláště oblíbený u dívek.Bonacure Color Freeze Conditioner "od Schwarzkopf. Je navržen speciálně pro barevné prameny, pomáhá utěsnit pigment uvnitř vlasové struktury. Jako součást současného opalovacího krému, tekutého hedvábného extraktu a vitamínů.

Soell

Společnost Soell produkuje rozpočet a zároveň efektivní prostředky. Nejlepší regenerační kondicionér prezentovaný v řaděOpravte terapiiDodává vlasům rovnoměrnost a lesk, liší se v neobvyklém pachu - svěží a lehce travnaté.

Recenze

Podle recenzí Weleda s extraktem ovsa pomáhá vyhladit kadeře a dát jim neuvěřitelný lesk. Mezi výhody patří absence silikonů a parabenů ve složení, německá kvalita a účinek zdravých a hedvábných vlasů.

Dívky jako účinek klimatizace Bielita-BitexJe třeba poznamenat, že čištění kartáčem se stává výrazně snazším. Ale je tu malá nuance aplikace - musí být aplikován poměrně, vyhnout se kořenům. V opačném případě se vlasy rychle stávají mastnými.

Vyberte si balzám-kondicionér pro vlasy pomáhá toto video.

Hlavní výhodou balzámu lopuchu jsou jeho nutriční vlastnosti.

Zelená maminka "Biolaminace."“- je to doslova kouzelný kondicionér pro hlavu vlasů, která opravdu narovnává, zlepšuje strukturu, je levná a ekonomicky spotřebovaná.

BalzámHydro a výživa “od Nexxt díky svému složení, atraktivním nákladům a velkému objemu získal dobré hodnocení zákazníků.

Kolik odpoví, "Bonacure Color Freeze Conditioner"funguje velmi dobře - dodává neuvěřitelnou zářivost, změkčuje a narovnává. Hlavní věc - chrání barvu, několikrát prodlužuje její životnost."

Dívky doporučují také zakoupit Soell "Oprava terapie" "Oprava.""Ale pokud to neplete příliš tekuté konzistence."

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky