Estel vlasy balzám

Estel vlasy balzám

Kromě pravidelného šamponování, česání a návštěvy kadeřníka potřebují dámské vlasy speciální zpevňující a výživné produkty. Patří mezi ně balzám na vlasy Estel, který poskytuje spolehlivou péči.

Vlastnosti

Společnost Estel Professional se asi 10 let zabývá výrobou různých kosmetických prostředků a získala popularitu u mnoha žen v různých zemích. Výrobky pro péči o vlasy jsou vyráběny s využitím moderních technologií, prochází vážným certifikačním postupem a mají následující výhody:

 • široká škála balzámů pro všechny typy vlasů;
 • použití přírodních složek bez nepříznivých účinků;
 • vitamínové a regenerační komplexy;
 • Neustálá aktualizace řad balzámů.

Každá žena si může vybrat produkt Estel, který opravdu potřebuje: na dlouhé nebo křehké vlasy, sérum na štípané konečky, hydratační, vyrovnávací nebo výživné a mnoho dalších účelů. Dále bude každý pohled podrobněji diskutován.

Druhy

Tam jsou univerzální produkty Estel pro všechny typy vlasů. Mezi ně patří například hydratační balzám "Otium Aqua", který dodává vlasům lesk a pomáhá vytvářet dobrý styl, zjednodušuje česání. Obsahuje aminokyseliny a přírodní jojobový olej. Tento prostředek je možné aplikovat denně a láhev o objemu 200 ml bude stačit pro dlouhodobé použití.

Mezi univerzální gely patří balzám "Curex Classic" na bázi broskvového oleje, bohatý na vitamíny.

Estelská barviva jsou reprezentována různými odrůdami. Žlutý gel "Prima Blonde" Má příjemnou vůni a láhev na 250 ml vydrží dlouho. Efektivně zvládá odstranění odstínů žluté a červené barvy, které dávají vlasům stříbřitou studenou barvu.

Perlový balzám "Estel Vita Blonde" schopný dát bohatou barvu, stříbrný vzhled "Vzorec kvality" vytváří nádherný obraz pro blondýnky a prostředky pro blond vlasy “Estel Deluxe " má více než 140 odstínů.

Laminované gely pro lesk od této společnosti jsou reprezentovány řadou "De Luxe Keratin". Sada obsahuje 5 zkumavek se silnou texturou, která se přidává do barvy. Nástroj může být použit pro lesk v kořenové zóně a pro celou délku vlasů.

Estel Therapy gel pro vyrovnání struktury vlasů je vhodný, pokud se chcete zbavit kudrnatých kudrnatých zámků. Nářadí se nanáší po dobu 2-3 minut a poskytuje viditelný výsledek, lze jej použít po malbě. Vyrovnávací balzám Estel Therapy činí vlasy měkčími a hedvábnými.

Značka linie

Značka je zastoupena několika řádky, z nichž každá účinně zvládá určité úkoly:

 • znamená "Estel Curex" určené k obnovení křehkých nebo poškozených vlasů;
 • řádek "Otium" obsahuje řadu různých balzámů pro všechny typy vlasů: dlouhé a krátké, světlé a tmavé, rovné a kudrnaté, stejně jako všestranné výrobky;
 • balzámy "Estel Wavex" pomoci těm ženám, které chtějí dělat kadeře perm;
 • Estel Deluxe produkty jsou používány pro barvení a výběr barev je prostě obrovský;
 • balzámy "smysl" také určené pro barvení, ale opatrnější, aniž by to poškodilo kadeře po opakovaném použití.

Existují i ​​další sady balzámů, například prostředky pro vyrovnání a lesk a pro upevnění zdravotnických prostředků pro poškozenou strukturu vlasů.

Jak si vybrat

Chcete-li koupit skutečně originální balzám od výrobce Estel, musíte použít pouze osvědčené kosmetické obchody nebo spolehlivé online zdroje. Známky tohoto balzámu jsou následující:

 • každá varianta obsahuje výtažky z přírodních rostlin, semen nebo ovoce, aktivních komplexů, aminokyselin a vitamínů;
 • vůně z balzámu příjemná, ale ne expresivní;
 • konzistence je silná a homogenní;
 • barva je neutrální;
 • přípravek nezpůsobuje alergie nebo podráždění kůže;
 • Balzám rychle nezaschne.

Pokud tyto podmínky nejsou splněny, pak je s největší pravděpodobností falešný. Před nákupem byste měli pečlivě prostudovat složení a nárokovaný účinek. A samozřejmě k nákupu výrobku pro váš typ vlasů. Pokud máte nějaké pochybnosti, měli byste si z řady "Otium" koupit univerzální balzám.

Složení

Všechny balzámy na vlasy Estel obsahují vitaminy pro výživu od kořene po špičku: B, C, E, R. Aminokyseliny a ceramidy zajišťují tvorbu keratinu, bílkoviny, která tvoří vlasové buňky. Přírodní složky - extrakty a oleje broskví, jojoby, mořských minerálů posilují kadeře a dodávají jim vitalitu.

Abychom se zbavili nažloutlosti, vyvinuli specialisté Estel speciální recepturu "Platinum Pearl".

Komplexní "Butterfly" se používá k poskytnutí lehkosti a hedvábí. Barviva z řady Estel Deluxe obsahují speciální pigmenty.

Způsob použití

 • Laminovací balzámy dodávají lesk aplikovaný štětcem s rozložením po celé délce. Před zákrokem je nutné důkladně umýt vlasy šamponem a v žádném případě je nesušte fénem, ​​ale pouze otřete ručníkem. Vlasy by měly být mírně vlhké. Po nanesení přípravku na lesk se vlasy umístí do plastového víčka a nechají se stát 20 minut. Pak musí být důkladně vyčištěny.
 • Estel produkty pro barvení před použitím se smíchají s kyslíkem v poměru uvedeném na obalu. Pak se směs aplikuje hladkými pohyby po celé délce od kořenů až ke špičkám a udržuje se po dobu 35-40 minut. Po zákroku se vlasy důkladně promyjí a suší pomocí ručníku nebo vysoušeče vlasů.
 • Estel vyživující a obnovující balzámy se aplikují na čisté, suché vlasy a stárnou 15 minut. Po použití se produkt opláchne teplou vodou. Průměrná četnost zákroku je jednou za 3 dny.

Recenze

Ženy většinou mluví pozitivně o vlasových výrobcích od tohoto výrobce. Jsou ceněny pro svou rozmanitost druhů a schopnost najít přesně to, co je potřeba. Oni také si všimnou jejich dostupné ceny a skutečně účinek, který je uveden na obalu.

Vlasová kosmetika Review Estel Pro suché a poškozené vlasy viz video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky