Balzám na vlasy

Balzám na vlasy

Naše vlasy pravidelně vystavujeme vysoušeči vlasů, žehlení, curlingu, různým stylingovým výrobkům a účesům. V nepřítomnosti zotavení a dobré péče, vlasy rychle ztrácí svou sílu a přitažlivost, stávají se matnými a křehkými. Časy, kdy je třeba ošetřit masku nebo pleťové mléko, aby se smísily všechny ingredience v kuchyni a lékárni a počkaly několik hodin, než se projeví. Výrobci vytvářejí efektivní nástroje v nejvhodnějších formátech pro použití, jednají okamžitě. Jedním z těchto prostředků je balzámový sprej na vlasy.

Způsob použití

Tyto balzámy jsou velmi pohodlné balení, kompaktní a stříkané. Před použitím lahvičku jemně protřepejte. Po umytí vlasů, můžete aplikovat sprej na mokré, ručníky-sušené vlasy nebo na čisté, suché vlasy. Sprej od středu ke koncům vlasů, pro kořeny se nedoporučuje používat.

Pokud se balzám nevypere, vlasy nechejte běžným způsobem.

Akce

V jejich působení jsou spreje podobné běžným balzámům, které aplikujeme po šamponu a opláchneme vodou. Neutralizují alkalický účinek povrchově aktivních látek, vyhlazují vlasovou strukturu, usnadňují ji, usnadňují česání, přidávají lesk a příjemnou vůni. Vlasy se stanou poslušnými, snadněji se stylují.

Na policích najdete nesmazatelné balzámy s funkcí tepelné ochrany, jsou dobře chráněnými kadeřemi před škodlivými účinky vysokých teplot.

Složení a užitečné složky

Aby byl produkt účinný a výsledek použití potěšil zákazníky, výrobci obohacují kompozice o užitečné přísady a extrakty. Je důležité zvolit nástroj podle typu vlasů, protože různé komponenty plní různé funkce.

Balzámy na suché vlasy často obsahují:

 • Bambucké máslo;
 • Arganový olej;
 • Extrakt z avokáda;
 • Med;
 • Mandlový olej;
 • Aloe vera.

Ve fondech určených na péči o mastné vlasy přidejte:

 • Hlína;
 • Zelený čaj;
 • Kopřiva;
 • Lopatkový vývar;
 • Citronová infuze;
 • Máta peprná.

Kromě toho lze v prostředcích nalézt různé minerály, růstové vitamíny a moderní inovativní doplňky.

Vyhněte se doporučené kosmetice, která obsahuje alkohol, sulfáty, neumývatelné silikony.

Výrobcové a populární produkty

Nezmazatelné balzámy-spreje nabízí známou síťovou společnost Avon. Dva nejznámější produkty z řady rostlin "Avon Naturals" - balzámový sprej "Malina a ibišek" a "Absolutní moc. Meruňka a bambucké máslo." Soudě podle hodnocení, mnoho použitých dívek jsou šťastní a doporučují je pro použití. Poznamenávají, že finanční prostředky jsou levné, změkčují prameny a nechávají je příjemnou ovocnou vůní. Kadeře nedostávají tuk a nestávají se těžkými, mají dobře upravený vzhled.

Hibiscus Má velmi příznivý vliv na vlasy. Je to přírodní antioxidant a obsahuje mnoho užitečných organických kyselin a aminokyselin.

Více o sprejech Avon v dalším videu.

Bambucké máslo součástí spreje "Absolutní moc", obsahuje nejcennější mastné kyseliny a účinně obnovuje vlasovou strukturu.

Také nesmazatelné expresní kondicionéry od Gliss Kur. V recenzích jsou tyto spreje také většinou chváleny. Všimnou si, že přidávají lesk kudrlinkám, jsou úsporné, odstraňují přebytečnou nadýchanost a prodávají se téměř ve všech kosmetických obchodech.

Existuje také mnoho pozitivních recenzí o spreji klimatizace. "Elseve" od L'Oreal. Dívky píší, že ve spojení s jinými prostředky linie přispívají k restaurování, posilování a růstu vlasů. Dobrá pomoc při česání a stylingu.

Tipy

Aby vlasy byly vždy potěšeny svou krásou a silou, musíte se o ně starat a určitě by měly být komplexní. Pravidelně nenahrazujte tradiční balzámy a masky. Balzámový sprej je vhodný při cestování, kdy není možné nést spoustu lahví s kosmetikou, nebo když není čas aplikovat balzám do sprchy.

Někdy nemusí být balzám, jako každá jiná péče, vhodný pro vlasy.

Nezapomeňte si poznamenat svůj stav před použitím nového nástroje a stavu za pár týdnů. Některé komponenty mohou nepříznivě ovlivnit stav vlasů, zaschnout, snížit objem, hmotnost nebo znečištění. Čím dříve si všimnete, že vám nástroj nesedí a přestane ho používat, tím méně to bolí. Vždy se řiďte pokyny na obalu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky