Estelský stínicí balzám

Estelský stínicí balzám

Každá žena se snaží vypadat stylově a atraktivně. Důležité v procesu vytváření krásného obrazu vlasů, protože záleží na jejich barvě, brilanci a hladkosti, jak rafinovaný vzhled bude mít účes. Moderní balzám na barvu Estel vám umožní měnit odstín vlasů bez poškození jejich struktury. Tento nástroj pečlivě pečuje o kadeře, naplňuje je silou a krásou.

Vlastnosti

Estel odstín vlasy balzámy jsou ve velké poptávce mezi ženami. Plně odpovídají mezinárodním standardům kvality a vyznačují se nesrovnatelnou efektivitou, což potvrzují četné recenze. Hlavní rysy těchto kosmetických přípravků jsou:

 • absence ve složení čpavku a peroxidu vodíku;
 • měkký dopad na konstrukci;
 • rychle spláchnutí;
 • snadné použití a rovnoměrné rozložení;
 • klimatizace účinek;
 • pěkný vůně;
 • hluboké zvlhčení, výživa a ochrana vlasové struktury.

Díky UV filtrům je tonizační efekt dokonale zachován i pod vlivem přímých paprsků slunce, které naplňují vlasy světlou barvou a zdravým světlem. Nástroj šetrně pečuje o kadeře, zabraňuje vzniku sucha, otupělosti a ztráty. Složky jsou vybírány tak profesionálně, že při použití výrobku je zcela vyloučen výskyt alergie. Použití barevného balzámu je tedy s ohledem na barvy naprosto bezpečné.

Schopnost rychle opláchnout umožňuje experimentovat s vzhledem bez poškození vlasů. Ve srovnání s barvou, po použití balzám kudrlinky silnější, zdravější a krásnější, což vám umožní aktivně používat, bez strachu o integritu vlasové struktury. Kromě toho, po barvení těmito produkty, prameny nevyžadují dodatečnou péči ve formě masek nebo jiných podobných postupů. Estelský balzám na stíny poskytuje kompletní a komplexní péči v jedné láhvi.

Cenově dostupná cena je také důležitým faktorem při nákupu této drogy, takže je k dispozici pro všechny příchozí.

Druhy

Ve srovnání s barvou má Estel tóny balsamu určité rozdíly. Nedoporučuje se pro použití v zesvětlovacích vlasech. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že lehké prameny po barvení se stmaví a tmavé stíny získají vhodný odstín. Tato vlastnost musí být zohledněna v procesu výběru podobného léku pro barvení vlasů.

Výrobce nabízí dvě řady těchto nástrojů, které mohou být použity doma - to "Solo Ton" a "Love Nuance". První typ obsahuje ve svém složení UV-filtr a mangový extrakt, díky kterému se vlasy dobře upravují a dobře hydratují. Jejich série se skládá z 18 různých odstínů. Druhý typ obsahuje bohatý komplex keratinů, takže dokonale vyhlazuje texturu a činí kadeře hedvábné. Paleta těchto balzámů obsahuje 17 nádherných odstínů, mezi nimiž jsou možnosti speciálně určené pro šedé vlasy.

Pro blondýnky

Blondýnky si jsou dobře vědomy problému vzniku nepříjemného žlutého odstínu po barvení. Estel balzámy obsahují speciální pigmenty, které zabraňují vzniku žloutnutí na kudrlinkách, což umožňuje poctivý sex vždy vypadat stylově a moderně.Taková pěkná funkce vám umožní zapomenout na ošklivý žlutý odstín a plně si vychutnat úžasnou krásu a jas zvolené barvy.

Mezi nejoblíbenější patří takové odstíny jako Pearl, Beige, Sunny a Polar.

Pro tmavé vlasy

Po barvení tmavých vlasů se vždy doporučuje aplikovat balzám na Estelův odstín, který nejenže vyživuje vlasovou strukturu, ale také činí barvu co nejsycenější. Tento nástroj dělá vlasy měkké a lesklé, příznivě ovlivňující celou strukturu pramenů. Malované kadeře jsou pod spolehlivou ochranou před negativními faktory, stejně jako vždy vypadají stylově a atraktivně. Pravidelné používání nástroje umožňuje udržet jas barvy a překvapit okolní sytost.

Mezi nejoblíbenější patří takové odstíny jako Cognac, Chocolate, Ruby, Beaujolais a Mahagon.

Pro šedou

Estelský balzám značky Estel je vynikajícím nástrojem pro malování prvních šedých vlasů. Skládá se z velmi užitečných prvků, které zajišťují rovnoměrné rozložení barviva a šetrnou péči o strukturu. Přítomnost komplexu keratinů v něm přispívá k regeneraci a obnově vlasů. Po prvním použití je vlasová struktura plně obnovena, pečlivě vybarvena v požadovaném tónu, čímž je obraz krásný a úplný.

Mezi tyto produkty patří například odstíny Champagne, Cote d'Azur a Vanilkové mraky.

Složení

Tento přípravek se vyznačuje přirozeným a neškodným složením. Profesionálně vybrané komponenty se dokonale harmonizují, obklopují vlasy opatrně a obnovují poškozené oblasti. Pro každý typ výrobku je vyvinut individuální vzorec s přihlédnutím k určitým vlastnostem a potřebám vlasů. Součástí komplexu keratinu je úžasná jemnost a elegantní lesk. Každá složka má pozitivní vliv na vlasy, což je činí poslušnými, zdravými a krásnými.

Barviva přírodního původu rovnoměrně padají na povrch a po 7 postupech se snadno vymývají. Nejvíce pečlivě vybraná kompozice vám umožní používat tento balzám, stejně jako v profesionálních prodejnách a doma. Užitečné oleje a výtažky z léčivých rostlin šetrně eliminují viditelné defekty a vyplňují kadeře zdravým zářením.

Po barvení získávají vlasy zcela nový vzhled, naplněný zdravým leskem, hedvábností, jemností a ustupují česání. Kromě toho jsou vlasy znatelně silnější, ne stratifikované a neztrácí svou nedotčenou krásu.

Barevná paleta

Zákazník nabízí několik typů balzámů Estel tint, mezi nimiž si každý může vybrat nejvhodnější variantu. Všechny jsou rozděleny do tří kategorií:

 • "Estel Solo Ton". Neobsahuje škodlivé složky, takže se jemně stará o strukturu vlasů a poskytuje jim náležitou péči. Účinek kondicionéru dodává vlasům jemnost, pružnost a lesk a mangový extrakt proniká hluboko do struktury pramenů, zvlhčuje je, vyživuje je užitečnými prvky a obnovuje vlasy od kořene po špičku. Speciální UV filtry spolehlivě chrání kadeře před nepříznivými účinky slunečního světla. Konzistence výrobku je velmi příjemná a snadno se šíří po celé délce, bez šíření a bez nepříjemných pocitů. Nejběžnější odstíny tohoto typu jsou Ash Silver, Cherry, Pearl, Golden Walnut, Béžová, Burgundsko, Cognac, Bordeaux a Red Night.
 • "Estel Love Nuance". Tato možnost zahrnuje 20 elegantních odstínů, jejichž paleta je originální a je skutečným módním trendem.Tato linka je určena speciálně pro světlé a šedé vlasy. Po aplikaci se kudrlinky stávají velmi měkkými, elastickými, hladkými a učenými. Nástroj se vyznačuje jemným působením na vlasovou strukturu, protože je obohacen o plnou péči. Mezi nimi patří mezi ně například červená měď, skořice, zralá třešeň, čokoláda, stříbro, Azurové pobřeží a šampaňské.
 • "Estelská kvalita péče o barvy". Má hustou, ale velmi příjemnou texturu fialové barvy, a když se aplikuje na povrch vlasů, jeho tón se stává mnohem tmavším, ačkoliv tato vlastnost neovlivňuje konečný výsledek barvení vůbec. Snadno se nanáší a rychle omývá. Prameny jsou naplněny zdravým zářením, hladkostí, kromě dokonale přístupného česání a stylingu. Tento jedinečný nástroj umožňuje snadno vytvořit elegantní účesy doma. Nejoblíbenější jsou odstíny jako černá káva, granátově červená, perleť a plamen.

Stojí za zmínku, že správně zvolený odstín balzámu bude hlavním faktorem pro dosažení požadovaného výsledku. Styl nebo účes bude vždy vypadat stylově a co nejatraktivněji. Jeho složení navíc poskytne vlasům nezbytnou péči a bude mít vždy reprezentativní a zdravý vzhled.

Jak používat

Aby proces barvení přinesl pozitivní efekt a dobrý dojem, je nutné dodržovat základní pravidla pro aplikaci balzámu Estel. Pro začátek stojí za to si vzít ochranné rukavice, klobouk a ručník, který učiní nadcházející proces co nejpříjemnějším a nejpohodlnějším. Poté můžete přistoupit k přímému postupu malování vlasů:

 • Nalejte potřebné množství prostředků do vhodné nádoby, zředěte vodou a míchejte až do homogenní hmoty. Správně určete proporce, které vám pomohou při přípravě balzámu. Vše závisí na délce a tloušťce pramenů. Čím delší a objemnější vlasy, tím více zbarvení balzámu pro jeho zbarvení.
 • Výslednou látku jemně rozprostřete na povrch předmývaných a mokrých vlasů s masážními pohyby. Pro zjednodušení procesu barvení můžete použít speciální kartáč. Doporučujeme začít malovat od týlní oblasti, hladce se pohybovat po celé délce srsti od kořene ke špičce.
 • Je-li výrobek aplikován, je nutné udržet kudrlinky pod plastovým víčkem po dobu 30 minut, poté důkladně opláchnout pod teplou tekoucí vodou. Pokud je potřeba vytvořit více syté barvy, může být doba expozice prodloužena o dalších 10 minut. Nejčastěji je to nutné při použití tmavých tónů.

Odborníci doporučují pravidelně používat Estel odstín balzám v těchto případech, pokud chcete zachovat výslednou barvu co nejdéle. Když stín neodůvodňuje požadovaný výsledek, pak bude trvat nejméně 7 šamponovacích postupů, aby byl odstraněn. Po propuštění nebo vyjasnění by měly uplynout alespoň dva týdny a teprve poté může barvení začít rovnoměrně a krásně. Všechny tyto vlastnosti je třeba vzít v úvahu při zahájení procesu barvení, protože konečný výsledek přímo závisí na správně zvolené technologii.

Recenze

Četné recenze představitelů krásného statu jsou hlavním důkazem toho, že balzám Estel odstín má nejvyšší ukazatele kvality, díky čemuž je široce požadován mezi ženami, které se vždy snaží o dokonalý vzhled. Mnozí z nich tvrdí, že tento úžasný nástroj má úžasný účinek a je schopen plně obnovit poškozenou strukturu v extrémně krátkém časovém období a naplnit ji zdravím a přírodní krásou. Objevuje se úžasná jemnost, hedvábnost a příjemná vůně. Vlasy vypadají dobře upravené a vyzařují báječnou záři.

Na rozdíl od nátěru se balzám na odstíny dokonale hodí na povrch vlasů, přičemž zcela zanechává stopy na pokožce hlavy, což je velkou výhodou. Cenově dostupná hodnota tohoto nástroje dává každému možnost nezávisle vyhodnotit všechny jeho vlastnosti a plně si vychutnat nesrovnatelný efekt. Tento lék si můžete koupit téměř ve všech kosmetických obchodech.

Uživatelé si všimnou následujících výhod balzámů Estel tint:

 • cenově dostupné;
 • široká škála odstínů;
 • vynikající výkon;
 • snadné použití.

Ženy, které tento nástroj používaly k malování šedivých vlasů, si jsou jisti, že je to tento barevný balzám, který ho natírá tak pevně, jak je to jen možné, a naplňuje tak obraz čerstvostí a novinkou. Kromě toho je ideální pro krásné dámy různých věkových kategorií. Tento úžasný nástroj dodává vlasům vitalitu a energii, takže budou mít vždy zdravý a dobře upravený vzhled. Přítomnost mezinárodních certifikátů kvality ukazuje, že výrobek splňuje všechny normy a normy platné pro tyto produkty. Proto i doma můžete poškozené prameny snadno obnovit pomocí vysoce kvalitního balzámu značky Estel.

Níže je uveden přehled videa Estel Quality Color & Care tint balsam.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky