Tón balzám koncept

Tón balzám koncept

Tón balm koncepce, na rozdíl od různých barev vám neumožňuje radikálně měnit barvu vlasů, ale přizpůsobit ji počtu tónů. Existují i ​​jiné rozdíly, díky kterým mnoho žen oceňuje tento druh kosmetiky.

Vlastnosti

Tónovací balzámy se po použití omývají a po 3-4 týdnech se mohou vrátit k přirozené barvě vlasů. To je možné díky speciálním pigmentům v kompozici, které nepronikají hluboko do vlasové linie. Takže můžete bezpečně experimentovat s odstíny, bez strachu ze ztráty předchozí barvy, na složení těchto fondů neporušuje strukturu vlasů. Balzámový koncept nemá žádný amoniak a jeho složky, což může vést k matnému stínu.

Pigmenty obsažené v balzámu odstínů zůstávají pouze ve vnějších šupinách vlasů, aniž by pronikly do jádra jejich jádra, a proto se snadno vymývají. Při aplikaci není nutné používat další produkty pro péči o pokožku, která by zvlhčovala nebo zabraňovala vypadávání vlasů. Koncept Balsam má ve srovnání s barvou následující výhody:

 • vytváří speciální film chrání před vyhořením a vystavením slunečnímu ultrafialovému záření;
 • omývá se po několika promývacích postupech běžnými šampony, maximálně 4 týdny;
 • pomáhá zbavit se žloutnutí, například po zvýraznění;
 • schovává šedé vlasy.

Vlasy po aplikaci si zachovávají lesk a měkkost. Velké množství konceptových balzámů jsou prezentovány s různými barvami a efekty, které lze snadno najít v každém kosmetickém oddělení. Jejich paleta může být míchána, získává nové originální odstíny.

Linie finančních prostředků

 • Řada balzámů z konceptu čerstvé nahoru je určen pro vyrovnání tónů a korekci odstínů bez narušení struktury a křehkosti. Mohou být použity mezi základními postupy barvení. Kromě pigmentů existují aktivní složky, které posilují, urychlují růst a dodávají vlasům zdravou svěžest. Jedná se o lněný olej, vitamíny A, B, E, F, přírodní vosk, lecitin a další složky. Existuje mnoho odrůd pro lehké, tmavé, hnědé nebo světle hnědé vlasy a samotný balzám se prodává ve vhodné 300 ml plastové láhvi.
 • Řada produktů Koncept "Arctic blond" \ t pomáhá zbavit se žloutnutí - problém, který mnoho blondýnek čelí. Zvláště často se může objevit po zvýraznění nebo pravidelném barvení. Tónový balzám má hustou gelovou konzistenci tmavě fialové barvy. Po použití konceptu „Arctic Blonde“ dodává jednotný odstín, navíc působí jako pečující šampon: vlasy nejsou zamotané a snadno se rozčesávají.

Složení

Prostředky pro korekci odstínů konceptu mají následující komponenty:

 • různých druhů pigmentů které se ukládají na vlasové váhy a vytvářejí ochranný film se specifickou barvou;
 • ricinový olej poskytnutí rovnováhy lipidů;
 • včelí vosk zpevňující struktura vlasů;
 • lněný olej poskytující zvlhčující účinek;
 • lecitin a vitamíny, které posilují a vyživují vlasy.

Složky Concept Balsam jsou naprosto neškodné a nemají nepříznivý vliv na vlasy, pokožku obličeje a hlavy.

Barevná paleta

Ženy si mohou vybrat barvu, kterou se jim líbí z široké palety poskytované výrobcem Concept. To je nutně uvedeno na obalu. Nebojte se barvy balzámu v láhvi, obvykle je hustá fialová nebo černá. Ale i přes to dává požadovaný výsledek.

Balsamová perla nebo arktická blondýna je určena pro ne zcela přirozené blondýnky, to znamená, že je-li po kosmetických procedurách žlutá nebo tmavé kořeny.Navzdory bohaté tmavé barvě úspěšně koriguje a vytváří zcela jednotný a jasný odstín.

 • TonicKoncept Čerstvé Hnědé"u hnědých odstínů se dokonale vyrovná s výpadkem několika tónů a skryje možné šedé vlasy."Čerstvý pro Fair Hair"Ideální pro světle hnědé vlasy, a může být používán pravidelně. Nástroje z této řady balzámů jsou schopny zachovat integritu často namalovaných kudrlinek, aby je vrátily do pružnosti a hedvábí."
 • Pro měděné odstíny použijte balzám tonikum "Concept Profy Touch" úspěšněkterý dokonale vyživuje a udržuje teplé přírodní barvy i po vícenásobném barvení. Bude se vyrovnávat s barvením tmavých kořenů. Nástroj "Concept Profy Touch" lze použít střídavě s jinými podobnými odstíny.

Jak si vybrat

Při výběru odstínu balzámu je třeba vzít v úvahu úroveň jeho trvanlivosti. Záleží na typu barvy v kompozici a na výstavách jaký čas si zachová svůj účinek:

 • Dočasné balzámy s úrovní odporu 0, ideální pro ženy, které chtějí experimentovat s novou barvou, vyberte nejúspěšnější nebo změňte odstíny jednotlivých pramenů. Jsou velmi snadno použitelné, rychle se omývají, existuje obrovská paleta druhů. Mezi ně patří například "Concept Start".
 • Nerezistentní balzámy s úrovní 1 používá se pro polotón nebo zvýšení intenzity barvy. Jsou neškodné, protože v jejich složení neobsahují čpavek, nepoškozují přirozenou barvu, ale po několika cestách do sprchy se omývají.
 • Level 2 nebo semi-resistentní tonika již intenzivně zabarvené v důsledku peroxidu vodíku v prostředku. Lze použít jako alternativu k barvení vlasů, pouze musíte pravidelně obnovovat barvu.
 • Odolné balzámy se 3 úrovněmi odporu schopny natrvalo natírat a dodávat zcela nové odstíny. Na rozdíl od barev však obsahují různé rostlinné oleje, které zvlhčují a zabraňují rozbití.

Dalším kritériem při výběru balzámu je stín podle mezinárodní škály přírodních tónů. Obvykle je na balení několik čísel, po přečtení je snazší zvolit si svůj vlastní typ.

První číslo udává, jak tmavá je barva vašich vlasů.černá až světle blondDruhý znamená hlavní stín - odpřírodní "na" perlu". Poslední číslice (nebo dvě) označuje další odstín. Je užitečné mít takové měřítko s vámi, což usnadní rozhodování.

 • Pro blondýnky Koncepce nástroje s nízkou úrovní odporu 0 nebo 1, které nejsou schopny ztmavnouta s negativním účinkem se snadno vypere. Můžete použít "Fresh Up" odpovídající barvy: světle hnědá, světlá blond, světle blond. K neutralizaci žloutnutí na světelných vláknech se hodí "Concept Arctic Effect".
 • Pro brunetky Dobře se hodí odolné balzámy 2 nebo 3 úrovně. Jsou schopni intenzivně malovat v tmavých barvách. Jedná se o produkty konceptu Fresh Up Brown: tmavý kaštan, tmavý kaštan nebo černá.
 • Pro šedé vlasy Je nutné zvolit tonikum s vysokou výdrží a aplikovat přesně svůj odstín. Výběr od výrobce Concept je široký a umožňuje zvolit přesně to, co potřebujete. Tyto balzámy mohou být použity v kombinaci s jinými léčivými nebo barvícími činidly.

Při výběru barevného odstínu, kromě odstínu na barevné škále a úrovni odporu, je nutné zvážit, jak často dochází k barvení nebo jiným postupům s vlasy: perm, zvýraznění. Pro použití proti šedivým vlasům je nutné znát přibližně množství šedých vlasů a podle toho zvolit médium podle intenzity akce.

Pokud bylo dříve použito přírodní barvivo, musíte být opatrní při proceduře tónování. Mnoho léků, jako je henna nebo basma, může mít negativní účinek v kombinaci s balzámem. Chcete-li se zbavit šedých vlasů, je nejlepší aplikovat koncept toniky z těch nejpřirozenějších odstínů.. S velmi lehkými přírodními kudrlinami stojí za to použít jejich tmavnutí postupně během několika procedur. V tomto případě aplikujte barvy s různou intenzitou - nejprve lehčí, pak tmavší.

Při nákupu v obchodě je nejlepší konzultovat zkušeného prodejce, který může skutečně navrhnout nejúspěšnější typ balzámu. A ujistěte se, že věnujte pozornost skladovatelnosti před akvizicí.

Jak používat

 • ProstředkyKoncept Čerstvé Nahoru"aplikuje se na vlasy rovnoměrně po celé délce, je lepší použít rukavice. Pro korekci světlého odstínu, balzám je uchováván po dobu nejvýše 10 minut, pokud je vyžadováno intenzivní zabarvení, pak 15 - 20 minut. Poté se zbytky omyjí teplou vodou bez šamponu, vlasy se suší.
 • Gely konceptu "Arctic Blonde" se aplikují rukou na vlasy po dobu 5-10 minut, poté se omyjí teplou vodou bez použití šamponů. Navzdory husté tmavě fialové struktuře se snadno umývá, a to i z rukou - pro aplikaci nejsou nutné žádné rukavice.

Kromě toho jsou pro všechny typy balzámů s barvami doporučení pro účinné použití:

 • Toniky jsou navrženy tak, aby stmívaly několik tónů, nemají žádný zjasňující účinek. Vzhledem ke svému tlustému stínu byste je neměli držet na hlavě déle než 15-20 minut, jinak se mohou vlasy stát nepřirozenými barvami.
 • Aby se snížila intenzivní barva, můžete zředit balzámy odstínů běžnými šampony nebo kondicionéry. To platí zejména pro odstíny fialové, modré nebo stříbrné.
 • Na rozdíl od skutečných barev je třeba tonika aplikovat pouze na čisté vlasy.
 • Zbývající produkty by neměly být odstraňovány šampony. S tímto vyrovnat obyčejnou vodu.
 • Pro aplikaci můžete použít měkký štětec, Po každém použití důkladně omyjte.
 • Nepoužívejte prostředek perm.

Aby bylo možné zcela zbavit se nového odstínu, stačí si umýt vlasy pro koncept balzámy 2-3 krát. Poté můžete použít barvu nebo jiný druh tonika. Pokud se chcete co nejrychleji zbavit nové barvy, můžete použít kefírovou masku na vlasy s lopuchovým olejem nebo speciální kosmetikou pro odstranění pigmentace.

Recenze

Ženy, které opakovaně používaly balzámy Concept, je oceňují pro trvalé zachování požadovaného odstínu po dlouhou dobu bez ztráty intenzity. Současně, pokud je to žádoucí, je snadné se ho zbavit, např. Pomocí odstraňovače barviv „Concept Soft Skin“, který lze použít i pro citlivou pokožku.

Balzámy ze série "Fresh Up", "Arctic Effect" a "Profy Touch" Obdrželi pozitivní recenze vzhledem k tomu, že nemají škodlivý účinek, vlasy neztrácejí své přirozené vlastnosti a zachovávají si svůj lesk a krásu. Někteří doporučují používat pravidelně, zejména ve spojení s konturovacími prostředky na ochranu kůže nebo kondicionérů.

Přehled konceptu „Blond“ šamponu naleznete ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky