Paleta tonálního balzámu "Tonica"

Paleta odstínů balzamu

Pokud jste unaveni vlastní barvou vlasů, nebo chcete přidat nový odstín k pramenům nebo ochránit existující barvu před vyluhováním, můžete takový kosmetický nástroj použít jako balzám na odstíny.

Značka "Tonika" představuje kupujícím obrovský výběr odstínů v balzámech. To vám umožní experimentovat s barvou, přidat kombinaci nových odstínů. Náprava kromě barvení dokonale pečuje o vlasy, takže je dobře upravená, měkká, dodává zdravý lesk.

Vlastnosti

Stínicí prostředky značky "Tonic"vyrobeno společností"Rocolor„, Dokáží drasticky změnit barvu přírodních blonďatých, šedých a hnědých vlasů, na tmavých vlasech znatelně mění odstín, dávají nová barviva a jsou vhodná pro přírodní vlasy jakékoliv barvy, včetně červené, blond, světle hnědé a hnědé.

V závislosti na původním odstínu, můžete ji změnit ve směru červené, kaštanové, zlaté nebo světle hnědé tóny. Mnoho dám, jako je fialové a červené spektrum. A mladé dívky jsou často vhodnými ořechy, čokoládou, lilkem nebo perlovými barvami.

Vlasové produkty této značky mají velké množství výhod:

 • paleta odstínů je opravdu bohatá a pestrá, každá žena může najít atraktivní barvu mezi jejím sortimentem;

 • použití je možné s prakticky libovolnými barevnými kadeřemišedá, světlá, blond nebo kaštanová;

 • při příliš častém mytí hlavy může barva trvat poměrně dlouho;

 • balzám nemá nepříznivý vliv na strukturu vlasového hřídelena rozdíl od běžných barev;

 • Mezi přísadami není přítomen amoniak.způsobení nenapravitelného poškození pramenů;

 • užitečné složky, získané z olejů a výtažků rostlin, péče o vlasy, jemnost a pružnost;

 • při použití můžete kombinovat různé prostředky pro získání jedinečného odstínu;

 • cena zboží je pro většinu kupujících zcela přijatelná;

 • barva se jednoduše vypere, pokud se něco pokazilo, nebo se mu podařilo nudit se, jak barevné pigmenty přetrvávají na povrchu vlasů, ale nepronikají dovnitř.

Při použití balzámů v souladu s pokyny, postup nezpůsobí žádné škody na pokožce hlavy. Proto jej lze opakovat tolikrát, kolikrát chcete.

Použití barviv má své nevýhody:

 • při použití nástroje s obzvláště jasnými barvami může být prádlo a oblečení špinavé;

 • vzhledem k tomu, že pigmenty nepronikají do vlasů, pro stabilní výsledek je nutné pravidelně opakovat tónovací proceduru;

 • na dříve natřených pramenech nebo při použití chemického provedení se barva může chovat nepředvídatelně;

 • příliš mnoho použití může způsobit, že kadeře budou příliš suché.

Složení

Tónovací balzámy "Tonic"může se chlubit nepřítomností amoniaku a jeho derivátů v počtu přísad. Mnohé barvy obsahují tuto látku, která má extrémně negativní vliv na vlasy. Je třeba čpavek, nebo jako by měl být řádně nazýván hydroxid amonný, aby se vytvořilo alkalické prostředí. To způsobuje otok vlasů v důsledku co začnou aktivně absorbovat barevné pigmenty, díky čemuž je barva odolnější a barva je jasná a sytá.

Ve fondechTonic„jeho funkce je nahrazena laurylsulfátem sodným, silným povrchově aktivním činidlem, které je často obviňováno ze všech hříchů kosmetického průmyslu.Opravdu má mezi důsledky používání nadměrné suchosti vlasů. Jeho škodlivý účinek je však mnohem menší než u čpavku.

Kromě hlavních účinných látek je balzám obohacen o velmi prospěšné složky. Mezi nimi je včelí vosk na prvním místě v koncentraci. Dokonale vyživuje kořínky vlasů, vyhlazuje jejich povrch, dělá je hladší a více učenlivý. Schopen bojovat s rozdělenými konci a učinit je méně viditelnými.

Extrakt získaný z lněného semínka má hydratační a výživný účinek. Vitamin F zvlhčuje a chrání prameny před poškozením. Kyselina citrónová dodává kudrlinkám přirozený lesk a jemnost.

Lze konstatovat, že složení výrobku není samozřejmě neškodné. Ale i mnoho šamponů obsahuje látky, jako je laurylsulfát sodný. S náležitou péčí a nízkou frekvencí používání to nezpůsobí žádné znatelné poškození. Nicméně, velké množství užitečných složek umisťuje produkt do poměrně vysokých poloh.

Jak si vybrat

Mezi různými odstíny tonického balzámu patří čtyři kategorie: čokoládová, světlá, tmavá a červená.

Blondýnci musí být opatrní s použitím odstínu.. Při výběru barvy je třeba mít na paměti, že se může ukázat být poněkud jasnější než to, co je nakresleno na obalu. To platí zejména pro červené tóny. Pro bělené prameny, odborníci doporučují používat odstíny s fialovými poznámkami, které pomohou zbavit se nenáviděné žloutnutí. Neponechávejte barvivo na vlasy příliš dlouho, jinak můžete získat barvu popela. Používáte-li pro světlou barvu jiný světlý odstín, můžete vytvořit efekt slunečního svitu ve vlasech.

Obecně se doporučuje zvolit odstín odstínu blízký přirozené barvě vlasů. Majitelé blonďatých vlasů budou mít blond a červené tóny. Pro kaštanové vlasy budou vhodnější červené a tmavé barvy. U tmavých vlasů můžete držet nástroj o něco déle, abyste získali bohatší odstín.

Obnovit barvu nebo dát jí lesk a přirozenost pomocí tónů zlata, stačí držet balzám na vlasy po dobu dvou až tří minut.

Měly by se řídit volbou odstínu v závislosti na barvě pleti dívky. Při studeném barevném provedení budou dělat červené a červené odrazy. Pro dívky s tmavou pletí s olivovou kůží je výběr vhodného tónu poněkud obtížnější, ale mezi obrovským rozsahem.Tonic"a je to možné."

Nedávno, kromě obvyklých barev, značka "Rocolor„Zákazníkům poskytl zajímavou a moderní řadu s účinkem biolaminace. Skládá se z následujících barev:

 • jasně červená;

 • přírodní spektrum, skládající se z čokolády, kaštanových odstínů a tónů espressa a cappuccina;

 • pro blondýnky: vanilka, ashen a creme brulee.

Paleta

Vyberte si barvy lépe v blízkosti přirozené barvy kudrlinek. Tmavovlasé dámy mohou mít rád odstíny čokolády a kávy, třešně nebo lilku, tmavé blond nebo černé. Pro majitele jasných vlasů se dobře hodí světlé barvy perleti, perel, "Teplý ořech"nebo"Pearl Ash".

Paleta tonických balzámů "Tonica" se skládá ze šesti úrovní barev, určených pro různé počáteční odstíny pramenů.

Pro blondýnky a blond odstíny nabízenyZakouřený Topaz", "Perla", modravý"Ametyst", platiny a popela. Tyto odstíny pomáhají vyrovnat se se žloutnutím, které se objevuje na světelných pramenech. S nimi můžete dosáhnout efektu popela a na šedých vlasech vytvořit živý, luxusní sortiment."

Pro světle hnědé vlasy, často nalezené v ruských dívkách, vhodný tón.Mléčná čokoláda", "Zlatý ořech", "Kouřově růžová", "Fawn", "Růžová perlaJedná se o jemné, lehké a teplé tóny, které umožňují, aby se kudrlinky leskly a hrály.

Pro mladé dámy s kaštanovými vlasy vyrábíme barvy.Mocha"a"Skořice", standardní světle hnědá a světlá blond, horká"Kubánský Rumba". Také v sortimentu jsou produkty s fialovým nádechem: "Bordeaux"a"Iris".

Pro nejtmavší vlasy tam jsou odstíny tmavé blond, "Čokoláda"a"Hořká čokoláda", "Zralé třešněLze uvažovat nestandardní barvy "Divoká švestka"a"LilekZvláště radikální jsou "Černá"a tón"Espresso"představující nejtmavší barvy skupiny."

Paleta obsahuje také zázvor a červené tóny. Jsou poměrně jasné a jasné "Indické léto"a"Mahagon". Tmavě hnědé a kaštanové prameny jsou vhodné odstíny: "Mahagon"a"Červený jantar".

Biolaminace je stále populárnější u spravedlivého pohlaví. Tento postup vytváří ochranný plášť kolem každého vlasu, který je chrání před poškozením, obnovuje a vyrovnává povrch, zabraňuje vyluhování barvy déle. Balzámy s účinkem biolaminace z "Tonic„ve srovnání se staršími bratry barví prameny rovnoměrněji, nedovolte, aby se vlasy zamotaly, přidávaly extra lesk a lesk a dlouhodobě si zachovávaly barvu. Tyto výrobky jsou prezentovány pro kaštanové kadeře s barvou espressa a tmavé čokolády.Cappuccino", "Zrzka"a"Kaštanově hnědá"barvy. Ideální pro jasnou hlavu"Creme Brulee"Pokud je třeba odstranit nažloutlé odrazy od bělených, pruhovaných pramenů, barvy budou nepostradatelné"Studená vanilka"a"Ash blond".

Jak můžete vidět, rozmanitost odstínů balzámů je velmi velká. A tam jsou produkty pro všechny zdrojové barvy. Každá žena si bude moci vybrat barvu vhodnou pro její vlasy. A pokud náhle došlo k selhání s výběrem odstínu, je snadné jej umýt speciálním nástrojem.Retonika"Ano, a jednoduché mytí vlasů odstraní barvu po několika týdnech."

Jak používat

Na rozdíl od běžných nátěrových hmot není pro použití balzámu zapotřebí žádné další rozpouštědlo, oxidační činidlo nebo jiné prostředky. Použitím takového množství komponent a vytvořením poměrně agresivního prostředí nátěr samozřejmě trvá mnohem déle než takový výrobek. Při použití odstínů by se měl tónovací postup opakovat po šesti nebo osmi mycích hlavách. Trvání přítomnosti rezistentní barvy bude určeno četností takového praní, protože pigment neproniká do vlasové struktury, ale zůstává na svém povrchu. Krása použití tonik je, že nepoškozují kadeře, můžete postup opakovat tak často, jak je to nutné. Aby vše šlo dobře, stačí sledovat kroky, které diktuje instrukce.

Jak malovat

Pro začátečníky je lepší zkontrolovat, zda je barva vhodná pro vás. To lze provést natřením jednoho pramene a pohledem na to, jaký stín se nakonec projevil. Vezměte prosím na vědomí, že nejlepší a nejrychlejší barvy jsou světlé barvy, jako je černá a fialová, lilek a čokoláda. Pokud je vše v pořádku, můžete začít malovat celou hlavu vlasů.

Nejprve je nutné provést šamponování obvyklými prostředky a suché kadeře osušit ručníkem. Měly by být ponechány mírně vlhké, ne úplně suché, ale ne mokré.

Nezapomeňte, že barva může snadno znečistit pokožku a oděv. Aby nedošlo k pádu na obličej a krk, jsou potřísněné dobrou vrstvou bohatého krému. Je lepší chránit ruce rukavicemi a také dávat na sebe staré oblečení, které není škoda zkazit barvivem. Kromě toho stojí za to chránit a instalatérské práce. V lázni je třeba nalít vodu a přidat pár bělicí čepice. Pokud však nebylo možné se vyhnout rozstříknutí barviva, kapky by se měly neprodleně očistit bělidlem nebo čisticím prostředkem.

Kompozice se nejlépe aplikuje od týlní oblasti směrem k chrámu. A pak si natřete rány a přední část vlasů. Nástroj rozložte hřebenem s častými zuby, nebo použijte speciální kartáč. To je nejlepší způsob, že umožní aplikovat nátěr tak, aby se nerozšířil a rovnoměrně položil. Je lepší nepoužívat kovové hřebeny a kartáče, protože při styku s kompozicí může dojít k oxidaci. Konečná barva bude záviset na správné aplikaci a rozložení kapaliny.

Doba potřebná k udržení složení na hlavě závisí na původní barvě vlasů a na požadovaném jasu výsledku. Chcete-li snadno tónovaný kroutí, jen počkejte pět minut. Pro intenzivnější tón počkejte deset minut. S tmavými vlasy a výsledkem výrazné barvy je nutné držet kompozici po dobu patnáct až dvacet pět minut. V návodu k produktu bude jasně uvedeno, jaký čas je pro daný postup přidělen.

Po čekání by měla být směs z vlasů vymyta. Udělejte to pravidelně teplou tekoucí vodou bez použití šamponu. Nejlepší je pokračovat v proplachování, dokud nebude tekoucí voda čistá. V opačném případě hrozí nebezpečí znečištění ručníků a oděvů. Nakonec můžete použít obvyklý balzám, který vám pomůže fixovat pigmenty. Pokud použijete pro opláchnutí vařené vody s citrónovou šťávou nebo extrakt z heřmánku, bude barva vypadat lépe a rychleji.

Pokud se vám barva vůbec nelíbí, můžete vždy použít speciální výrobek vydaný značkou "Rocolor"Tento produkt se nazývá"Retonika", odstraňuje odstín od vlasů. A čím lépe, tím dříve po nanesení barviva, po třech dnech už nebude směs schopna zcela vyprat barvu." A možná i nový obraz potřebuje jen trochu si zvyknout.

Jak se starat o barvené vlasy

Prostředky značky "Tonika" nemají negativní vliv na vlasy. Po tónování proto není nutné používat žádný speciální komplex péče o barvené vlasy.

Pro lepší fixaci barvy můžete použít balzám na ochranu barvy a omytí vodou. Dobrý účinek má oplachovací procedura a kadeře citronové vody. K tomu, v jednom litru vody rozvedené lžíce citronové šťávy. Takové prostředky by však neměly být přenášeny, masky, které obsahují jako základ kefír s vysokým obsahem tuku nebo olej z lopuchu a citronu, budou barvu omývat rychleji.

Pokud se použije balzám s biolaminačním efektem, péče o prameny se provádí přímo během barvení. Tyto produkty obsahují komplex rostlinných olejů a výtažků, které provádějí lehké a přirozené laminování vlasů. Jejich povrch je pokryt tenkou vrstvou, která vyhlazuje keratinové šupiny, vyhlazuje povrch a chrání před dalším poškozením. Po zákroku získají vlasy extra lesk a hladkost.

Recenze

Podle statistik shromážděných v různých zemích světa dává asi 80% žen přednost použití přesně tónovaných výrobků. Většina žen nechce drasticky změnit barvu. Potřebují jen přidat originální odstín novosti, sofistikovanosti, brilanci. Proto je tonika pro ně nejoptimálnější. Obrovským plusem je skutečnost, že balzámy nepokazí kadeře, protože neobsahují amoniak a jeho deriváty, nepronikají do hluboké struktury vlasů. Proto mohou být používány často bez strachu, že zůstanou suché a neživé prameny.

Takový nástroj se samozřejmě rychleji vymyje, protože barevný pigment se drží pouze na povrchu. Ale dámy to nebude děsit, protože vlasy můžete snadno znovu odstínit. A milovníci experimentů, takový obrat dokonce potěší.Obraz můžete měnit často a bez následků. Paleta odstínů navíc nabízí obrovský výběr.

Recenze zákazníků o tonálních balzámech "Tonika" najdete přímo naproti.

Poměrně velké množství výrobků se líbilo jeho ceně, žádnému poškození vlasové linie a dobré barvě ve finále. Ženy poznamenávají, že tento nástroj je mnohem lepší než podobné produkty v této kategorii. Samostatně si všimněte přítomnosti bohaté palety odstínů, což vám umožní vybrat si barvu tak, aby vyhovovala každému vkusu a náladě. Mnohým se podařilo získat v důsledku použití jasné barvy, skvělé pro experimentování s pohledy. Vlasy se po tónování stávají měkkými a ovladatelnými, podle recenzí zákazníků. Vynikající zachrání od žloutnutí na lehkých a bělených vlasech.

Opačné pohledy na výrobek jsou dost těžké. Některé použité nástroje nevidí absolutně žádný pozitivní efekt a péči. Jiným se výsledná barva nelíbila. Všimnou si, že se může stát obarveným, dostat jakýkoliv, dokonce i nazelenalý odstín, nebo dokonce vůbec nepostřehnutelný. Tam jsou často známky sucha a poškození kadeří.

Nepříjemným kupujícím se zdálo, že barva se velmi rychle vymyje z vlasů, ale toto může být považováno za vlastnost odstínových produktů. Také při barvení vlasů na velmi dlouhou dobu je třeba opláchnout vodou až do průhlednosti. Složení často rozmazává všechno, co se dotýká vlasů.

A mnozí jsou samozřejmě ohromeni cenou produktu, což z něj činí jeden z nejdostupnějších produktů tohoto typu na trhu.

Názory odborníků na prostředky se také liší. Někteří se domnívají, že se jedná o levný produkt, který nemá žádné pozitivní funkce. Na rozdíl od něj dávají drahé profesionální barviva, která jsou podle jejich názoru mnohem lépe schopna zvládnout svůj úkol. Jiní věří, že základní rozdíl mezi drahými analogy a značkou "TonicA ne negativní recenze jsou založeny na počátečním stavu srsti a individuální intoleranci, špatném výběru odstínů.

Uživatelé a odborníci zdatní v oblasti chemie nevidí ve složení tónovacích balzámů zvláště škodlivé látky. Mezi složkami je přítomen laurylsulfát sodný, který může poněkud vysušit prameny, ale tato složka je přítomna ve většině šamponů a gelů. Druhým rizikem je konzervační látka obsažená v nástroji. Ale obsahuje takové malé množství, které nemůže zkazit strukturu vlasů.

Jak je vidět z recenzí, z použití Bolzamu "Tonic"různí uživatelé dostanou úplně jiné výsledky. Musím říci, že soudě podle složení výrobku je výrobek docela dobrý a levný. A to je známo velkým počtem kupujících. Nicméně, jako každý nástroj, musí být vybrán moudře. Buďte opatrní při výběru odstínu a použití Je však lepší se před použitím poradit s odborníkem.

V dalším videu - tonizující blond vlasy doma.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky