Balzám na obnovu vlasů

Balzám na obnovu vlasů

Naše kadeře jsou každý den vystaveny různým druhům stresu. Nesprávná strava, tvrdá voda, časté sušení a vysoušení, barvení - všechny tyto faktory nějakým způsobem poškozují vlasy a jsou křehké a bez života. Aby se jim podařilo znovu získat sílu a lesk, je nutné najít správný balzám na obnovu vlasů.

Účel

Doporučuje se vybrat regenerační balzám se šamponem, měly by být ze stejné série - pouze tehdy si jejich složky pomáhají v péči o vlasy.

Pokud si vyzvednete peníze z různých sérií, mohou vstoupit do disonance a poškodit jen vaše vlasy. Je také nežádoucí získat tzv. „2 v 1 šampon“ - jeho účinnost je mnohem nižší než při použití dvou samostatných produktů.

Balzám na obnovu vlasů funguje podle následujícího principu: zakrývá každé vlasy, tvoří tenký film, který těsní rozdělené konce a vyhlazuje ji po celé délce. Tato neviditelná bariéra chrání kudrlinky před účinky častého termočlánku, zabraňuje nadměrnému sušení, pomáhá stát se odolnějším vůči agresivním faktorům prostředí.

Také balzámový kondicionér řeší následující úkoly:

 • Obnovuje acidobazickou rovnováhu;
 • Chrání proti UV záření;
 • Normalizuje produkci sekrecí na pokožce hlavy;
 • Při pravidelném používání balzámu se vlasy přestanou elektrizovat;
 • Vyživuje pokožku hlavy, nasycuje ji užitečnými stopovými prvky;
 • Obnovuje vlasovou strukturu, posiluje ji, předchází ztrátám a zlomení.

Složky v kompozici

Jedním z hlavních faktorů, kvůli kterému kudrly ztrácejí objem a lesk a stávají se mastnými na kořenech, je zhoršená acidobazická rovnováha. Mazové žlázy nefungují správně, uvolňují příliš mnoho mazu.

Balzámy regeneračních kondicionérů proto obsahují užitečné kyseliny, které jemně čistí vlasy od přebytečného tuku a dalších nečistot.

Zahrnují také tyto nutriční složky:

 • Olivový olej;
 • Jojobový olej;
 • Extrakty z léčivých rostlin, jako je kopřivka, heřmánek, měsíček, atd.;
 • UV filtry;
 • Vitaminy A, E;
 • Keratin

Druhy

 • Léčivé. Vyživují pokožku hlavy a vlasy, nasycují je užitečnými stopovými prvky, posilují kořeny vlasů, zabraňují vypadávání vlasů;
 • Balzámy. Normalizujte acidobazickou rovnováhu, pomáhejte obnovit zdravý lesk a jemnost vlasů;
 • Balzámy kondicionéry. Obnovte vlasy po celé délce, vyplňte prázdná místa, chráňte před vystavením ultrafialovému záření;
 • Tónovací balzámy. Dávají tomuto odstínu vlasů v závislosti na počáteční barvě a přítomnosti barviva v kompozici.

Podmínky používání

 • Balzám se aplikuje na vlasy pouze po vyčištění šamponem;
 • Balzám byste neměli otírat v kořenech, jinak hlasitost zmizí a vlasy budou vypadat mastně;
 • Postupujte podle návodu k použití. Nezvyšujte dobu expozice. Obvykle je balzám ponechán na vlasech po dobu ne delší než 5 minut;
 • Pro rozsáhlé škody, když jsou kadeře příliš suché a rozbité, můžete držet přístroj po dobu 10 minut;
 • Opláchněte vlasy důkladně, aby se odstranily zbytky. Vysušte je lépe bez použití vysoušeče vlasů.

Nejlepší profesionální nástroje

Revivor Balsam. Báječný produkt určený k obnovení struktury vlasů po chemickém působení (perm, barvení, bělení).Pronikne hluboko do vlasů, vyživuje ho po celé délce; Kadeře získají sílu, brilanci a překvapivou měkkost. Nástroj také usnadňuje česání.

Kolagen, výtažky z aloe a kopřivy, kokosový olej, lanolin jsou součástí.

Recenze Revivor Recovery Balsam je v dalším videu.

Balzám Rinse Kerastase "Nutritive Fondant Nutri-Thermique". Tento úžasný nástroj je vhodný pro nadměrně vysušené vlasy. Výsledek jeho působení je viditelný po první aplikaci - vzduchové kadeře, lesklé a učenlivé. Vhodné pro každodenní použití.

Balm dvojitá akce Kapous. Dvojitý efekt balzámu spočívá v tom, že může být použit nejen jako klimatizace, ale také jako maska. Výrobek poskytuje bezkonkurenční hydratační, chrání je před škodlivými faktory prostředí, normalizuje produkci kožního mazu a pomáhá získávat objem a lesk.

Složení obsahuje keratin, díky němuž je vlasová šachta obnovena zevnitř.

Balzámový kondicionér Estel "Otium Miracle krémový balzám". Profesionální lék na léčbu poškozených vlasů. Pomáhá zcela obnovit strukturu vlasového hřídele postiženého agresivním dopadem. Výsledek je viditelný po první aplikaci: zmizí rozdělené konce, klesá křehkost, objevuje se zdravý lesk a pružnost. Díky přítomnosti lanolinu ve vlasech, jako by byl obalen tenkým ochranným filmem, který zabraňuje jeho dalšímu poškození a zajišťuje zesílení vlasů. Jojobový olej vyživuje vlasy nezbytnou vlhkostí.

Balzám vhodný pro každodenní použití.

Zpětná vazba bEstel Alzame Rinse Estel "Otium Miracle krémový balzám", viz video níže.

Balzámový kondicionér rekonstrukcí Wella "Pro Series Deep Recovery". Tento nástroj není horší než u produktů, které používají kadeřníci v kosmetických salonech k ošetření poškozených vlasů. Obsahuje komplex aminokyselin, obnovuje a vyživuje kadeře po celé délce.

Chrání před účinky pokládky a tepelného zpracování.

Zpevňující kondicionér pro zpevnění, roztržení a velmi poškozené vlasy Garnier Fructis "SOS-restaurování". Působení tohoto nástroje se projevuje jak uvnitř, tak vně vlasů, díky aktivním složkám. Uvnitř je kerafil - bílkovina, podobná složení jako vlasy. Úplně eliminuje vnitřní poškození, vyplňuje mikrotrhliny, zpevňuje vlasový dřík.

Venku, Amla olej vstoupí do bitvy o krásu. Jeho účinek je následující: utěsnění dělených konců a obalení vlasů po celé délce, aby byla hladká a pružná.

V důsledku toho se kadeře lesknou a zdravé. Výrobce slibuje po 3. aplikaci viditelný efekt!

Obnovující balzám na vitamín "Plusonda" Bielita-Vitex. Výrobek pro intenzivní obnovu vlasů poškozených barvením nebo bělením. Obsahuje komplex vitaminů, minerálů, bílkovin a lipidů, které přispívají ke zlepšení a posílení vašich kudrlinek.

Zahrnuty jsou také extrakty kořene lopuchu, slunečnicový olej, kalamový extrakt z kalamatu, které poskytují další přirozenou výživu.

Kondicionér obnovující KeraSys. Perfektní péče o roztříštěné, křehké vlasy. Dodává vlasům hydrataci bez vážení, naplňuje je vitalitou a energií.

Přípravek obsahuje následující složky: hydrolyzovaný protein, panthenol, výtažky z léčivých rostlin.

Balzámový kondicionér Pantene Pro-V "Intenzivní obnova". Tento výrobek, stejně jako ten předchozí, je navržen tak, aby zvlhčoval vlasy, aniž by je vážil. Pronikne hluboko do vlasů, odstraňuje poškození a zabraňuje rozbití. Kadeře svítí zdraví, stávají se hladkými a hedvábnými.

Recenze

Všechny ženy se uchylují k pomoci při obnově balzámů, pozorují změny ve struktuře vlasů, zlepšují jejich kvalitu a snižují počet mikrodamů. Zpravidla je většina recenzí dobrá. Je třeba mít na paměti, že pozitivní výsledek přímo závisí na správnosti volby abstinenčního činidla, stejně jako na použití komplexní terapie pro léčbu a obnovu vlasů. Obsahuje šampon, kondicionér a balzámovou masku.

Pokud použijete všechny tyto nástroje, podle instrukcí, dostanete po krátké době vynikající výsledek. Vaše kadeře začnou svítit, budou hedvábné a učenlivé, jejich křehkost a ztráta se sníží, růst se zrychlí a acidobazická rovnováha pokožky hlavy se normalizuje. Postarejte se o své vlasy správně a budou vždy krásné a zdravé!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky