Balzám na holubice

Balzám na holubice

Každá dívka ví, že její vlasy budou krásné, pokud se o ně budou řádně starat. K tomu, použití jednoho šamponu nestačí. Nyní má trh obrovské množství produktů pro péči o vlasy: masky, balzamy, oleje atd. Dnes budeme mluvit o balzámu na holubice.

Vlastnosti

Za posledních 60 let Dove pomáhá ženám každého věku vypadat krásně a dobře udržované. Jejich produkty jsou zaměřeny na řešení specifických problémů s pokožkou a vlasy. Pokud jde o balzámy, zde Dove představuje řadu produktů, které dokáží vyřešit nejsložitější otázky v nejkratším čase: změkčit suché kadeře, dát objem, obnovit strukturu. Společnost Dove dnes představuje pro spotřebitele následující druhy balzámů:

 • Balzámový kondicionér - pomáhá zajistit snadné česání, obnovu a výživu vlasů.
 • Maska balzámu - prostředky pro intenzivnější obnovu kadeř zevnitř.
 • Šampon a kondicionér balzámu 2 v 1 - Nástroj, který nevyžaduje další použití balzámů. Po aplikaci se vlasy stanou hedvábnými, snadno česanými.

Typy a charakteristiky

Dále se podíváme na každý z balzámů Dove, vezmeme v úvahu jejich hlavní funkce a jaké problémy řeší. A začneme s nejoblíbenějšími prostředky - balzámem. Společnost Dove nabízí tyto typy: \ t

 • "Výživná péče" - výrobek je určen pro suché a poškozené kadeře. Směs obsahuje oleje (kokosový olej, mandle a minerální), které poskytují suché kadeře s měkkostí, hladkostí a intenzivní výživou zevnitř.
 • "Objem a zotavení" - prostředky pro oslabené a tenké vlasy, které je intenzivně krmí a vytvářejí další objem. Po každodenním použití se kadeře stávají hustšími a zdravějšími.
 • "Proti rozdělenému konci" - pomáhá vyrovnat se s nejčastějším problémem dlouhých vlasů. Zvláštní vzorec pomáhá rychle rozluštit kudrlinky, stávají se měkčími a více učenými.
 • "Lesk barvy" - Nástroj speciálně pro barevné vlasy. Pomáhá udržovat bohatý tón, vlasy jsou lesklejší a hedvábné, vyživují a usnadňují česání.
 • "Kontrola nad vypadáváním vlasů" - produkt pro slabé vlasy, který posiluje kořeny a snižuje vypadávání vlasů. Prostředky mají nejen okamžitý, ale také dlouhý účinek. Navíc se kudrlinky stanou poslušnějšími.
 • "Intenzivní obnova" - Balzám je zaměřen na maximální výživu a obnovu i těch nejvíce poškozených vlasů. Při jeho pravidelném používání dochází k kumulativnímu účinku. Kudrlinky vypadají zdravěji, dobře upravené, snadno se rozčesávají.
 • "Střední 2 v 1" - produkt kombinuje šampon a balzám. Vhodné pro normální vlasy. Po použití se kadeře stávají hedvábnými, silnými a zdravými. Při dlouhodobém užívání poskytuje kumulativní účinek.

Podívejme se nyní blíže na masky, které Dove produkuje. Řešit případné problémy s vlasy je zaměřena na každého z nich.

 • "Kontrola nad vypadáváním vlasů" - maska ​​vyživuje kadeře co nejvíce a zabraňuje vypadnutí. Speciální receptura působí okamžitě, struktura vlasů je obnovena zevnitř na buněčné úrovni.
 • "Výživná péče" - maska ​​vyživuje co nejvíce, obnovuje strukturu kudrlinek během jedné minuty.Unikátní receptura pomáhá udržovat živiny v každé srsti, což je činí hladkými, lesklými a učenými.
 • "Intenzivní obnova" - Okamžitě obnovené poškozené oblasti každého vlasu. Speciální receptura pomáhá obnovit strukturu kudrlinek zevnitř.

Ihned po šamponování můžete použít jakoukoliv z těchto masek. Jsou mnohem lépe vyživují a obnovují kadeře než běžné balzámy.

Recenze

Vůdce mezi balzami na holubice je intenzivní regenerace. To platí pro balzám a masky. V obou případech jsou zákazníci s těmito fondy potěšeni, protože i nejsušší kudrlinky, připomínající slámu, jsou okamžitě transformovány. Dívky si všimnou, že jejich vlasy jsou okamžitě měkké, hladké, hydratované, mají intenzivní lesk a hedvábnost. Kromě toho má nástroj příjemnou vůni.

Tento nástroj má však určité nevýhody: nepřirozené složení a přítomnost silikonů. Někteří zákazníci říkají vážené kadeře. Tyto negativní momenty však nejsou schopny eliminovat efekt, kterého je dosaženo při používání tohoto média.

„Nourishing Care“ má také mnoho pozitivních ohlasů. Nástroj podle svých zákazníků zvládá své funkce. Poškozené kadeře vypadají krásně a obnovují se i po první aplikaci. Ze svých minusů se uvádí, že výrobek znatelně váží vlasy a nezvlhčuje rozdělené konce (ale existuje zvláštní řešení tohoto problému a výrobce nevyhlásil snížení počtu dělených konců).

Toto video poskytuje přehled o balzámech s vlasy Dove:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky