Lady jako styl v oblečení

Lady jako styl v oblečení

Ženskost a elegance jsou ty dvě vlastnosti, které nikdy nevyjdou z módy.

Totéž lze říci o stylu „Lady Like“, který, když se objevil ve světě módy uprostřed poloviny minulého století, neztratil význam.

Oblečení styl

Tento styl nejpřesněji vyjadřuje obecnou náladu 50. - 60. let minulého století. Šaty v tomto stylu jsou zvláště ženské a sofistikované. Má řadu výrazných detailů.

Pro šití v tomto stylu se používají výhradně kvalitní tkaniny a dekorační předměty. Drahokamy, krystaly a další okouzlující detaily v takovém luku budou určitě zbytečné.

Ale hlavním rysem tohoto stylu je, že oblečení pro dívky a ženy jsou založeny na sukni a šaty. Žádné kalhoty nebo kalhoty v pánském stylu. Pokud se kalhoty používají k vytvoření luku, jsou obvykle zkráceny a se šipkami.

Nejznámějším oděvem tohoto stylu je klasický pastelově barevný oděv.

Další populární volba - šaty ve stylu nové luk. Vypadá velmi žensky díky svrchnímu a štíhlému pasu, který se mění v plnou sukni. Sukně v takových šatech, mimochodem, může být načechraný šifon, skládaný, hustý nebo vyrobený ve formě tutu. Ladylike styl umožňuje pouze midi sukně, které vypadají zdrženlivě a elegantní.

Šaty, halenky a košile jsou doplněny ne příliš dlouhými rukávy. Přítomnost hlubokého výstřihu a dalších provokativních detailů.

Pokud jde o boty, tento styl používá klasické pumpy nebo boty s ne příliš vysokými podpatky. Boty v tomto stylu jsou vždy doplněny patami, aby se ženská noha prezentovala v příznivém světle. Ale zároveň pata není příliš vysoká, což znamená, že obraz není vulgární a v takových botách se cítíte pohodlně.

Pokud jde o barvy, ve stylu dámy jako, je vhodnější dát přednost monochromatické nebo pastelové odstíny. Chytlavé neonové barvy v tomto obrázku vypadají o nic méně směšné než kamínky.

Neodmyslitelným prvkem obrazu ve stylu dámy jsou správně zvolené doplňky. Elegantní rukavice, klobouky nebo tašky s pevným rámem přizpůsobeným k šatům dovedou dokončit vybrané luk, což je harmoničtější a kompletní.

Pokud jde o rukavice, mohou být funkční i čistě dekorativní. Pro chladné období používejte rukavice z měkkého hedvábí nebo sametu a v létě je lze snadno vyměnit za krajkové doplňky.

Historie

Kromě rysů stylu „Lady Like“ stojí za to říct několik slov o historii jeho vzniku. Jeho zakladatelem je slavný módní návrhář Christian Dior. Koncem čtyřicátých let minulého století představil nový styl přídě. Tyto šaty byly vytvořeny tak, aby co nejlépe zdůraznily rysy ženské postavy.

Jsou to tyto šaty a samotný styl se stal základem budoucího stylu dámy. Postupně se rozvíjela v polovině minulého století, kdy si dívky po dlouhých letech války konečně mohly dovolit elegantní a ženské věci.

Šaty v tomto stylu byly populární nejen mezi obyčejnými dívkami, ale i mezi prvními dámami. Jeden z jeho nejslavnějších následovníků byl Jacqueline Kennedy. Také miloval věci v tomto stylu a slavné herečky, mezi nimiž stojí za zmínku Grace Kelly a Audrey Hepburn.

Nicméně, a teď oblečení v tomto stylu vypadají docela vhodné a harmonické. Jeho obdivovatelem je Kendall Jenner - populární model a internetová celebrita.

Módní trendy

Ale i mezi jednoduchými dívkami je styl Lady Like velmi populární. Tyto oblečení perfektně zdůrazňují ženskost a krásnou postavu. Uvažujme, kdo by chtěl takové věci.

Pro ženy

Dámské šaty a obleky jsou opravdovou záchranou dívek, které pracují v kanceláři s přísným oblékáním. Vypadá mimořádně zdrženlivě a stylově. Šaty na šaty nebo sukně, doplněné světlou blůzou, jsou vhodné pro vytvoření obrazu skutečné obchodní dámy. A budete se cítit pohodlně v botách na luk, i po plném dni práce.

Plné

No věci v tomto stylu jsou vhodné pro dívky s ladnými tvary. Uzavřené oděvy vám umožní vizuálně opravit všechny vady ženského těla. Tukové dívky se dobře hodí k těm samým šatům ve stélce nového luku, který skrývá břicho a zdůrazňuje tenký pas.

Pro mladé dívky

Mnoho lidí si myslí, že dámský styl je vhodnější pro zralé ženy, ale to je daleko od případu. Elegantní šaty v tomto stylu také vypadají velmi dobře na mladé dívky. Elegantní šaty ve stylu dámy dovolí ostatním ukázat krásnou postavu, aniž by byla příď příliš jednoduchá nebo vulgární. Takové věci jsou vhodné pro vytvoření přídi do školy nebo do práce a pro romantické rande.

Vytvořte dokonalý obraz

Věci v tomto stylu jsou ideální základnou pro základní šatní skříň. Správně zvolené množiny vám ušetří ani v jedné situaci, kdy by se zdálo, že není co dát.

Věci v tomto stylu jsou vysoce kvalitní. Proto, můžete si koupit takové šaty nebo sukni, můžete si být jisti, že vám bude sloužit více než jednu sezónu. Výjimečně dobré věci lze říci o zbarvení. Věci v tomto stylu jsou většinou prosté a ne příliš barevné. Tak se dokonale vejdou do základny vašeho šatníku.

Nejzřejmější volbou je dámské šaty. Oblečení v klasickém stylu, které maximálně zdůrazňuje ženskost, lze nosit v každé situaci V těchto šatech nebudete vypadat horší než slavné herečky z poloviny minulého století.

Můžete si také vybrat stylovou dámskou sukni. Nejlepší volbou, která vyhovuje téměř každému, je tulipánová sukně. Aby byl vrchol dobře kombinován s jakoukoliv blůzou nebo košili, je lepší koupit sukni z bohaté tmavé barvy.

V chladném počasí lze sukně a šaty snadno nahradit klasickými kalhotami se šipkami. Toto je jediná verze kalhot, která zapadá do rámce tohoto stylu. Vyberte si kalhoty ze světlých odstínů, a dokonce iv takových šatech budete vypadat jako opravdová královna.

V tomto stylu si můžete vyzvednout a večerní šaty. Takové oblečení z kvalitní tkaniny, které se vyznačuje drahým střihem, vám umožní udržet sebedůvěru v každé situaci.

I přes popularitu univerzálních věcí, které přišly k ženskému šatníku z mužského rodu, zůstává ženskost v trendu. Lady-jako věci nikdy nevyjde z stylu, jako elegance a sofistikovanosti vlastní styl ikon z minulého století.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky