Hipster styl v oblečení

Hipster styl v oblečení

Kdo jsou bokovky

Bederní směr vznikl v Americe ve čtyřicátých letech minulého století. Toto jméno pochází z fráze "být bok", který se překládá z angličtiny jako "být v předmětu." Druhá vlna bokovky se objevila v 90. letech minulého století, byli to především mladí umělci, módní návrháři, hudebníci a další tvůrčí osobnosti.

Oblečení ve stylu bederního oděvu nosí lidé, kteří patří do subkultury stejného jména. Ztělesňuje vnitřní i vnější svobodu a nespotřebující životní styl. Lidé - Bokovky po celém světě se snaží oddělit od společnosti, aby se neříčili obecně uznávaným sociálním standardům, většinou mladým lidem ve věku od 16 do 35 let.

Hlavní místo v této subkultuře je obsazeno stylem oblečení, který se velmi snadno odlišuje od jiných stylů. Vyznačuje se neopatrností, lze ji nazvat ulicí. Ačkoli tento obraz vypadá neopatrně, ve skutečnosti je na jeho tvorbu vynaloženo mnoho času a úsilí. Přemýšlejí nad každým, dokonce i nejmenším detailem jejich obrazu.

Z čeho se skládá

Oblečení Oblečení bokovky vypadají neupravené, ale zároveň velmi módní a originální, to je vrchol jejich obrazu. Lidé, kteří tuto subkulturu reprezentují, obvykle nosí na hlavách klobouky, zatímco muži a mladí lidé dávají přednost módním protáhlým stříháním vlasů, které nechávají vousy a kníry, což symbolizuje svobodu a přirozenost.

Takoví zvláštní lidé preferují opotřebované nebo dokonce roztrhané džíny a díry mohou být po celé délce nohy. Kromě kalhot s efektem opotřebení si vybírají pestré světlé kalhoty. Tyto džíny a kalhoty by měly být zúženy, tzv. Hubené kalhoty.

Bederní dívky V poslední době dávají přednost džíny-kluci, volné džíny, visí v třísle a připomínající muže. Zástupci tohoto trendového směru také nosí sukně, ale mnohem méně často. Mezi nimi jsou populární lichoběžníkové sukně, obvykle se záhyby nebo škrábanci. Pod sukní dívky často nosí světlé punčochové kalhoty z hustých materiálů nebo vysoké barevné ponožky, legíny. Dívky a muži Bokovky v létě raději nosí dlouhé šortky.

Horní část jejich obrazu obvykle zahrnuje mikinu, džínové nebo triko, které jsou zpravidla vyrobeny z přírodních tkanin, jako je bavlna. Další složka jejich původního stylu je "babiččina" velkoplošná svetr, který obvykle sedí volně a dokonce se zdá být protáhlý. Dívky také nosí tento oděv, ale častěji dávají přednost objemu pletených svetrů a vesty vyrobených ve stylu vintage a zdobených různými potisky. Takzvané ručně vyráběné věci jsou velmi populární mezi bokovky, které doslova překládají jako ručně vyrobené věci, například to může být ručně pletený svetr nebo ručně zdobené nebo roztrhané základní tričko.

Také, bokovky jsou populární v jasných flanelových košilích ve sportovním stylu s potiskem ve velké nebo malé buňce, také v barevném pruhu. Noste takový oděv rozepnutý, na košili nebo sportovní košili. Na tričkách zástupců této subkultury můžete často najít celou řadu světlých tisků, emblémů a provokativních nápisů.

V chladném období, bokovky preferují svrchní oděvy takový jako parky nebo teplé cardigans, sportovní bundy vyrobené z textilu. V zimě nosí kalhoty bez odření a děr.

Kromě klobouků na hlavě, lidé, kteří nosí bederní styl často nosí kapuce, čepice a kšiltovky nebo klobouky, které jsou dokonale v kombinaci s jejich oblíbeným příslušenství motýlek.

Boty V zimě si zástupci této subkultury samců volí sportovní boty nebo uggs, stejně jako teplé tenisky. V teplém počasí bokovky nosí světlé nebo neutrální barvy tenisky nebo látkové boty, které mohou být také roztrhané nebo odřené. Mezi nimi jsou také populární mokasíny.

Bederní dívky jaké boty se nosí, jako uggs v zimní sezóně, av létě, jako kluci, tenisky a tenisky. Spravedlivý sex může také dovolit boty na tlusté platformě nebo na širokém patě. Také si vybírají různé modely zářivě barevných bot a mokasínů.

Příslušenství

Bokovky děvčat i mužů raději nosí brýle, i když nemají žádné problémy s viděním. Taková skla jsou obvykle velká a jsou orámována tlustým a poměrně objemným jasným rámem, a pokud je vidění dobré, jsou vloženy neutrální čočky nebo čočky dudlíku. Za slunečného počasí mají zástupci tohoto trendového směru velké sluneční brýle. Přijímají také brýle z jasného plastu se zrcadlovými brýlemi.

Dívky nosí v uších velký počet náušnic, které mají neobvyklý design a často dávají přednost tzv. Náušnicím - tunelům. Mezi bederními kluky jsou také oblíbené náušnice. Ruce zástupců subkultury jsou zdobeny velkým množstvím vícevrstvých kožených náramků nebo textilních náramků, na které jsou navlečeny dřevěné korálky, mohou být také vyrobeny vlastníma rukama.

Bokovky milují nosit vintage doplňky, jako jsou velké hodinky na utíraném popruhu. Mezi muži, takový atribut jako motýlek je populární.

Nesou s sebou všechny potřebné věci v hromadných textilních pytlích, které jsou ve tvaru sáčku a jsou vyrobeny z textilií nebo jiných přírodních tkanin. Obvykle jsou zdobeny aplikacemi nebo nápisy.

Bokovky dívek a chlapců jsou zdobeny tenkými nitěmi s různými symboly, objemnými vícevrstvými řetězci. Dívky preferují šperky z dřevěných korálků, přívěsky ve tvaru bobulí a ovoce, stejně jako velké květy. V chladném období doplňují obraz o objemné šály a šály kontrastních barev.

Prvky bederního stylu také zahrnují pomůcky, obzvláště mezi nimi populární Apple technika, protože bokovky nemohou žít bez sociálních sítí a notebooků, které mohou být zavřeny žvýkačkou, kryt kterého je vyroben z dermantine, ve kterém zástupcové tohoto trendu zaznamenají jejich práce a myšlenky. Atributem většiny boků je kamera, nejčastěji založená na filmu, jako je Lomo, ale také populární zrcadlová technika.

Účesy

Důležitým prvkem bederního stylu jsou účesy. Muži nosí účesy, které se na první pohled zdají chaotické. Jejich účes je tzv. "Umělecký nepořádek". Ale k jeho tvorbě obvykle používají laky a krémy na vlasy, obvykle to trvá méně času na účes než ostatní.

Dívky, představující bederní trend v módě, ležérně stylizované vlasy a dávají přednost účesům, jako je ocas koně nebo rozcuchaná chomáč vlasů. Často vypustili zámky, které účes vypadaly přesněji. Takové boky a bederní účesy doplňují příležitostný vzhled ulice.

Oblečení v bederním stylu lze vidět na pultech obchodů s masovými trhy a dokonce i ve sbírkách módních návrhářů. Nejoblíbenější obchody mezi lidmi patřící k takové subkultuře jsou Levné pondělí, CobraSnake, American Apparel, Gap, KixBox, ASOS, Topshop, H & M, Urban Outfitters, Bershka, Pull & Bear a další značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky