Městský styl oblečení

Městský styl oblečení

Mezi mnoha moderními styly, navrženými pro každý případ života, existuje jeden univerzální. Nazývá se městský. Tento styl se objevil po dlouhých experimentech, pokusech a omylech. V moderním městě je tento styl velmi relevantní a je aktivně využíván ženami jakéhokoliv věku.

Vlastnosti a výhody

Městský styl oblečení je určen pro každodenní použití. To je blízko propletené s ležérním stylem, ale je více ženský. Oblečení související s tímto stylem je lehké, příležitostné, s lehkým dotekem nedbalosti. Správně vybraný obraz však v žádném případě nevytvoří beztvarou figurínu z ženské postavy.

Urban chic znamená přítomnost stylových věcí a doplňků. Můžete se zaměřit na jednu jasnou a drahou věc. Může to být například taška od slavného návrháře. Bude to docela dost vypadat stylově a vkusně. Všechny ostatní věci by měly být co nejjednodušší.

Městský styl je nejvhodnější pro ženy, které mohou vyzvednout věci na základě své nálady a stavu svého vnitřního světa. V tomto případě vypadá obraz harmonicky. Přirozenost je také hlavním principem městského stylu. Nenoste nepříjemné kalhoty nebo halenky. Bezděčně budete vypadat napjatě a dojem z obrázku bude zcela odlišný od toho, co jste očekávali.

Nejjednodušší možností pro vytvoření obrazu v městském stylu je dovedná kombinace sportovních a klasických věcí. Na první pohled je naprosto bez chuti. Ale volba správných prvků oblečení, vliv slučitelnosti nekompatibilních děl. Tento krok učiní váš obraz tajemnějším a zajímavějším.

Prvky stylu

Volné džíny

Jak již bylo zmíněno, městský styl je maximální pohodlí a svoboda pohybu. Džíny jsou jednou z nejvšestrannějších věcí pro každou příležitost. Ale ne všechny džíny mohou odpovídat pohodlnému městskému stylu. Ideální volbou jsou volné džíny. Nezaměňujte je s přítelem modelu.

Džíny mohou být o jednu nebo dvě velikosti větší, než potřebujete. To jim dává určitou nedbalost a obraz - relaxaci. Vždy se můžete spolehnout na tento model kalhot kalhot a ujistěte se, že budou upevněny v každém případě. I když jste je několik měsíců nosili, můžete se vždy spolehnout na své nenahraditelné džíny.

Volné džíny také nezahrnují modely ze skříně mé matky. To znamená džíny s velmi vysokým pasem. Pás kalhot by měl být tam, kde byl vytvořen přírodou nebo o něco nižší. V tomto případě budou džíny co nejpohodlnější. Přidejte k obrázku krásný pás v barvě vašich bot a pak zabijete dva ptáky s jedním kamenem: stylový doplněk není nikdo nadbytečný, kromě toho, že džíny nespadnou a nebudete je muset neustále dotahovat.

Pokud potřebujete jít do práce, pak volné džíny budou skvělé s vybavenou bundu nebo sako. Takže váš obraz bude více oficiální, ale zůstane co nejpohodlnější.

Kalhoty Khaki

Khaki oděv vznikl v Indii v roce 1845. Tehdy armáda hledala různé způsoby. Zakrýt svou jasnou podobu. Později přišli na pomoc vojenské munice speciálních barev, což umožnilo lépe se schovat před nepřáteli.

Několik sezón v řadě, khaki kalhoty jsou nepostradatelným prvkem šatníku dívek, které dávají přednost městskému stylu v oblečení.Na záchranu pak přicházejí kalhoty bahenní nebo hořčicové květy. Když potřebujete nahradit chytlavý modrý džín s měkčí barevnou škálou. Navzdory skutečnosti, že khaki kalhoty jsou považovány za letní možnost oblečení, mnoho nosit po celý rok.

Pokud se potýkáte s otázkou, co se nosí na procházku, pak by byl tento typ kalhot skvělým řešením v každém z těchto případů. S pomocí těchto jednoduchých, ale velmi originálních kalhot můžete vytvořit jasný obraz. Pokud tyto kalhoty zkombinujete s vestou, pak bude váš obraz zároveň přísný a zároveň uvolněný.

Při výběru kalhot-khaki dávejte přednost maximální délce, která je dobře kombinovaná s botami s podpatky a dává obraz sexuality. Pokud se stále rozhodnete nosit khaki kalhoty s baletní obuv nebo sandály, pak dávejte přednost ankle-délka nebo mid-tele kalhoty.

Svetr

Svetr je nepostradatelnou věcí v chladném počasí. Pro městský styl se vyznačují prodloužené modely silného páření. Svetr by měl být co nejvíce volný, ale ne beztvarý.

Pro městský styl, návrháři konkrétně vytvořit nadměrné svetry, které mohou být několik velikostí větší, než potřebujete. Ale tyto modely nevypadají těžkopádně. A co je nejdůležitější, rukávy nejsou příliš dlouhé. Ramena mohou být ve velikosti nebo mírně snížena. Ve druhém případě pomáhá svetr lépe uvolnit a uvolnit obraz.

Pokud jde o bránu svetr, může být hluchá nebo otevřená. Zde je vaše vůle, který model si vybrat. Na praktičnosti vyhrává svetr s límcem, ale druhá možnost může být dobře doplněna šátkem nebo snem. Takže obraz bude teplejší a budete se cítit velmi pohodlně.

Bundy

Žádný městský styl není kompletní bez bund. Bunda může být klasičtější nebo blíž každodennímu stylu. Vše záleží na tom, jakou událost máte před sebou. Pokud chcete vytvořit obraz skládající se z džíny a bundy. Je lepší zvolit si modely pro každodenní použití. Mohou to být bundy s trojčtvrtečním rukávem, jedním tlačítkem nebo bez něj.

Druh bundy je bunda. Tato věc je méně formální a je volnějším prvkem oblečení. Bunda je často vybavena zipem, kterým může být celá délka věci nebo jen uprostřed. Bundy se stojáčkem nebo bez límce vypadají skvěle.

Klobouky

Během podzimního a jarního období je klobouk velmi relevantním a stylovým doplňkem. Bohužel, vzhledem k velkému počtu klobouků, klobouky na nějakou dobu z módy. Nedávno však toto příslušenství opět získalo svou popularitu.

Klobouk vám umožní vytvořit stylový, jasný a tajemný obraz v městském stylu. Úhledný klobouk s úzkým lemem bude dobrým doplňkem k džínám a bundě. Existuje několik možností pro klobouky pro město. Mohou být jako světlo, chrání hlavu před sluncem a zahřívají se.

Šátky

Šátek je považován za skvělý doplněk jakéhokoli vzhledu městského stylu. Existuje mnoho možností pro jeho použití. Nejběžnější a stylový je nosit šátek kolem krku. Zde máte skutečný let fantazie. Můžete ho svázat nějakým zvláštním způsobem, nebo jen zabalit kolem krku.

Vždy můžete nasadit šátek na hlavu, pokud vás náhle špatné počasí chytí a silný vítr hrozí zkazit vlasy. Jako ozdobný prvek můžete na tašku uvázat šátek. Takový pohyb bude vaše kožené doplňky jemnější.

Obuv v městském stylu

Po definování obrázku musíte najít správnou obuv. Nejlepší možnosti jsou mokasíny. Hodí se dokonale do městského stylu a dobře se hodí ke každému typu kalhot.

Nejpraktičtější možností jsou mokasíny z pravé kůže. Vypadají docela solidně a mají dobrou odolnost proti opotřebení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky