Oděvní styl pro ženy nad 40 let

Oděvní styl pro ženy nad 40 let

Ve svém mládí si sotva někdo myslí, jak by vypadal v konkrétním oblečení. Prakticky všechny šaty jdou k mladým lidem, bez ohledu na styl a barvy. Ale s věkem žena ztrácí schopnost oblékat se, jak chce. Ale nikdo vám nedovolí mít stylový obraz, stačí se řídit několika pravidly.

Vlastnosti

Bohužel, s věkem, tvar každé ženy se mění a zdaleka není k lepšímu. Mnozí se začínají stydět za své tělo a schovávají ho za široce beztvaré kombinézy. A to je velká chyba. Stylisté a designéři zajišťují, že pro každou postavu je dokonalý styl.

Žena balzakovskogo věku může ještě vypadat stylově a přitahuje pozornost opačného pohlaví není horší než mladé krásy. Chcete-li splnit status ženy čtyřiceti let a být oblečen s chutí, musíte zvážit několik nuance

  • Vyjměte z šatníku šatů černých květin. Tato tmavá barva vám navzdory všem svým elegancím dodá několik let. Černá barva je samozřejmě štíhlá, ale stará je ještě silnější. Nahraďte ji hnědou, tmavě šedou a šedou.
  • Přidejte oděvy lehké barvy. Oblečení lehké odstíny dodává svému obrazu svěžest. V šatníku najdete více pastelových barev.
  • Věnujte pozornost kvalitě oblečení a doplňků. Jste ve věku, kdy je čas přemýšlet o sobě. Konečně si můžete dovolit drahé oblečení a šperky. Preferuji přírodní látky a šperky. Vyňaté bižuterie, stejně jako věci ze syntetických materiálů.

Základní styly

Styly mládeže jako hip-hop a punk jsou minulostí. Nyní je čas dát přednost vážnějším obrázkům.

Klasika

Základním principem tohoto stylu je elegance. Název stylu mluví sám za sebe. Klasika vyhovuje většině žen a nikdy nevyjde z módy. Pokud jste obchodní lady, která tráví většinu dne v kanceláři, pak tento styl je pro vás nejvhodnější. Ale nezapomeňte na prioritu světlých barev. Dejte své dceři černou bundu a získejte luxusní šedý svetr.

Kalhoty z klasického střihu jsou ideální pro ženy s jakoukoliv postavou a jakýmkoliv věkem. Můžete si vybrat kalhoty se šipkami nebo rovnými trubkami. Pokud vás oblékání obléká do sukně, pak je ideální model tužky.

V létě, místo klasických délkových kalhot, můžete použít krátké modely s otočením níže. Aby byl obraz zábavnější, použijte oblečení s jednoduchými výtisky. Mohou to být diamanty, šachovnice a tenký proužek.

Existuje několik nuancí, které by měly být vzaty v úvahu při formování klasického obrazu:

  • Minimalismus Nechte další podrobnosti o obrazu mladých dívek, které začínají své životní zkušenosti. Nesnažte se experimentovat se stylem. Pokud je to klasika, pak by váš obraz neměl obsahovat znaky jiných stylů.
  • Úklid. Nyní musíte být více zodpovědní za to, jak vaše oblečení vypadá. Žádné promíchané halenky a kalhoty, sledovat stav jejich bot, které by měly vždy svítit. Otrhané podpatky a rozmazané podpatky jsou také naprosto na místě.

Příležitostné

Navzdory skutečnosti, že elegance je hlavním pravidlem v oděvu žen po čtyřiceti, neformální styl má stále místo, kde má být. V každém věku chcete relaxovat, nosit jednoduché, lehké boty a pohodlné džíny.

Pokud si mladé dívky mohou dovolit téměř jakýkoli ležérní vzhled, včetně nedbalého grunge, žena po čtyřiceti by to v žádném případě neměla dělat.Hlavními prvky obrazu v neformálním stylu jsou jednoduché rovné džíny a prosté tričko nebo dlouhý rukáv. O zábavných a živých výtiscích, které jsou charakteristické pro tento styl, je třeba zcela upustit.

Džíny mohou být klasické modré nebo šedé. Nejlepší ze všeho je, pokud si vyberete rovné džíny nebo modely, které jsou mírně zúžené dolů. Mikiny s kapucí by měly být také ponechány jako kapuce v tomto případě je prvkem pro mládež a nejsou vůbec vhodné v obraze zralé ženy.

Můžete nosit klasické mokasíny nebo stejný typ tenisky. Žádné barevné baletní boty s jiskry a kamínky by neměly být. Nezapomeňte na kvalitu oblečení - pouze ty nejlepší materiály, většinou přírodní.

Na rozdíl od klasického obrazu se obraz městské ženy může skládat jak z monofonních prvků oblečení, tak iz kontrastu. Tento styl může kombinovat použití různých druhů tkanin, bavlny a tvídu, hedvábí a džíny. Mimochodem, džíny jsou nedílnou součástí městského stylu. Džínové kalhoty v klasické modré nebo šedé barvě jsou dokonalým doplňkem lehkého pláště. Také, džíny dobře zapadají s košili nosí přes světle barevné tričko.

Večer

Pro ženy čtyřiceti let existuje mnoho možností pro oblečení pro večerní výlet do restaurace nebo slavnostní akce. V tomto věku vás nikdo nenutí, abyste se vzdali krátkých šatů, ale elegantní šaty jsou stále považovány za středně dlouhé nebo na podlaze.

Pokud chcete vytvořit večerní vzhled, který je elegantní a sexy, pak dávejte přednost šatům s otevřeným zadním. Ujistěte se, že výstřih neodřízne linii pasu, jinak se obraz změní ze sexy na vulgární. Otevřený zpět je v tomto případě hlavním dekorativním prvkem. Může mít neobvyklý tvar nebo ozdobený lukem.

Pro ženy, jejichž věk dosáhl věku čtyřiceti let, jsou šaty se siluetou mořské panny dokonalé. Takový model již dlouho nevyšel z módy a je relevantní pro každou večerní akci. Hlavním dekorativním prvkem je vícevrstvé dno šatů ve formě ocasní víly. Pokud jste vlastníkem jablečné postavy, vyberte si šaty tohoto typu s baskičtinou.

Večerní šaty s potiskem je třeba striktně vyhnout. V tomto věkovém segmentu jsou zcela mimo místo. Namísto potisků mohou být šaty doplněny drapérií, vlakem nebo výšivkou. Tyto modely vypadají mnohem dražší a mohou z vás učinit opravdovou královnu večera.

Město

V rytmu velkoměsta je tak těžké dělat všechno, co bylo naplánováno na tento den. Pohodlné oblečení je dobrým pomocníkem pro aktivní ženy, které jsou někde ve spěchu a nesedí vůbec. Je nepravděpodobné, že vysoké podpatky a úzké sukně vám umožní rychle a sebejistě se pohybovat. Právě pro tyto ženy byl vytvořen městský styl oblékání. Je to trochu jako klasika, ale je uvolněnější a pohodlnější.

Oblečení

Oblečení pro ženy by mělo být vybíráno nejen na základě věku, ale také podle typu postavy. U žen čtyřiceti let existují tři hlavní typy:

  • Typ semi-fit je tenčí pas a široké boky. Gluteální část má nejčastěji tzv. Jezdecké kalhoty. Když už mluvíme o oblečení, měla by mít polo-sousední siluetu. Nezapomeňte zdůraznit pas, ale to neznamená, že oblečení by mělo odpovídat obrázku. Stačí, že věci zopakují vaši siluetu. Sukně mohou dva nebo chetyrehklinchatye, vůně je také vhodná.

Mezi tkaninami by mělo být upřednostňováno přírodní hedvábí, kostýmní tkanina, kašmír a viskóza. Neexistují relevantní materiály s prolamovaným vzorem.

  • Zaoblený typ znamená použití oděvů z tlusté tkaniny, která je schopna dobře skrýt všechny nedostatky na obrázku. Pro obézní ženy, prodloužené vesty, rovné sukně a šaty jsou velmi vhodné.V žádném případě nelze nosit kraťasy a kalhoty, jejich délka klade velký důraz na plnost boků a nohou. Kalhoty by měly být alespoň do středu nohy.

Tisk a různé vzory jsou lépe nahrazeny předměty s ozdobným lemem. Při výběru obrázku vyberte různé části oblečení ve stejné barvě. kombinovat tmavou bundu nebo bundu s lehčí blůzou.

  • Rovný typ obrázku je široká ramena a úzké boky, pas je obvykle velmi špatně vyjádřen. Pro takovou postavu jsou nejvhodnější rovné siluety oblečení, které nezdůrazňují pas. Všechny prvky musí mít jasné čáry. Pokud si vyberete kalhoty, modely s jasnými šipkami budou ideální. Bunda musí mít ramenní vycpávky. Preferujte věci z hustých kvalitních tkanin: tvíd, džín, brokát, len.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky