Klasický styl pánského oblečení

Klasický styl pánského oblečení

Klíčové vlastnosti

Klasika je vždy důležitá, zejména toto platí pro pánské oblečení. Klasický styl zdůrazňuje eleganci, dobrý vkus a společenské postavení člověka. Tento styl je jednoduchý a stylový. Jednoduchost se projevuje v tradičním jednobarevném nebo dvouřadovém saku, měkkém a elegantním svrchním oděvu, botách a klasickém tričku. Ale pokud to vše je dobře kombinovat a přidat stylové pánské doplňky, tato kombinace umožní člověku vypadat módní a zdrženlivý. Klasický styl oblékání lze doplnit módním pánským účesem.

Obchodní image znamená jednotu všech součástí vašeho obleku, které by měly být zároveň módním souborem. Pozornost je třeba věnovat každému švu a každému záhybu kalhot a bundy.

Výběr obleku

Volba pánského obleku může být provedena na základě jeho textury, střihu nebo palety barev, které se vám líbí. Zředěný takový konzervativní styl to může být módní doplňky, takový jako řetězy, manžetové knoflíčky, hodinky. Volba stylu pánského obleku je založena na těle muže.

Pokud je člověk štíhlý, bude pro něj lepší zvolit zúžený model kalhot a vestu. Muži silné stavby by měli upřednostňovat jednobarevnou bundu a rovné kalhoty. Dlouhosrstým vysokým mužům se nedoporučuje nosit kratší bundy a plnohodnotní muži by neměli dávat přednost vybaveným modelům bund a zúžených kalhot.

Barevná škála pánského klasického obleku je volena v závislosti na ročním období, na pozici, kterou zastává muž při práci, a samozřejmě od konkrétní životní situace a případu, pro který je oblek vybrán.

Standardní klasický vzhled je jednořadový nebo dvouřadový oblek s kalhotami a bílou nebo nebesky modrou košili. Tam je klasifikace pánských obchodních obleků pro dvoudílný oblek (znamenat sako a kalhoty) a třídílný oblek (bunda, kalhoty, a kromě nich vesta). Vesta je zpravidla přizpůsobena barvě kalhot nebo bundy. V létě je vhodnější vybírat kostýmy ve světlých odstínech, jako je béžová, světle šedá, pískové tóny, pokud to umožňuje oblékání.

V zimním období by měly být preferovány tmavé, nenápadné barvy, jako je modrá, tmavě hnědá nebo tmavě modrá. Klasický oblek může být obměňován potiskem v malém pruhovaném nebo klečovém provedení, ale co je nejdůležitější, zředí oblečení s takovými vzory s mírou. Pruhované sako je lepší nosit s prostými šaty kalhoty. Pro zvláštní příležitosti a oslavy je nejvhodnější klasický černý oblek, díky kterému člověk vypadá solidně a elegantně.

Módní trendy

V této sezóně v trendu tyto barvy: hnědé, šedé a kovové odstíny tkanin s různými texturami. Móda pro outdoorové oblečení je vyjádřena v dlouhých nebo mírně oříznutých kabátech, které jsou vyrobeny z vlny nebo kašmíru. Barevná paleta těchto výrobků v letošním roce sestává především z trvalých tónů s nízkým klíčem, ale límec z jiného materiálu nebo jiných barev se může stát módním zaměřením na oděv.

Trendy dvacátého století získávají na popularitě nyní - klasické kabáty v kleci přizpůsobeného stylu, který může být dokonale doplněn o prostý šátek z neutrálního odstínu a kožené rukavice.

Letní oblek lze vybrat v módních světlých barvách, jako je slonovina nebo v klidných modrých odstínech.Chcete-li dát obrázek nadšení, můžete vytvořit kontrast kalhot a bundy nebo bundy a košile nebo zvýraznit jinou část oblečení, která se stane módním akcentem vašeho obleku.

Výběr košile

Každý, i ten nejjednodušší košile, může oživit obraz a učinit z něj originální a jedinečný. Hlavním požadavkem při volbě pánské košile je, že její odstín by měl být světlejší než odstín saka. Monochromatické košile jsou prezentovány v různých barvách: klasická bílá, jemná růžová, modrá, šedá, modrá, béžová a další.

Existuje ještě jedno pravidlo pro nošení košil: je lepší nenosit kravaty v košili. Košile s krátkým rukávem nepatří do klasického stylu, je všeobecně přijímáno, že v obchodním stylu by manžety měly vypadat zpod rukávu bundy.

Příslušenství

Opravdové a vhodně vybrané příslušenství je hlavním zaměřením módního image podnikání. Kožený opasek by měl být vybrán s nenápadnou přezkou bez aplikací a velkými emblémy, materiál zvolený tak, aby odpovídal barvě obuvi, stejně jako popruh na hodinky.

Pánské hodinky zdůrazňují finanční situaci, takže byste měli dávat přednost drahým hodinám vysoké kvality.

Chcete-li vytvořit solidní obchodní image je důležitá správná volba manžetové knoflíčky a kravatu klip. Je lepší je vybrat z jednoho materiálu a jedné barvy. To znamená, že pokud máte na sobě stříbrné manžetové knoflíčky, musíte pro ně vybrat stříbrnou kravatu. Klip je nejen stylový doplněk k obrazu, ale také plní důležitou funkci - připevňuje kravatu na košili, což je velmi pohodlné.

Manžetové knoflíčky je lepší si vybrat z ušlechtilých drahých materiálů, nádherné drahé kameny, které mohou být ozdobeny těmito doplňky, dodají vašemu podnikání image originality a noblesy.

Kravata je zvláštním prvkem obleku a zdůrazňuje rafinovaný vkus jeho majitele. Obvykle jsou vazby vybírány na základě textury obleku, jeho stylu a barevné palety. Nejuniverzálnější barvy kravat jsou odstíny modré, hnědé.

Existuje zvláštní pravidlo: neměli byste si vybrat kravatu, která je lehčí než barva košile, protože jejím cílem je zaměřit pozornost. Navíc, kravata by neměla být příliš dlouhá, měli byste zvednout kravatu, která skončí ne méně než dva centimetry před přezkou pásu na kalhotách.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky