Sprej "Vitamíny pro vlasy" značka "Golden Silk"

Sprej Vitamíny pro vlasy značky Golden hedvábí

Pokud máte dlouhé, suché vlasy a přemýšlíte o tom, který kondicionér vám bude vyhovovat, věnujte pozornost „Vitamínům na vlasy“ sprej. "Zlatý hedvábí" z ruské továrny na kosmetiku "Crafts".

Podle názvu značky můžete odhadnout, že účinek tohoto kondicionéru je zaměřen na to, aby vlasům dodal hladkost, měkkost, lesk a hmatový pocit hedvábí. Výrobce to slibuje Expresní kondicionér s účinkem výživy a laminace pomůže vašim vlasům, aby se staly trvanlivějšími posílením kůžičky, krmením po celé délce a odstraněním poškozených míst.

Vlastnosti

Anotace k produktu uvádí, že farmakologickým účinkem lotionu je snadno proniknout do struktury a poskytnout pramenům nezbytný vitaminový komplex. Kutikula slibovala okamžitou úpravu. V důsledku toho je zeslabená struktura vlasů zesílena, ztráta se zastaví, jejich povrchová vrstva je vyhlazena.

Tento laminovací efekt poskytuje jemnost a hedvábnost.

Chemické a přírodní složky obsažené ve spreji saturují texturu živinami a fixují ji zevnitř. Vzhledem k působení panthenolu (provitamin B5) dochází k posílení vlasových folikulů. Proteiny obsažené v mléce, extrahované z pšenice, snadno pronikají do vlasové struktury a vyplňují stávající mikrotrhliny a další poranění, regenerují poraněné vlasy.

Bezinky, lípa, aloe extrakty vyživují je mikroelementy a vitamíny, v důsledku čehož váš účes získává živý lesk.

Laminace působením aktivátorů

Důležitou roli ve formulaci lotion hrají aktivátory představované fibrilárním proteinem a kyselinou hyaluronovou. Díky kolagenu jsou kůžičky zesíleny, slepené konce jsou slepeny a vlasy již nejsou tak křehké. Hyaluron, který se nazývá "magnet pro kapalinu", je zaplňuje osvěžující vlhkostí, snižuje suchost a křehkost.

Chic účesu bude dosaženo díky laminaci slíbené výrobcem - pokrývající každé vlasy tenkým ochranným filmem.

V důsledku ošetření postřikem kudrlinky budou spolehlivě chráněny před nepříznivými faktory prostředí a mechanickým poškozením používat tvrdý hřeben nebo vysoušeč vlasů. Značka používá pouze přírodní suroviny pro tuto linii.

Nulové aplikace

Pravidelné používání vitamínu pro sprej na vlasy značky Golden Silk vám pomůže rozčesat a obnovit zdravý lesk vašich vlasů.

  1. Před použitím je nutné pozorně si přečtěte návodstanovení správné dávky aplikace.
  2. Nezapomeňte protřepejte láhevpoté je nutné stříkejte rovnoměrně mléko, počínaje kořeny a končící špičkami umyté, mírně vlhké, vlasy, snažící se aplikovat krém na každé vlákno.
  3. Po postřiku jemně masírujte pokožku hlavy, zároveň můžete bičovat vlasy světelnými pohyby, které jí dodávají objem v samotných kořenech.
  4. Vlasový styling vyrobeny jako obvykle.
  5. Sprej se doporučuje pro časté užívání ženami i muži.

Zabraňte kontaktu s očima. V některých případech může docházet k nesnášenlivosti jednotlivých složek ve složení spreje, ale to je přísně individuální.

Více o spreji a jeho vlastnostech se můžete dozvědět na videu níže.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků jsou většinou pozitivní.Mezi nepochybné výhody tohoto spreje patří příjemná, slabě nasládlá vůně, vysoce kvalitní dávkovač a stabilita aplikovaného lotionu, který trvá několik dní. Vážnou výhodou je možnost častého používání spreje a zabránění účinku elektrifikace.

Většina lidí, kteří testovali tento kondicionér, označili za důležitou výhodu, že použití pleťové vody nezpůsobuje pocit mastných vláken. Podle jednotlivých odhadů není tento sprej vhodný pro barevné kadeře. V části přezkumu poznamenal, že použití lotion způsobil opačný účinek, místo hedvábí, prameny staly tuhé a suché. Nevýhodou je také opacita láhve: není možné vizuálně určit, kolik mléka v ní zůstane.

Jak si vybrat

Je na kupujícím, aby rozhodl, jaký typ postřiku si tato řada ruského výrobce vybere. Obnovení bude vyžadováno regenerační lotion, pro vyhlazení - brilantní sprejový laminátor. Pokud chcete dosáhnout slíbených efekt "tekoucí, hedvábné vlasy"Mezi produkty této řady je nutné učinit správnou volbu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky