Parfém s vůní prášku

Parfém s vůní prášku

Vůně ženy může o jejím majiteli hodně říct. Samozřejmě, že přírodní vůně je velmi důležitá, ale ne vždy to může být tak příjemné, jak sama žena chce. Proto mají parfémové kompozice takovou popularitu. Správná vůně může kouzlo, přitáhnout pozornost a dokonce se zamilovat.

Parfémy a toaletní voda, která voní práškem, zejména jako ženy různého věku, postavení a stavu.

Vlastnosti a výhody

Mnoho parfémových společností věnuje zvláštní pozornost vytváření ženských parfémů s vůní prášku. Tato parfémová kompozice zanechává příjemný vlak, spojený s teplem, komfortem a sametem. Vůně získala svou popularitu počátkem 50. let, kdy vyšel první parfém Givenchy.

První pocit může být podobný při pokusu o parfém sladkého typu. V těchto dvou parfémových kompozicích je skutečně něco podobného. Ale stále je vůně prášku rafinovanější, rafinovanější a lehčí než parfém se sladkou vůní.

Parfém s práškovou vůní může obsahovat tóny růží, duhovky, fialové a hyacintu. Málokdo na světě nemá ráda vůně těchto barev.

Vůně prášku zanechává nezapomenutelnou značku, navždy se zamiluje. Kdyby někdo použil tuto parfémovou kompozici, nikdy ji nebude schopen opustit.

Oblíbené vůně

Narciso rodriguez

Tento parfém označuje typ dřevnatého pižma. To je přítomnost květinových poznámek, které umožňují přiřadit parfémovou směs z Narciso Rodriguez k řadě práškových. Díky přítomnosti dřevitých odstínů se vůně zpočátku jeví jako hrubá a mužská, ale při odhalení poskytuje nepřekonatelnou radost, pocit tepla, ženskosti a svěžesti.

Soudě podle recenzí dívek, na léto je vůně poměrně těžká, je lepší ji používat v zimě. V průběhu chladného období je parfém dokonale odhalen a dobře se hodí k pachu mrazu.

Cacharel noa

První věc, kterou vaše oči padnou při výběru parfémů, je jejich obal. Tyto parfémy jsou oblečeny v elegantní láhvi v podobě průhledné kapky, nic zbytečného, ​​ale velmi elegantního a jedinečného. První tóny parfému - kombinace ovoce, bílé frézie a pivoňky. V jeho srdci jsou lilie, jasmín a ylang-ylang. Základní noty se objevují ve formě santalového dřeva, kadidla a cedru.

Ve srovnání s většinou chutí tohoto typu má Cacharel Noa světlejší strukturu. Nepřítomnost ostrého nasyceného zápachu vám umožní jej používat v jakékoli situaci, lidi nevyděsí. Vůně se rozprostírá jako lehký závoj, který poskytuje pohodlí, pohodu a sebevědomí.

Kenzo květina

Stejně jako všechny příchutě této značky, Kenzo Flower má unikátní, ženský soubor poznámek, z nichž každá doplňuje všechny ostatní. Parfémová kompozice kombinuje křehkost a odvahu, hrubost a něhu. Otevřete vůni mandarinky, černého rybízu a hlohu. V srdci jsou koncentrovaná růže, opopanax a fialová. Dokončete mistrovské dílo kadidla a vanilky.

Chloe láska

Tyto parfémy nebo toaletní voda jsou považovány za překvapivě univerzální, protože se mohou ideálně hodit jak pro mladé ambiciózní osoby, tak pro dámy zralého věku. Hlavní funkce vůně - zdůrazňující eleganci, ženskost a sofistikovanost, takže každá žena se stává předmětem adorace.

Účinku prachového oblaku lze dosáhnout pomocí duhovky a pižma v základním tónu kompozice.

Cerruti 1881

Mnoho dívek, které právě začínají používat parfém z tohoto parfémového domu, může argumentovat, že nestojí vedle práškového aroma. Ve skutečnosti je tato parfémová směs živým zástupcem parfému s vůní prášku.

Tajemství spočívá v jedinečné kombinaci všech poznámek, kde hrají hlavní roli noty.

Valentino

Valentino Poudre parfém z Valentina - parfém s mluvícím jménem. Objevili se na regálech parfémových butiků v roce 2016 a mnozí milovníci práškových vůní je již ocenili. Nyní je parfém považován za opravdu vzácný, dokonce i sampler nebo tester je dost obtížný, protože vůně je velmi populární a rychle zmizí z polic.

Vůně je neobvykle perzistentní. Stejně jako mnoho jiných parfémů se liší i na kůži a oděvu.

Jak si vybrat

Volba parfému není snadnou úlohou pro každou dívku, která se rozhodne vyzkoušet něco nového. Samozřejmě, poradce obchodu vás vyzve a pomůže vám rozhodnout se o parfému, ale neměli byste se spoléhat na volbu outsidera. Za účelem vyhodnocení vůně vám bude nabídnuta možnost vyzkoušet si ji na skvrně, která neumožňuje úplné otevření kompozice. Proto je nutné kupovat určité parfémy pouze testováním na kůži.

Ne každý obchod s parfémy vám umožní dát parfémy na kůži, takže si vyberete pár vůní, dostanete je sampler. Pouze tímto způsobem můžete přesně vybrat svůj parfém, se kterým nebudete zklamáni.

Recenze práškových vůní Chopard, Guerlain, Tom Ford, Chanel v příštím videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky