Termální voda LibreDerm

Termální voda LibreDerm

Novinky v oblasti kosmetologie a domácí péče nepřestávají ohromovat moderní mladé dámy. Někdy na policích jsou pravidelné „figuríny“, někdy kosmetičtí giganti vyrábějí jedinečné produkty pro hydrataci, čištění a vyživování pokožky, tonizaci a zároveň vyhlazování textury pokožky a dávají pokožce zdravý vzhled po prvním použití.

Tepelná voda se objevila již dávno, ale v poslední době našla široké uplatnění. Použití čisté vody se doporučuje nejen pro orální podání, ale také jako externí přípravek pro zvlhčení pokožky. Specialisté domácí značky vydali ohromující produkt s univerzálními vlastnostmi - termální vodou LibreDerm pro použití na obličej a tělo.

Složení

Základem spreje LibreDerm je čistě obohacená voda z horského pramene Skotské vysočiny, která má unikátní složení vhodné pro nasycení pokožky vlhkostí a soubor užitečných prvků. Vzhledem k odlehlosti zdroje z civilizované strany a struktuře půdy si zachová potřebné makro a mikroprvky, jako je draslík, hořčík, vápník, sodík a další.

Termální voda LibreDerm je obohacena kyselinou hyaluronovou, která dokonale zvlhčuje pokožku a vyplňuje ji vlhkostí, protože přitahuje molekuly vody a drží je uvnitř epidermy.

Po použití vody z přírodního zdroje se pokožka stává vlhkou a sametovou, přestává být zpřísněna a nepohodlná pro ženu, naopak známá zvlhčující kyselina v jejím složení činí tento nástroj jedinečným a žádaným pro každou dámu. Kyselina hyaluronová ve složení termálního spreje LibreDerm činí pokožku elastickou a hustou, na jejím povrchu také vytváří neviditelnou bariéru a chrání pokožku před účinky nepříznivých vnějších podmínek - například sušení.

Jak používat

Použití termální vody LibreDerm obohacené vitamíny a minerály je vhodné pro suchou a dehydratovanou pokožku kdykoliv během roku a dne, aby se zachoval její zdravý stav a atraktivní vzhled. Sprej se nastříká na obličej ze vzdálenosti 20 centimetrů na vyčištěný obličej nebo hotový make-up.

Použití spreje s termální vodou se doporučuje v teplém období, zejména v létě v podmínkách pláže nebo na ulici, v klimatizované kanceláři, dopravě (letadlo), fitness centru nebo na univerzitě.

Stejně tak je možné ji aplikovat na čerstvě vyčištěný obličej nebo na horní část make-upu - tato technika fixuje make-up na kůži (pokud necháte sprej vyschnout) nebo vytvoříte pastelové líčení smícháním vlhké kosmetiky. Použijte minerální vodu pro obličej LibreDerm uvnitř s klimatizací - to umožní normalizovat rovnováhu pokožky a ne přesušit to. Naneste vodu na obličej pomocí spreji a osušte suchým hadříkem nebo lehkým ručníkem.

 • Nastříkejte vodu na obličej, zobrazující láhev neviditelné postavy osm nebo kruh před osobou, 20 cm od něj; alternativním způsobem aplikace bude postřik „mraků“ před vámi, po kterém musíte vstoupit tak, jako kdybyste nastříkali toaletní vodu.
 • Zabraňte úplnému vyschnutí termální vody na obličej. - takový přístup je extrémně špatný a dokonce nebezpečný i v podmínkách horkého vzduchu, protože voda se usazuje na povrchu obličeje a postupně se z ní odpaří, přičemž se v ní nachází vlhkost, která je cenná pro epidermis.
 • Počkejte 1-2 minuty a ubrousek namočte do mokrého obličeje., můžete nejprve plácnout do obličeje, jako byste řídili hydratační krém.

Termální blogger mluví o termální vodě.

Vlastnosti

Využití termální vody je důležité nejen pro rekreaci, ale také pro podmínky prašné metropole - sprej LibreDerm se stává skutečnou spásou pro unavenou a stresující pleť, která nemá pro ni žádnou cennou vlhkost.

Tepelná kapalina založená na životodárné vlhkosti ze Skotska má mnoho výhod a vlastností:

 • Používá se po celý rok a den, bez ohledu na stav kůže a vnějších podmínek;
 • LibreDerm obohacená formulace umožňuje pokožce nasáknout vlhkostí v extrémních podmínkách: na palubě letadla, ve vlaku, při práci v kanceláři nebo v dusném pokoji, na pláži, v lese, kdekoli;
 • Spray zvlhčuje pokožku: normální, mastná, kombinace, sucho, problém, věk;
 • Může být použit jako čistící prostředek, pro odstranění make-upu a jako tonikum pro tonizaci epidermis;
 • Termální voda LibreDerm může být aplikována přes make-up, aby ji upevnila, nebo vytvořila "pastelový" nebo "akvarel" obraz. Při použití termálního spreje s bohatým večerním make-upem je nutné být opatrný - kosmetika může „plávat“;
 • Tepelná kompozice zklidňuje podrážděnou pokožku po návštěvě vany nebo sauny, bazénu, otevřené pláže, kanceláře se suchým vzduchem;
 • Je ideální na léto: vezměte si malou láhev termální vody LibreDerm + 125 ml pro čerstvost ve vaší kabelce.
 • Použití termální vody LibreDerm obohacené hyaluronickým kartáčem je možné před použitím masky nebo po ní, aby pokožka lépe absorbovala cenné minerály a prvky.

Recenze

Termální voda se stala nedílnou součástí letní péče o pleť. Za slunečných dnů má téměř každá žena v kabelce v sobě malou láhev čisté vody, aby se osvěžila a dala si čistou pleť. Tepelný prostředek LibreDerm je obohacen kyselinou hyaluronovou, proto se kosmetický přípravek stal skutečnou nutností pro moderní mladé dámy jakéhokoli věku a bohatství. „Hyaluronka“ je známá svými hydratačními vlastnostmi - akumuluje molekuly vody v kůži a dodává tomuto pleti zdravý vzhled a plnost.

Spotřebitelé si mezi sebou často srovnávají tepelné produkty, mezi nimi jsou cenově dostupné výrobky a dražší protějšky. Náklady na tepelné složení LibreDermu s hyaluronickým kartáčem se odhadují jako nízké, což vede ke koupi zvlhčující emulze.

Ti, kdo používali termální produkt LibreDerm s kyselinou hyaluronovou, si všimnou silného tlaku trysky a nedoporučují ji přivádět blízko k obličeji a zejména při první aplikaci. Napjatý dávkovač se postupně „vrátí do normálu“ a stane se poddajnějším pro tisk. Tepelná kapalina nemá ani barvu ani aroma, což naznačuje její přirozený původ a nepřítomnost barviv, konzervačních látek a dalších neatraktivních prvků.

Spotřebitelé tvrdí, že LibreDerm se neliší kvalitou od dražších evropských protějšků a výborně je nahrazuje.

Negativní zpětná vazba o produktu LibreDerm říká, že voda schne kůži. To může být způsobeno tím, že ženy neodstraňují přebytečné prostředky z obličeje ubrouskem, a jednoduše se odpaří z povrchu a způsobí suchost. Bikarbonátová voda je určena pro mastnou a kombinovanou pleť a není vhodná pro suché a citlivé vzhledem ke svému speciálnímu složení. Pro majitele suchého epidermu se doporučuje použití isotonického typu s neutrální PH.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky