Bifázický sprej na vlasy

Bifázický sprej na vlasy

Poměrně nedávno se na trhu kosmetických přípravků objevily dvoufázové spreje, které se však v tomto krátkém čase podařilo získat díky svým nesporným vlastnostem srdce zákazníků.

Zvláštností těchto pleťových vod je specifičnost formulace a snadnost použití. Kondicionéry v této kategorii jsou "prostřední půdou" mezi oleji pro péči o vlasy a spreje, které jsou založeny na vodě. Díky této formulaci, při použití, dvě fáze nezpůsobují vypadávání vlasů, zabraňují vzniku pocitu mastného filmu a mají příznivý vliv jak na vzhled, tak na stav vlasů.

Vlastnosti

Hlavními vlastnostmi dvoufázové klimatizace jsou ochrana, výkon, tónování a regenerace. Nespornou výhodou tohoto nástroje je možnost dlouhodobého udržení barvy po barvení. Výsledkem aplikace je osvěžující účes, vlasy jsou hedvábné, měkké a lesklé.

Dvoufázový sprej je také účinným nástrojem, který působí jako skutečný tepelně ochranný "pancíř" při sušení fénem, ​​pokládkou a curlingem kulmou, narovnáváním železa.

Silikonová vrstva, která je obsažena v klimatizační jednotce, nese texturu, která způsobuje nezranitelnost nepříznivým vnějším faktorům. Na rozdíl od šamponů, kondicionérů a masek je dvuhfazka nesmazatelným ochranným prostředkem a obsahuje účinné látky. Téměř všechny spreje této skupiny se skládají z vitaminových komplexů a bylinných extraktů.

K obleku

Sprej je ideálním řešením pro ženy, které nemají dostatek času na pečlivou péči o vlasy a styling. Snadno se používá. Je dostačující "plop" po protřepání obsahu láhve a oblak stříkaného kondicionéru se rovnoměrně usadí na vlasech, není třeba ji aplikovat na každý pramen zvlášť. Můžete se přihlásit kdykoliv během dne. Linky vyvinuté pro ženy jsou určeny pro všechny typy vlasů, včetně poškozených.

Tyto pleťové vody se doporučují majitelům tenkých, křehkých vlasů a ponožek z nezbedných kudrlinek. Po aplikaci se vlasy stanou poslušnými, lehce hřebenem a modelem, obsah je lehká látka a má příjemnou vůni. Klimatizační jednotky jsou vyráběny v malých objemech vhodných pro nošení v láhvi kabelky. Pro ty, kteří jdou na silnici, se tento kondicionér stane nepostradatelným pomocníkem, protože chrání vlasy před vnějšími faktory nepříznivých vlastností, včetně počasí.

Hodnocení zákazníků jsou naplněna takovými epitetami, jako je „zázračný produkt“, „ohromující“, „magie“. Tyto odhady se týkají nejoblíbenějších dvoufázových sprejů od předních výrobců kosmetických prostředků.

Salon Care "Valuable Oils" od firmy Faberlic

Jedna z nejčastěji zakoupených dvoufázových klimatizačních jednotek. Jak slibuje výrobce, silikon ve složení tohoto výrobku obklopuje vlasy „beztížným závojem“, díky olejům, arganovým a avokádovým kudrlinkám jsou naplněny silou a brilancí. Povrch vlasů je vyhlazený, eliminuje vliv elektrifikace. Sprej lze použít denně. Významnou výhodou je pohodlný postřik, dobře dávkující kapalina se správnými dávkami. Klimatizace úsporná, trvá měsíc. Mínus - relativně vysoká cena.

Luxusní oprava Estel Coutur

Vyvážený vzorec tohoto kondicionéru představují hedvábné proteiny, keratin, arganový olej a malinový ocet. Jedinečné složení zajišťuje nejlepší uchování barev.Použití spreje, kromě vizuálního efektu, dává výsledek hojení. Přírodní složky ve spreji chrání před tepelnými účinky a ultrafialovým zářením. Výrobce slibuje, že vzorec dává skvělý výsledek, který vydrží tak dlouho, jak je to jen možné. V řadě Estel jsou dvoufázové spreje prezentovány odděleně pro lehké, barvené vlasy a pro obnovu struktury každého vlasu.

Kapous Professional

Lotiony ruské značky příznivě odlišují velký obsah přírodních surovin, inovativní vývoj a profesionální kvalitu. Hydratační sérum v kompozici obsahuje bílkoviny pšenice, což činí postřik vysoce účinnou živinou, pokud je textura poškozena. Mléko má vysokou ochrannou vlastnost, mléčné aminokyseliny ve složení začínají proces regenerace, redukují volné radikály. Legendární modrý Kapous Dual Renascence je v Rusku již několik let vedoucím prodejcem.

Z nových produktů lze identifikovat Kleral System Orchid Oil, který má vysoké zvláčňující vlastnosti. Další kondicionér - Echosline Seliar Bi-Phase kondicionér - má takový jednoznačný plus jako univerzálnost, je vhodný pro všechny typy vlasů. Erayba Nutriactive N18 je hypoalergenní a obsahuje extrémně bezpečné složky.

Jak si vybrat a kde koupit

Výběr dvoufázového kondicionéru, měli byste se zaměřit na typ vlasů a míru jejich poškození. Věnujte pozornost postřikům obsahujícím silikon, pokud chcete vlasy tónovat a hydratovat. S pomocí kationtových a polymerních složek v mléce ušetříte vlasy od vzhledu elektrifikace a usnadníte česání. Termoprotektivní vody by měly být zvoleny při teplotních rozdílech a častém používání elektrických zařízení pro modelování účesů.

Pravidelné používání vám poskytne jistotu, že poskytujete profesionální péči o vlasy. Není nutné nyní spěchat k kadeřníkovi, aby se obnovila síla barev a návratnosti a lesk. Stačí si vybrat klimatizační zařízení, které není vyprané, je snadno použitelné, ale také dává oslnivý výsledek, který vám dává právo vyhlásit se za dívku, upravenou od nehtů až po konce vlasů.

Můžete si koupit dvoufázové vody na specializovaných stránkách a kosmetických salonů. Budete mít k dispozici širokou škálu a různé možnosti za přijatelnou cenu, která se pohybuje od 150 do 3000 rublů.

Na konci tohoto článku je video se srovnáním dvou sprejů na vlasy. Užijte si to!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky