Nutria Coat

Nutria Coat

Obrovská rozmanitost kožichů, aby vaše hlava točit a děvčata běží od modelu k modelu s šíleným touha získat perfektní model. Ale brzy, po několika kování, je jasné, že jedna srst je příliš drahá, druhá je příliš těžká, třetí nevypadá tak dobře jako čtvrtá a tak dále. A když se žena v zoufalství postaví na jiný model, přijde to pochopení našel skvělou možnost - to je kožich z nutrie.

Vlastnosti a výhody

Nutria kabáty jsou jedním z mála, které kombinují několik výhod., uvádění výrobků na trh s výrobky z drahých kožešin. Z hlavních kvalit stojí za to věnovat pozornost:

 • neuvěřitelná lehkost;
 • úžasný výhled;
 • odolnost vůči měnícím se povětrnostním podmínkám;
 • odolnost proti opotřebení.

Hlavní výhoda oproti ostatním kožešinám nutrie vděčí za svůj původ. Koneckonců, toto zvíře žije v bažinách, takže jeho srst je vodotěsná a snadno se čistí. Pro městské podmínky je to jen dar z nebes! Kožich lze očistit od nutrie před silným znečištěním obyčejným kartáčem.a poté otřete vlhkým hadříkem a osušte na závěs. Není třeba odstraňovat sníh nebo vodu, jen produkt protřepejte a nechte uschnout.

Vzhledem k vodoodpudivému účinku se opotřebení kožichu zvětší na deset sezón a při řádné péči může vydržet ještě více. Odolnost proti opotřebení je však snížena téměř dvakrát, pokud jsou ochranné vlasy vytaženy nebo oříznuty.

Obvyklá vrstva z nutriční hromady je velmi tlustá a elastická, takže výrobek je velmi teplýodolávají pronikavému větru a teplotním změnám. A navzdory hustotě chlupů je výrobek z kožešin velmi lehký i při maximální délce.

Odrůdy

Typy kožichů z nutrie závisí na kvalitě srsti, která spočívá nejen ve zpracování, ale i ve správném výběru stáří zvířat.

Nejcennější srst je nutrie, , kteří už měli plíseň, a vlasová linie se plně zotavila. Do této doby, zvířata dosáhnou věku jednoho a půl. Kůže v tomto okamžiku jsou velké a silné a patří do první třídy, pokud zvíře není nemocné.

Prvotřídní srst má řadu kvalit:

 1. Guta chmýří;
 2. lesk a pružnost;
 3. měkká podsada bez známek vypadávání vlasů.

Druhotná srst se vyznačuje nerozvinutými vlasy, které se dobře rozeznávají, když se rozdělí. Materiál je také často zředěný nebo odlišný (bodkovaný). Kožešina s takovými značkami se nepoužívá k výrobě kožichů nebo se používá pouze na určitých místech k posílení designu oděvů.

Jak si vybrat

Hlavní důraz na to, co je třeba udělat při výběru kožichu z nutrie, je vůně. Ujistěte se, že vůně produktu, aby bylo zajištěno řádné čištění kůže z přebytečného tuku. Pokud je podezření, že kožichy voní špatně a nepříjemně, pak byste se měli vzdát nákupu, protože časem tuk oxiduje a začne smrdět.

Ujistěte se, že není žádný zápach, měli byste věnovat pozornost srsti. Materiál by měl být měkký a elastický. Neměla by existovat žádná "konstrukční řešení" v podobě plešatých míst, slz nebo tenké hromady. Chcete-li zkontrolovat kvalitu srsti, musíte držet ruku proti růstu vlasů, a pokud je položen zpět, materiál je vysoce kvalitní.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat výrobkům nepřirozené nebo příliš světlé původní barvy. Takové povlaky byly obarveny a postup nebyl možná kvalitativně proveden.Pokud po držení kožešiny s papírovým ubrouskem na něm zůstanou skvrny, pak je lepší opustit kožich, protože po několika dnech ponožek ztratí svůj vzhled a lesk.

Poslední věc, kterou zkontrolovat, je podšívka. Pokud nemá výrobce co skrýt, nebude obložení šité "pevně" a spodní část se bude vzdalovat od kožichu. Jinak však stojí za to zvážit volbu takového produktu, protože není známo, co se skrývá na nesprávné straně.

Dejte si pozor na domácí kožichy! Oblékání kůže vyžaduje speciální vybavení a dovednosti, a proto se u řemeslného způsobu výroby ukazuje, že materiál má krátkou životnost a hroznou kvalitu.

Délka

Vzhledem k lehkosti srsti nutrie, její výrobky nepodléhají přísnému omezení délky. Kolekce módních návrhářů jsou plné kožichů různých tvarů a velikostí, což vám umožní vybrat si pro každou ženu hodný produkt. Nejoblíbenější kabáty jsou krátké, dosahující až k pasu. Nejčastěji takové modely kupují mladé dívky nebo „avtoledi“, což je nepříjemné v delších kabátech, které mají řídit auto.

Také zvažoval krátké produkty, které nedosáhnou kolena. Tyto modely se dokonale přizpůsobují rytmu městského shonu a umožňují lidem aktivního životního stylu, aby se neomezovali na pohyby.

Dlouhé modely pod kolenem jsou více ženské a formální. Dámy solidního věku preferují takovou délku, aby zdůraznily své postavení a postavení ve společnosti. Elegantní a luxusní vzhled dlouhých výrobků zaujme svým šarmem a luxusem.

Nejelegantnější a přitažlivou pozornost tvoří kožichy na podlaze. Pro městský život nejsou takové modely příliš vhodné, protože jsou vystaveny velkému počtu negativních faktorů. Ale daleko od města v dlouhých kožichech jsou velmi útulné a pohodlné, nezpůsobují žádné problémy a je to radost nosit je.

Díky svým vlastnostem umožňuje nutriční kožešina vyrábět modely nejen pro modeláře, ale i pro ty, kteří mají daleko od hollywoodských standardů. Lehkost a pružnost materiálu hrají důležitou roli při výrobě nátěrů velké velikosti. Každý z produktů zdůrazňuje důstojnost a skrývá vady majitele Velké modely nekazí vzhled, ale naopak odhalují krásu a krásu ženy, která ukazuje, jak krásný může být slabší sex.

Populární modely

Materiál pro nátěry z nutrie prochází různými postupy. Kožešiny jsou stříhané, trhané, kombinované s jinými materiály (semiš, kůže, ostatní kožešiny), barvené a dávají mu formu, kterou designér potřebuje. Modely kožichů jsou od sebe seskupeny podle hlavních charakteristických rysů a každá skupina má své výhody.

Nejoblíbenější možnosti jsou:

 • s kapucí;
 • ze stříhané nutrie;
 • oškubaná nutrie;
 • lichoběžníkový tvar;
 • s příčným uspořádáním kůže;
 • v kombinaci s jinými materiály.

Nutria kabáty s kapucí představují největší možný komfort a pohodlí. Tyto modely vypadají elegantní a originální, naplněné teplem a pocitem něhy. Kukla je navíc vhodná jak pro krátké kožichy, tak pro dlouhé kabáty.

Výrobky ze stříhané nutrie se podobají bobrům, jen méně teplým. Kožešina vypadá velmi přitažlivě a textura se stává sametovou. Jedinou nevýhodou jsou zbývající procesy ochlupení vlasů, které nepříjemně mravenčí, když přejdete rukou nad srst. Zbytky však hrají důležitou roli, udržují materiál ve výborném stavu a pomáhají přenášet negativní dopady.

Při úplném odstranění ochlupení se objeví srst otrhané nutrie. Takový model bude dražší, protože operace sevření je pracný proces a také poté, co se musí opravit podkladová vrstva. Výrobek po všech manipulacích má podobu norkového kabátu a není horší než nejoblíbenější srst.

Při šití kožichů je lichoběžníkový tvar výrobku připevněn okamžitě. Tento tvar a délka je vhodný pro miniaturní dívky, dá jim více šarmu a sofistikovanosti. Pouze je nutné věnovat pozornost tomu, aby lichoběžník nebyl široký až na dno, a výrobek není delší než délka kolena, jinak se dívka prostě „utopí“ v šatech.

S délkou pod kolenem bude lichoběžníkový tvar vyhovovat vysokým dívkám s dlouhýma nohama. Model bude klást důraz na harmonii, přinese více ženskosti a eleganci obrazu.

Příčný výživný kožich - módní trend ve světě kožešin, elegantní a třpytivéVypadá víc než luxusní a fantastická. Pro model s příčným materiálem není třeba dalších dekorací. Neobvyklý tvar ovlivňuje umístění hromady, která v této poloze jiskří a třpytí se v různých odstínech. Stojí za zmínku, že takové nátěry by se neměly nosit plné a malé ženy, protože vodorovné pruhy značně rozšiřují tvar. Pro vysoké a tenké dívky, takový model je jen darem z nebes, vyrovná a činí obraz ženy úplnější.

Kombinované nutrie kožešiny kabáty rozbít všechny šablony o stylu ikony! Když vezmeme v úvahu skutečnost, že srst nutrie může být nastavena na norka nebo bobra, pak jsou s ní kombinovány jak nadýchané kožešiny (liška nebo mýval) a krátkosrstý (králík nebo pečeť). Tyto výrobky nejen přitahují oko na ulici, ale také vás zastaví a vychutnávají si výhled. Modely s různou srstí by měly být kombinovány v barvě, délce vlasu a kvalitě, jinak srst nebude trvat dlouho a po první sezóně jdou do šrotu.

Nutria také dobře sedí s kůží nebo semišem. Vložky těchto materiálů učiní obraz drsným a náročným. Tyto modely způsobují závistivé pohledy s jejich vzhledem, luxusem a nádherou.

Velké modely

Díky svým vlastnostem umožňuje nutriční kožešina vyrábět modely nejen pro modeláře, ale i pro ty, kteří mají daleko od hollywoodských standardů. Lehkost a pružnost materiálu hrají důležitou roli při výrobě nátěrů velké velikosti. Každý z produktů zdůrazňuje důstojnost a skrývá vady majitele Velké modely nekazí vzhled, ale naopak odhalují krásu a krásu ženy, která ukazuje, jak krásný může být slabší sex.

Módní barvy

Barevná paleta kožichů z nutrie je nápaditá ve své rozmanitosti. Šicí výrobky z kožešiny divokých zvířat však ukládají určitá omezení.

Hlavním kožešinovým materiálem je argentinská nutrie. Charakterem tohoto zvířete je šedohnědá barva a hrubá dlouhá stěna. Kožešina po ošetření je často barvena, což jí dodává sytější šedé nebo hnědé tóny.

Další možnosti barev nátěrů se liší v závislosti na typu nutrie:

 1. Béžová nutrie mají velkou barevnou paletu díky různým odstínům podsady. Barva těchto zvířat a případně i kožichů se liší od světle béžových až po tmavé tóny s neobvyklým stříbrným třpytem.
 2. Bílá nutrie v závislosti na místě bydliště jsou čistě bílé nebo krémově zbarvené a při výrobě nátěrů se získá velmi zajímavé prokládání barev.
 3. Zlatá a citronová nutrie zajímavá barva přechodu. Zvířata se vyznačují jasným, zlatým oknem a světle žlutým směrem dolů a barva z hřebene do břicha se postupně rozjasňuje, což se často hraje při výrobě oděvů.
 4. Nejoblíbenější jsou stříbřité nutrie. Velice oceňují svou barvu, která se liší - od stříbřitě šedé až po tmavě šedou až modravou barvu s stříbrným odstínem. Kožešiny s takovými barvami jsou velmi bohaté a atraktivní.
 5. Černá nutrie. Kožešina zvířat jasně svítí, což je přenášeno na model takového materiálu. Černé pláště jsou stále populárnější díky svým „zrcadlovým“ vlastnostem.

Ostatní barvy kožichů se získávají buď zbarvením produktu, nebo jsou vyrobeny z nutrie pěstované na speciálních farmách při křížení s jinými druhy.

Co na sebe

Kožené, semišové nebo látkové výrobky jsou vynikající pro nutriční kabáty. Pro krátké kabáty se doporučuje zvolit hubené džíny a blůzu nebo košili. Kožené rukavice, které budou kombinovány s botami nebo botami, nebudou nadbytečným prvkem. Kožený opasek zvýrazní lesk nutriální srsti a dodá kontrastu.

U výrobků s delší délkou bude sukně ideální volbou pro oděvy, a to by nemělo vyhlížet zpod lemu. Kožené boty zdůrazňují štíhlost nohou a dodávají obrazu celistvost. Nesmíte nosit punčochy nebo sportovní obuv pod kožichem z nutrie. Tyto typy oděvů nejsou vzájemně kompatibilní a roztrhnou obraz od sebe.

Kolik je

Kožichy Nutria patří k demokratickým produktům a na peněženku neudrží. Nákup věcí nepřekročí padesát tisíc rublů. Pokud by však byly prováděny další operace s kožešinou (stříháním nebo štípáním), cena se zvýší o několik tisíc.

Recenze

Mnoho dívek podporuje nutievuyu kožich. Každý hodnotí pouze pozitivní stránku důstojnosti produktů. Lehké, teplé, nošení - to jsou hlavní vlastnosti nátěrů z nutrie. Také je zaznamenána vynikající kvalita srsti, vzhled a měkkost.

Kombinace různých kožešin na kožichech je mezi zákazníky velmi ceněna. Většinou dávají přednost více načechraným možnostem, jako je například nutrie zdobená polární liškou.

Stylové obrázky

 • Úzká a lehká sukně na koleno dokonale doplní krátký, černý kožich, což dělá oblečení elegantnějším. Kožené rukavice dodají produktu více lesku a zaměřují se na lesk srsti. Užitečným doplňkem by byly boty nebo boty na vysokém podpatku, které zdůrazňují štíhlost nohou a dávají do obrazu větší ženskost.

 • Delší srst se perfektně hodí k látkovým kalhotám. Úspora a velkorysost obrazu je zdůrazněna semišovými botičkami. Chcete-li přidat siluetu siluetu, měli byste nosit kožený opasek, který zvýrazní přednosti postavy a oblečení jako celku.

Obecně platí, že nutrie je skvělou volbou pro kožich. Nádhera srsti a odolnost vůči povětrnostním vlivům činí výrobky výbornou volbou pro ponožky ve městě i mimo ni. Lehkost, teplo, spolehlivost - to jsou synonyma pro nátěry z nutrie.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky