Hromnice Kožich

Hromnice Kožich

Vlastnosti a výhody

Kožešinový svišť byl používán pro kožichy ještě v Rusku. Z ní byly přišity nejen kožichy, ale i oděvy a klobouky šité. V současné době si ženy módy vybírají tuto srst vzhledem k tomu, že vypadá velmi ženský a jemný a zároveň drahý.

Vzhledem k tomu, že zvíře je v teplejších oblastech, je to proto, že nátěry z něj jsou menší než z norek. Nějaký čas si koupili takový kožich pro demi-sezónu a počasí chladnější než -10. Nyní výrobci nabízejí nejen investované možnosti vhodné na podzim a na jaře, ale i více zahřáté modely, které dokáží vydržet velmi dobré zima až do -20.

Tento kožich je vhodný pro ty, kteří rádi často mění šatník, ale zároveň miluje kvalitu a šetří peníze.

Odrůdy kožešin

Kožešinový svišť, stejně jako jeho hustota a barva jsou zcela odlišné a závisí na stanovišti.

Americký svišť, který má načervenale hnědou barvu a pravděpodobně i načervenalé. Tato srst se vyznačuje sotva znatelnou šedou. Jeho srst závisí na věku štěnice. Pokud je mourek malý, pak bude srst tmavší.

Svišť černý. Žije na východní Sibiři. Kožešina je tmavě zbarvená hlavně na zádech a na břiše je zlatohnědá. Srst je měkká a dlouhá, srst je hrubší a má cihlovou barvu.

Svišť alpský má různé barvy a černou a červenou a světle hnědou, ale častěji šedou. Jeho podsada je mírně zvlněná.

Svišť Vancouver je ohrožený druh. Barva tohoto groundhog má různé odbočky a kolísání průtoku. To může být jak černé a hnědé, a možná mít bílé pruhy, záleží na zvířeti sám.

V jeho kaštanové srsti se pěstuje šedovlasý svišť. Závažnost může být zcela odlišná.

Aljašský marmot šedý. Má krátkou srst. Svišť dlouhosrstý má bohatou červenou barvu. Má hrubou vlnu.

Olympijský svišť hnědý. Jeho srst není pevná a má jinou intenzitu barev. Jsou bílé skvrny.

Populární modely

Populární model kožichu je trapézový kožich. Stává se, že je těžké si to vybrat a stojí za to zvážit zvláštnosti vaší postavy při výběru takového kožichu.

Hrazda má několik odrůd a závisí na délce výrobku a řezu. Pokud uvažujete o koupi lichoběžníkového kožichu s kapucí a délkou kolen, nebo o něco vyšší, tento model není jednoznačně vhodný pro krátké a křehké dívky. Miniaturní dívky budou vypadat ještě nižší a bude to vypadat, jako byste se v něm utopili. Ale lichoběžníkový tvar a krátká délka bude nejvíce. Hrazda by neměla být příliš široká.

Dlouhé lichoběžníkové kožichy zapadají do dvou kusů a pomáhají skrýt extra libry a vady.

Máte-li krátký kožich v podobě lichoběžníku, pak to bude znát jen blíže ke dnu lemu. Krátký kožich je vhodný i pro vysoké dívky s normálními parametry a dlouhýma nohama.

Také populární modely kromě trapézových kožichů jsou kožešinové kabáty z mongolského sviště a sviště marmot. Dají vám eleganci a krásu, a je mnohem jednodušší je vybrat, hlavní věc je spoléhat se na rysy vaší postavy a střih kožichu.

Velké modely

Svišťový kožich, stejně jako kožich, bude ideální volbou pro plnou dívku. Dobrou volbou pro dívky s ladnými formami by byl také kožich vyrobený z krátkého zdřímnutí, rovný střih a jednoduché krejčovství bez zbytečných detailů. Takový kožich bude vypadat velmi krásně a stylově a nezkazí vaši postavu, ale jen zdůrazní důstojnost.

Pokud máte postavu přesýpacích hodin, bude vypadat rovný kožich. Hlavní věc je, že srst byla mírně volná a nebránila pohybu.

Módní barvy

Kožešinový svišť často prochází procesem barvení a může poskytnout jakoukoliv barvu a odstín. Samozřejmě, jasnější barvy jsou nyní na vrcholu popularity, ale dívky mají stále rádi vtipné barvy, což je důvod, proč můžete často najít vínové a červené kabáty.

Podzemní kožešina se často snaží dát tmavší barvu, takže vypadají přirozeně. Tmavá barva je ušlechtilá a luxusní, což je důvod, proč tyto nátěry vypadají výhodněji. To je důvod, proč se výrobci světlých barev snaží vytvořit tmavší odstín. Klasické barvy také zůstávají černé, tmavě hnědé, načervenalé barvy, protože jsou přirozené, jsou ideální pro jakékoliv oblečení a vypadají velmi krásně.

Však stojí za zmínku, že pokud chcete vytvořit dojem, že máte norek kabát, je lepší použít tmavé kožešiny. Takový kožich bude vypadat velmi draho a stylově a bude působit dojmem, že srst, kterou si obléknete, je velmi drahá.

Jak si vybrat

Chcete-li si vybrat dobrý kožich z dřevoryt, je nutné před nákupem zkontrolovat srst samotného kožichu. Kožešina se špatnou a kvalitní srstí bude sloužit jen velmi málo a rychle ztratí svůj vzhled. Vzhledem k tomu, že chlupy budou stále vypadávat, mohou se tvořit plesheny.

Nejprve otestujte výrobek a pokud vlasy nebo lehké chmýří zůstanou ve vašich rukou, znamená to, že technologie byla porušena.

Za druhé, dobrý kožich by měl zdřímnout v jednom směru. A zatřetí, když potřepete kožich, mělo by to být mírné šustění. To znamená, že výrobek je dobrý. Kožešina je často barvena, takže je nutné kontrolovat kvalitu zbarvení. Můžete to zkontrolovat mokrým ubrouskem. Strávit jí kožich a pokud je na ubrousku jen malá barva, je lepší ji odmítnout koupit.

Důležitým kritériem při výběru kožichu je také hustota srsti. Zkontrolujte před nákupem místa, kde srst nejvíce tře. Všimněte si, že hustota srsti na těchto místech by měla být stejná jako v celé srsti.

Nezapomeňte cítit vnitřní stranu srsti nebo spíše švy. Měly by být poměrně tenké, ale znatelné.

Co na sebe

Kožešina svišť vypadá docela pěkně a draho, protože má podobnost s norkem. Oříznutý kožich z takové kožešiny bude dobře zvažován s večerními šaty, například: dlouhé šaty, vysoké podpatky. Kožich takovou výbavu doplní.

V každodenním stylu, krátké modely jdou dobře s džíny. Pokud je model demi-sezóna, pak můžete bezpečně nosit roztrhané džíny. Pokud k tomuto obrázku přidáte svetr nebo halenku, kotníkové boty s podpatky, objemnou tašku a světlý šátek, vytvoříte obraz města.

Můžete nosit tento kabát s kalhotami. Pokud má kožich rovný střih a délku k bokům nebo těsně nad kalhoty, můžete si vzít široké. Tyto šaty nemusí nosit paty. Doplněk je taška s rukojetí a lehkým baretem.

Pokud váš model je kožich na koleno, pak to bude vypadat dobře s módní sukně na koleno. Tato délka kožichu je univerzální, a proto mu bude vyhovovat každá sukně. Pravda je lepší zapomenout na široce rozšířenou sukni. Tužková sukně, tulipán a další podobné modely budou vypadat dobře a harmonicky.

Pro takový kožešinový kabát fit zúžené kalhoty nebo džíny, ale z kalhot, které mají světlice na bocích by měl být opuštěn.

Hodnocení zákazníků

Analýzy přezkoumání srsti srsti je mnoho pozitivních recenzí. Za prvé, majitelé těchto kabátů jsou spokojeni s cenou. Není to příliš drahé a vypadá to draho a stylově. Také krásná a lesklá srst. To má velkou podobnost s norka a na první pohled nemůžete říct Groundhog z norky. Kožešiny jsou velmi lehké a teplé. Jsou lehčí než Moutonové pláště a mnohem příjemnější pro tělo a nebrání pohybu. Mimo jiné se štěnice nosí po několik sezón s náležitou péčí.

Je pravda, že takový kožich není pro trvalé opotřebení, což je jeho mínus, a pokud ho budete nosit často, vydrží pouze jednu sezónu.Tento kabát je vhodnější pro dívky za volantem, což je důležitější než vzhled, ale stát na autobusových zastávkách tento kabát nebude fungovat.

Stylové obrázky

Nejpohodlnější a stylový obraz bude považován za džíny a kalhoty. Tento obraz je univerzální a vhodný pro každodenní styl.

Džíny by měly být tmavší nebo lehce světlejší než kožich. Neměla by být bílá nebo modrá obloha. Lepší je držet se tmavých odstínů. Volba boty zastaví váš výběr na vysoké kožené boty s nebo bez paty. Nahoře je lepší nosit nějakou halenku z pastelových odstínů. Je lepší vzít malou kabelku s rukojetí, ale v žádném případě s dlouhou rukojetí. Vyhněte se čepicím. Obraz bude jednoduchý, ale velmi stylový.

Pokud chcete udělat krásný večerní pohled, pak je nejlepší vybrat si krátký kožich z podkovy tmavé barvy. Kabelka by měla být malá, nejlepší spojka. Můžete si vybrat jakékoli odstíny, ale je nejlepší zvolit tmavé odstíny, jako je smaragd, tmavě modrá, fialová a jiné podobné barvy na tmavé odstíny kožichů. Doplní srst a vypadají velmi luxusní. Nezapomeňte nosit elegantní šperky lépe s bílými kameny, které vám umožní zářit v centru pozornosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky