Vlčí srst

Vlčí srst

Kožešiny z vlčí srsti jsou dost vzácné, ale přesto jsou oblíbené mezi milovníky kvalitních věcí.

Vlastnosti a výhody

Dlouho byly tyto pláště populární pouze u mužů. Faktem je, že hustá vlčí srst velmi dobře chrání před chladem. Zabývají se hustou a hustou podsadou a dlouhými vlasy. Takový kožich dobře chrání před chladem a odpuzuje vodu.

Proto ti, kteří tráví spoustu času v zimě, takové oblečení nejvíce odpovídali. Vlčí kožešiny nosili rybáři, severské a lovci. Později tyto teplé a trvanlivé výrobky ocení ženy.

Manipulace s vlčí srstí je poměrně obtížná. Proto jsou vlčí kabáty méně běžné než norka nebo liška. V důsledku toho jsou vždy získány krásné modely s individuálním designem.

Při šití vlčích kožichů se zpravidla používá horizontální rozložení oděvů. Nejčastěji z této kvalitní a teplé kožešiny vytvářejí krátké kožichy. Mohou doplnit kožené vložky. Tato kombinace vypadá stylově a zajímavě.

Odrůdy kožešin

Při tvorbě kožichů používáme kožešiny různých druhů vlků. Specialisté vysoce oceňují výrobky z kožešiny zvířat, které žijí v chladných oblastech. Jejich srst je silnější a teplejší, což umožňuje, aby se zvířata cítila pohodlně iv extrémním chladu. Výběr výrobku z takové kožešiny určitě nezmrzne ani v podmínkách studené domácí zimy.

Pokud potřebujete velmi teplý předmět k nošení v zimě, věnujte pozornost kožichům z polární nebo kanadské vlčí srsti. Kožešina kanadského vlka je dostatečně jemná na dotek. Proto jsou výrobky z kůže tohoto zvířete obzvláště populární mezi dívkami.

Lehčí výrobky z stepní vlčí srsti. Srst stepního vlka je poměrně tvrdá a méně hustá. Nicméně, tyto kabáty jsou také velmi stylové a teplé.

Módní barvy

Přirozená barva vlka vypadá atraktivně. K dispozici je srst různých odstínů, od šedé a krémové až po sytě černou. Přirozená barva s přirozeným odstupňováním od teplejšího k světlejšímu odstínu vypadá působivě. Vlněné kožichy jsou zřídka barvené nebo tónované. Většina malovaných modelů je obvykle ženská.

Červené a bílé barvy kožichů z přírodních kožešin jsou nyní nejoblíbenější, proto se občas tyto produkty dostávají umělým způsobem. Oříznutá krátká srst světlé barvy vypadá na dívku nebo ženu jakéhokoliv věku velkolepě a nádherně.

Populární modely pro ženy

Navzdory skutečnosti, že zpočátku byly mezi muži populárnější kožichy z vlčí srsti, existuje velké množství atraktivních ženských modelů. Pokud chcete vypadat luxusně a nešetřit peníze za velkolepý kožich, měli byste věnovat pozornost dlouhým modelům v podlaze.

Jednodušší a praktičtější možností je zkrácený vlčí kabát. Po teplejší dobu roku vyzvedněte stylovou vlčí kožešinovou vestu. Když šijí takové čisté vesty, kožešina je používána, oba stepní a kanadský nebo polární vlk.

Populární modely pro muže

Pánské pláště kvalitní a velmi teplé vlčí srsti jsou rozšířené. Ve sbírkách světových návrhářů se často objevují plnohodnotné kožichy a kombinované výrobky, ve kterých je srst kombinovaná s kůží nebo tlustou vlnou. Praktický kabát, zdobený vložkami z vlčí srsti.

Mezi muži jsou populárnější kratší vlčí kožichy. Tato varianta vrchního oděvu se vejde do každého stylového vzhledu. Kožich zároveň nedrží pohyby.

Kolik je

Kožichy z vlčí srsti jsou poměrně drahé. Jde především o zvláštnosti dokončování kožešiny tohoto zvířete. Pro produkt z vlčí srsti, budete dávat pryč od několika tisíc až několik desítek tisíc rublů.

Ale nákup stojí za vynaložené peníze. Kvalitní vlčí srst potrvá pět nebo šest sezón, aniž byste ztratili atraktivní vzhled.

Jak si vybrat a co nosit

Chcete-li koupit kvalitní vlčí kožešiny produkt, je nejlepší koupit kožich v specializovaném butiku. Při nákupu musíte věnovat pozornost kvalitě. Za prvé, vysoce kvalitní ošetřená srst by neměla vydávat žádné cizí pachy. Nepříjemné aroma by vás mělo upozornit a odrazovat od touhy koupit si kožich.

Kvalita ponožek také určuje, jak hladké jsou stehy. Nerovnoměrné a těsné stehy jsou první známkou toho, že výrobek nebude trvat dlouho. Kožešina samozřejmě musí mít také vysokou kvalitu.

Vlněné kožichy jsou dostatečně univerzální. Mohou být nošeny, stejně jako u jednoduchých a pohodlných bot a doplňků as něčím elegantnějším. Muži budou vyhovovat kombinaci teplého masivního kožichu s pohodlnými šněrovacími botami. Teplé boty s plochou podrážkou zapadnou do ženského luku. Ale častěji si dívky vybírají elegantní modely na stabilní patě nebo platformě.

Teplý kabát dobře chrání před větrem a sněhem, takže šátky a štoly budou zbytečné. Z příslušenství můžete získat teplou čepici a rukavice v kombinaci s ostatními. Obecně lze obraz na základě vlčího kožichu doplnit o příslušenství dle vlastního uvážení a vytvořit tak plnohodnotný zajímavý obraz.

Recenze

Kupující výrobků z vlčí kožešiny jsou zpravidla s nákupem spokojeni. Takový kožich je dobře nošený se správnou volbou velikosti a po dlouhou dobu neztrácí svůj původní vzhled. Současně není zapotřebí speciální péče. Pokud pravidelně padáte do deště nebo sněhu, srsti se nic nestane, protože vlčí vlasy dobře odpuzují vlhkost.

Navenek vlčí srst vypadá atraktivně. Navzdory své zdánlivé brutalitě je vlčí kožich vhodný jak pro muže, tak pro dívky. Ujistěte se, že věnujte pozornost této možnosti svrchního oděvu, protože v podmínkách národní zimy vám dokonale vyhovuje teplý a praktický vlčí kožich.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky