Kožichy od firmy "Alef" \ t

Kožichy od firmy Alef

Vlastnosti a výhody produktů společnosti

Za zmínku stojí nejprve výrobní proces firmy "Alef", což je výhoda. Kupují suroviny pro továrnu na nejlepších předních aukcích v USA i v Austrálii, Norsku a dalších zemích. Je to po tomto Návrháři vyvíjejí jedinečné vzory, které jsou ve skutečnosti také vlastností a výhodou, protože jsou vytvořeny unikátní modely. A pak na těchto vzorech jsou šité kožichy a kabáty.

Kromě krejčovství, aby kožešinové kabáty společnosti sloužily delší dobu k využití nejnovějšího vývoje a know-how. A poté, co tento produkt jde do obchodů. Společnost šije oblečení pro muže i ženy, a to je také jejich zvláštnost. Společnost vždy sleduje módní trendy a neustále rozšiřuje svůj sortiment., snaží se potěšit i ty nejnáročnější zákazníky.

Samotná společnost několikrát získala titul "nejlepší firma roku" a má mnoho kvalitních značek, které jsou časem potvrzeny.

Prohlédněte si oblíbené modely

Nejoblíbenějším směrem továrny je šití kožichů od firmy Mouton. To vše ovlivňuje skutečnost, že taková věc se nosí asi 8 let a to je jedno z dlouhých období pro oděvy z kožešin. Navíc to není vysoká cenová pozice a jedinečné styly, které jsou určeny speciálně pro továrnu.

Populární trend je mimo jiné také kožichy z astraganu. Tento kabát vypadá velmi krásně a stylově. Tato kožešina je zcela nová a pro její výrobu potřebujete speciální vybavení, které má továrna.Odlišování astragany před ostatními kožešinami spočívá v tom, že opticky vypadá světle. Funkce - krátce oříznutá srst, která dává tento vzhled. Zdá se, že kvůli němu produkt teče.

Astragan má několik výhod:

  • Pohodlí. Vzhledem k měkké struktuře se pěkně hodí na postavu a zdůrazňuje křivky a skrývá nedostatky.
  • Nízká hmotnost. Takové oděvy nejsou těžké, na rozdíl od kožichů z pravé kůže a kožešin. To je důvod, proč je to velká výhoda.
  • Praktičnost. Taková kožešina, protože má krátký zdřímnout, nespadne. Vypadá elegantně a ušlechtile, kromě dobré kvality, má úsporu tepla a praktičnost. Není náladový k péči.
  • Malé náklady. Tyto kabáty si mohou dovolit i ty, kteří nemají velký rozpočet, ale chci se pěkně oblékat.

Dívky a ženy hodí kabát astragan. V takovém oblečení nejen teplé v zimě, ale také velmi pohodlné. Pro ženy jsou vhodnější jako kabáty a kabáty. Klasický střih vás bude zvýrazňovat a nepřispívá k vašemu věku, ale spíše vám umožní vizuálně ho snížit. Modely s kapucí budou vždy populární.protože umožňují svým majitelům zapomenout na nošení klobouků, které často rozdrtí styl. Kukla naopak umožňuje nejen nekazit styl, ale také zahřívá a chrání před větrem. Je to nepostradatelná věc v chladném a větrném počasí. Teplo a pohodlí - hlavní úkol kapoty.

Recenze

Při pohledu přes recenze šťastných majitelů kožichů AlefStojí za zmínku, že nejsou vždy pozitivní recenze. Když už mluvíme o pozitivech, stojí za zmínku, že většina zákazníků si všimne obrovského sortimentu kožichů, což vám umožní vybrat si ten správný kožich. Kožešinové pláště teplé a lehké a ukázat se dobře v období mrazu.

Srst je velmi měkká a hustá s dobrou podsadou.Vypadá to velmi krásně. Výhodou je také možnost výběru zipů ze zipů na knoflíky. Kožichy mají pěknou a velkou kapuci. Hrany lemů a rukávů jsou lemovány kůží, což je praktické. Tělo také dýchá v kožichu a ve veřejné dopravě není horké.Kromě toho si všimnou, že během ponožek se srst nenosí.

Obecně platí, že minusy nejsou vidět, s výjimkou spojovacích prostředků, které mohou být v dostatečně velké vzdálenosti od sebe.

Také v některých modelech společnosti Alef jsou velké kladné stránky. Například odnímatelné rukávy, které vám umožní vyrobit rukávy ¾ a nosit elegantní kožené rukavice, jak je dnes módní. Kukla sedí nádherně, není malá a není velká, hlava je útulná a teplá, je snadno odhozena a nasazena, na kapotě jsou háčky.

Stylové obrázky

  • Velmi populární nedávno, Cape neprošel průmyslem kožichů. Společnost Aleph tak vytvořila nádhernou kožešinovou čepici. Chcete-li vytvořit krásný obraz, nosí rolák, a především nosit dlouhé kožené rukavice nebo semišové rukavice na ruce bez ozdob. Dobře vypadající modré džíny s různými odstíny, hlavní věc, že ​​nebyly světlé barvy, a vysoké boty. Nejlepší ze všeho je vytvoření stylového obrazu s kožešinovou čepicí, věnujte pozornost vysokým botám nebo botám. Dokončí váš obraz a dám ženskost a milost. Semišová nebo kožená kabelka s tmavou tmavou kožešinovou pomponou je dokonalou úpravou. Vak musí být střední velikosti. Vyvarujte se lakovaných modelů.

  • Pláště příčné norky mohou také vytvořit stylový vzhled. Vypadají velmi zajímavě a nepotřebují další doplňky a akcenty. Pod takovým kožešinovým kabátem budou vypadat tmavé punčochové kalhoty, šaty s kolenními kraťasy s tužkovou sukní a vysoké kožené boty s plošinou a platformou. Tento obraz bude nejen obchodní, ale také ženský. Bude možné jít na večerní akci nebo jít do kanceláře.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky