Kožichy "Melkovo"

Shuby Melkovo

Pokud se rozhodnete koupit kožich, zkuste si vybrat produkt od spolehlivého výrobce. Společnosti, které si váží své pověsti, vyrábějí kvalitní výrobky, které mají příslušné certifikáty a záruku.

Kožešiny „Melkovo“ nejsou jen sítí kožešinových obchodů. Všechny výrobky jsou vyráběny v podnicích společnosti norek a polární lišky, které byly pěstovány na vlastním chovu zvířat.

O společnosti

Podnik úspěšně funguje už půl století.. Byl vytvořen v Sovětském svazu na základě farmy Krasny Luch pro chov norek a polární lišky. Dnes se společnost skládá nejen z kožešinových farem. Zahrnuje vlastní studia a obchody. Tato struktura podniku vám umožňuje garantovat vysoce kvalitní produkty, protože v každé fázi výroby je nejpřísnější kontrola dodržování technologií a dalších požadavků.

Produkované kožešiny měly vysokou kvalitu, o čemž svědčí různé diplomy a ocenění.

Vlastnosti a výhody produktů

Kožichy a jiné výrobky z kožešin vyráběné firmou Melkovo se vyznačují nejen vysokou kvalitou zpracování. Jedná se především o stylové a krásné věci.

Sortiment je velmi široký:

  • kožichy;
  • polární lišky a norkové kabáty;
  • bundy;
  • kabáty a vesty;
  • Kožichy na svatební a večerní šaty.

Nákup kožichů v obchodním salónu "Melkovo" si můžete vybrat také z kožešinových doplňků: klobouků, štol a palčáků.

Prezentovány jsou modely prodeje na různém věku a čísle., kožichy jsou od 30 do 60. Můžete si také zakoupit kožešinovou soupravu pro individuální šití kožichu. Všechny produkty jsou doplněny certifikáty.

Přehled modelů

Se všemi modely se můžete seznámit jak v salonech Melkovo, tak na oficiálních stránkách společnosti.

Zvláštní pozornost si zaslouží zkrácené kožichy. Existují výrobky v černé, hnědé a bílé barvě. Modely s otočným límcem, kapsami a pásem vypadají mimořádně.

Kožešinový kříž je velmi populární mezi ženami různého věku. Designéři „Melkova“ nabízejí svým klientům kabáty, ve kterých jsou krásně kombinovány kožešinové pruhy a kožené vložky.

Neobvykle vypadá srst s prodlouženým dnem.

Dlouhé kabáty jsou také prezentovány ve velkém sortimentu. Klasické modely jsou vhodné pro starší ženy a mladé dívky mohou mít rád hnědý kožich s otočným límcem, půlkruhovým lemem a rozšířenými rukávy.

Pro ty, kteří milují pohodlí a praktičnost, udělá krátký kožich se zipem.

Recenze

Zástupci společnosti "Melkovo" tvrdí, že ceny kabátů v jejich prodejnách jsou nižší než v ostatních prodejnách. Vysvětlují tento nedostatek zprostředkovatelů - všechny produkty jdou přímo do obchodu od výrobce. To potvrzují i ​​recenze pravidelných klientů.. Většina žen, které nakupovaly kožichy v obchodech této společnosti, byla spokojena s nejvyšší kvalitou výroby výrobků a jejich praktičností.

Nová kolekce kožichů "Melkovo"

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky