Pletený kožich

Pletený kožich

Vlastnosti a výhody

Pletený kožich byl po mnoho let módní a originální věcí. K výrobě pletených kožichů se používá speciální technologie tkaní, kterou vynalezl kanadský designér Paula Lišman. Zpočátku byly kožichy pleteny pouze z bobří srsti, avšak dnes jsou pletené kabáty vyrobeny z jiných kožešin. Může to být norek, liška stříbrná, králík a další.

Pletené kožichy potěší jejich majitele mimořádnou jemností a ohromujícím vzhledem. Taková krása by však měla být velmi jemná péče. Pokud jste si všimli skvrn na kožichu, je lepší experimentovat a nepokoušet se s nimi vyrovnat sami doma, je lepší vzít si kožich na profesionální čistič.

Je-li srst na kožichu pomačkaná nebo absorbovaná silným nepříjemným zápachem, bude požadováno ošetření kožešin. To by mělo být prováděno velmi opatrně, aniž by byl parní generátor příliš blízko výrobku. Také, pokud jste náhle mokré v dešti, nemůžete sušit pletené kabát na baterie nebo ohřívače. Je vhodné sušit kožešinu na ramínkách a po úplném vysušení ošetřit parou, aby byly vlasy opět dokončeny a hladké.

Nejlepší je udržet pletený kožich na tmavém, suchém místě, kde nemůže proniknout prach a můra.

Pletené kožichy mají řadu nesporných výhod, mezi ně patří:

 1. nízká hmotnost kožichu - nošení takového kožichu bude pohodlné a pohodlné;
 2. dokonale udržuje teplo;
 3. příjemné na dotek, měkké a pohodlné;
 4. dlouhá životnost;
 5. a co je nejdůležitější - krása a bezvadnost vzhledu.

Populární modely

Pletené rukávy

Módní trend po dlouhou dobu byla kombinace různých materiálů. Není výjimkou ocelových a kožichů. Kožich z přírodní kožešiny bude dokonale kombinován s pletenými rukávy z vlněné nitě. V modelech mládeže nejsou kožichy s pletenými rukávy a kapucí vzácné. Tyto kabáty vypadají velmi neobvykle a jistě zdůrazní vaši vitalitu, energii a styl.

Pletené

Věci z pletené kožešiny jsou nyní na vrcholu popularity. Modely a délka pletených kožichů nejsou omezeny přísnými kánony. To může být jak dlouhé modely, a krátké, a zdarma, a na siluetu. Pletené kožichy dokonale podtrhují vaši eleganci a dokonalý smysl pro styl.

Použité materiály

 • Z příze

Zajímavým, originálním a jedinečným nákupem bude pletený kožich z příze. Takové kožichy jsou převážně vyrobeny z poloplátěné nebo vlněné příze. Často také poskytují podložku pro ochranu před chladem.

 • Pletená kožešina \ t

Nejoblíbenějším materiálem pro pletené kožichy je kožešina. Podle speciální technologie kožešin, pletené kožešiny, kožichy, vesty, pláštěnky a jiné svrchní oděvy jsou pletené. Kožich z pletené kožešiny je elegantní a velmi elegantní. Je to pohodlné a pohodlné. V kombinaci s jakýmkoliv stylem v oblečení.

 • Od vlny

Vlněné povlaky jsou dnes také velmi relevantní. Nejoblíbenější vlněné kabáty jsou vyrobeny z ovčí nebo velké příze. Tyto nátěry jsou dobře nošené, trvanlivé a co je nejdůležitější - velmi teplé.

 • Od plevele

Kožichy ze speciálních nadýchaných vláken zvaných plevel vypadají velmi originálně a magicky. Pro izolaci, můžete přidat podložku na sintepon. Háčky nebo knoflíky lze použít jako spojovací materiál. Nejdůležitější je, že každý z vás může plést takový kožich s vlastními rukama, pro to stačí jen vybrat vhodný vzor pro pletení kožichu.

Módní barvy

Od starověku až po současnost jsou stále populárnější kožichy s kožešinami z přírodních barev. Ani schopnost moderní výroby barvit srst v různých barvách neovlivnila popularitu přírodních odstínů srsti. Pláště z přírodní kožešiny vypadají velmi stylově, doplněné různými ornamenty, ozdobnými copánky a dalšími prvky. To vše přináší do obrazu etnické poznámky.

Mnozí módní návrháři ale natírají barvy v těch nejživějších barvách. Populární barvy této sezóny jsou: tmavé odstíny modré, smaragdově zelené, olivové, třešňové a pastelové barvy.

Co na sebe

Pletené kožichy lze snadno kombinovat s oděvy jakéhokoliv stylu. Můžete bezpečně nosit pohodlné, praktické oblečení pro každý den s pleteným kožichem, nebo vytvořit slavnostní slavnostní vzhled "na cestě ven".

Kožešinový pletený kožich je stylově kombinován s pletenými klobouky. Je důležité vybrat si klobouk na kožich. Tady by měl dodržovat pravidlo: čím více originální a jasnější srst, tím jednodušší a skromnější čepice by měla být. A naopak - klasický styl kabátů lze dokonale kombinovat s originální zajímavou čepičkou.

Barva čepice může být v odstínu srsti, nebo se mohou mírně lišit. A můžete si vybrat jasnou a kontrastní barvu s kožichem a bude velmi originální, světlá a stylová. V kombinaci s kožichem je nejvhodnější zvolit si pletenou čepici.

Stylové obrázky

Když děláte módní obrazy s pleteným kožichem, hlavní věc - nebojte se experimentovat.

Pro inspiraci Vám nabízíme několik stylových kombinací:

 • Kožešinový kabát s čepičkou bini je stylový vzhled pro každého dne.
 • Bílý pletený norkový kabát s šaty je elegantní a stylový vzhled, skvělá volba pro všechny druhy oslav.
 • Stylový kožich s dekorativními prvky v etnickém stylu.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky