Orylag Kožich

Orylag Kožich

V počasí pro krásu a nízké náklady na kožichy, výrobci svrchních oděvů jít dál a dál. Ti, kteří nechtějí utrácet peníze za norku nebo činčil, ale chtějí si koupit výrobek z přírodní kožešiny, obchody nabízejí kožichy z orylagu.

Co je to za srst

Orilag je králík speciálně chovaný pro krásnou srst, která vypadá jako činčila. Objevil se v 80. letech jako výsledek pečlivě vybraného chovu plemene králíků Rex. Nejlepší chovatelé ve Francii pracovali na Orilagu. V důsledku toho se na trhu objevily kožešinové výrobky s hustou a měkkou kožešinou, které jsou levné a trvanlivé. Designéři to rychle ocenili a začali používat v masové výrobě.

Vlastnosti a výhody

Zvláštnost orylagu je v luxusním vzhledu a nízkých nákladech. Kožichy králičího králičí srsti, srst je hustá a hedvábná, měkká, ale hustá. Orylag kabát vypadá jako činčila nebo sibiřská veverka. Obyčejní králíci mají villus srst různých délek. Orilag má stejný zdřímnutí 2 cm. Díky tomu má kožešina vysokou odolnost proti opotřebení.

Přirozená barva srsti orylagu je popelavá (popela šedá) hnědočervená (ricínová) a šedobílá (činčila). Stejně jako ostatní kožešiny je tato odrůda krásně malovaná, takže si můžete vybrat výrobek pro každý vkus.

Výrobci tvrdí, že srst Orilage je velmi hustá díky hustotě srsti. V něm se budete cítit pohodlně a v extrémním chladu. Další plus je, že králičí kůže jsou poměrně velké ve srovnání s činčily, takže počet stehů na výrobku je mnohem menší.

Skutečný francouzský králičí kožich je opravdu skvělá věc. Pokud se o ni pečlivě staráte, může vám sloužit až 6 sezón. Péče je omezena na suché čištění a důkladné sušení po smočení.

Módní trendy

Všechny módní trendy platí pro kožichy z orylagu. Kožešina královského králíka se dokonale přizpůsobí barvám a modely jsou prezentovány v nejrůznějších variantách. Oblíbená kontrastní kombinace světlých a tmavých tónů, které napodobují badging.

Původní originální kožich, imitující činčila činčily, zůstává nezměněn. protože orilag byl chován vypadat jako drahé kožešiny. Výběr takové věci, můžete si být jisti, že jen velmi málo lidí přijde na to, co vlastně nosíte.

Mladé dívky mohou zdůraznit svou individualitu jasnými, červenými, oranžovými a dalšími barvami kožichů. V těchto barvách jsou prezentovány modely s nestandardními rukávy a obojky.

Jak si vybrat a co nosit

Abychom nebyli zklamaní kabátem orylagu, je třeba pečlivě zvážit jeho koupi. Podívejte se na srst, měla by být hladká, hladká a lesklá. Kožich potřepejte. Pokud je špatně zdobené, bude to šustit tvrdě. Mokré prsty, produkt protáhněte různými směry a zkontrolujte, zda na nich nejsou žádné nečistoty. Pokud tomu tak je, pak surovina pro kožich byla nekvalitní a technologie výroby byla porušena.

Zkoušení je dalším důležitým bodem při nákupu. Výrobek musí mít přesně požadovanou velikost, jinak hrozí, že se změní na pytel. Naučit se srst z orylagu je jednoduché. Stačí si uvědomit, že kůže francouzského králíka jsou čtvercová. A ty prostě nemůžeš oklamat, což dokazuje, že držíš ve svých rukou skutečnou činčila, jejíž kůže jsou obdélníkové.

Zbývající doporučení pro výběr se týkají stylu výrobku, který musí být také vybrán na obrázku.

Recenze

Kožichy zákazníků Orialagu jsou zpočátku ošetřeny podezřením. Především proto, že špatně chápou, kdo je orilag. Ti, kteří se rozhodnou koupit výrobek z lehké a načechrané kožešiny francouzského králíka, jsou však častěji spokojeni než ne. Vypadá velmi pěkně, příjemně na dotek.

Je pravda, že mnoho lidí má stále obavy z životnosti kožichu orylag. Koneckonců, králičí srst se rychle stává tenčí. Ale podle opotřebitelného stolu je srst orylag vyšší než srst činčila. Kromě toho musíte pochopit, že po tom všem si koupíte netrvanlivý norkový výrobek a stojí několikrát méně. A za jeho cenu 3-6 sezón ponožky je docela slušný čas.

Tam je názor, že orilag silně vrhá a listy kousky vlny na oblečení. Abyste tomu zabránili, měli byste být při nákupu opatrní. Ti, kdo čelili tomuto problému, mohli jednoduše koupit nekvalitní výrobek, špatně zpracovaný a leštěný.

Aby se vám tento problém nestal, buďte opatrní při nákupu kožichu z orylagu a zkontrolujte, zda „bez odchodu z pokladny“, alespoň v tom, že srst nevyleze. Za tímto účelem stačí ji vytáhnout a ujistěte se, že v ruce nejsou žádné kousky vlny.

Stylové obrázky

  • Nejlepší ze všeho je kožich vyrobený z orylagu v kombinaci se sukní nebo šaty. Vysoké podpatky dotvářejí nádhernou ženu.

  • Dlouhý kožich skrývá zbytek oblečení, ale nezasahuje do demonstrativních nohou, takže pro ni vyžaduje, abyste si vybrali krátké boty.

  • Ženy módy se podaří kombinovat kožich i s gymnastikou. Obraz je snadný a uvolněný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky