Italské klobouky

Italské klobouky

V chladném počasí chcete vypadat méně stylově než v teplém období. Doplňky, které doplňují venkovní oblečení, umožňují experimentovat s obrazem.

Skvělým řešením jako čelenka jsou italské klobouky, které se etablovaly v módním světě jako standard stylu. Rozhodli jsme se ti podrobně říct o těchto kloboucích a dát nějaké praktické rady.

Vlastnosti a výhody italské příze

O vlastnostech italské příze je třeba se samostatně vyjádřit. Na trhu je velký počet druhů, z nichž každý má své vlastní výhody a nevýhody.

Italští výrobci se etablovali na trhu jako spolehlivý dodavatel vysoce kvalitních a high-tech surovin.

Velkou a významnou výhodou italské příze je její trvanlivost a efektivita při používání.

Italové jako trendovci používají nejnovější trendy a módní barvy i ve výrobě příze. S touto přízí můžete snadno vytvářet stylové a exkluzivní věci.

Suroviny jsou zpravidla vyráběny jednotlivými závody, jsou také názvem samotné značky. Pečlivá kontrola se provádí v každé fázi výroby.

Kašmír a merino vlna jsou nejoblíbenější druhy vlny. Samozřejmě nejlepší jsou výrobky ze 100% vlny. Existuje však také směs v poměru 40/60% nebo 60/40% vlny s jinými materiály. Mezi ně patří bavlna, len, akryl, mohér, alpaka, lurex, viskóza atd.

Přidání syntetických vláken nesnižuje odolnost výrobku proti chladu. Dělají věc elastickou a také ovlivňují dostupnost výrobku, protože se stává levnější.

Také, vlákna jsou vyrobena z bambusu, mikrovlákna, čínské kopřivy, atd. Existuje mnoho velmi drahých materiálů.

Vybereme tedy nejoblíbenější a nejvyhledávanější typy italské příze - to jsou merino a velbloudí vlna, mohér, alpaka, kašmír, angora atd. Tyto typy příze jsou nejteplejší.

Samozřejmě, že použití jednoho nebo druhého druhu bude pro každou značku jiné.

Přehled italské značky

Italské značky jsou známé po celém světě. Stojí za to věnovat pozornost nejznámějším, mezi nimiž najdete i módní italský klobouk.

Giorgio armani vyrábí pánské a dámské oděvy, včetně klobouků. Zpravidla mají tyto čepice stylový styl a zároveň jsou osvobozeny od zbytečných detailů, s výjimkou loga společnosti.
Patrizia Pepe. Značka nabízí produkty za mírně přijatelnější ceny. Čepice kolekcí Patrizia Pepe jsou vhodné pro stylové a mladé dívky. Mezi nimi najdete klobouky se smíšeným složením nebo 100% vlnu.
Dolce & Gabbana - jeden z nejvlivnějších módních domů na světě, trend na módní olympii. Samozřejmě, že výrobky jsou poměrně drahé.
Roberto cavalli - Další módní italská značka, kde můžete snadno najít stylové pletené klobouky. Na rozdíl od jiných značek, tato značka miluje ozdobit své klobouky s různými dekor a chytlavé logo.
Miu miu - značka, která se specializuje na pokrývky hlavy. Nicméně, můžete si vybrat ženský klobouk mezi jejich rozsah.
Sjednocená barva Benettona - populární značka pro mládež. Široká nabídka za nízké ceny vás nenechá lhostejným. V podstatě jsou to prosté nebo dvoubarevné výrobky se stručným designem.
Massimo rebecchi - stylová značka, která nabízí produkty pro ženskou polovinu obyvatel České republiky. Značka usnadňuje výběr a vyrábí módní sady klobouků se šály.
Laura biagiotti - ve sbírkách této značky najdete klobouky, které jsou výškou elegance a ženskosti. Jsou zdobeny háčkovanými květy, sametovými květy a dalšími dekorativními prvky. Cena těchto klobouků samozřejmě není nízká, protože jejich výroba využívá ruční práci.
Italské značky mohou být bezpochyby uvedeny na dobu neurčitou. Řekli jsme vám o těch nejzákladnějších a jaká volba je na vás.

Stylové obrázky

  1. Patrizia Pepe klobouk s volným topem. Smíšené složení vlny, lanek a bavlny - skvělé řešení pro zimu nebo podzim.
  2. Klobouk Laura Biagiotti v podobě klobouku, zdobený sametovým květem.
  3. Bulk klobouk od italské značky Dispacci. Originalita dává módní reliéfní vzhled páření ve formě copánky.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky